Editörler : oto-danisman-expert
02 Mart 2021 12:51

A/17 F3 kodu elenme sebebi mi

Arkadaslar lutfen yardim edin karar kismina bu kodu yazdi tani kismina ise anksiyoz kisilik yazdi elenme sebebi mi bu

Profffffff
Kapalı
02 Mart 2021 16:31

Oraya not düşmesi önemli değil kaç derece olduğu önemli tsk sağlık yönetmeliğine bak

Müh001
Aday Memur
02 Mart 2021 16:42

Bu koda göre malesef ek d1 ve d2 raporu alamazsın.

oguzbey1
Aday Memur
02 Mart 2021 17:48

Kesin mi kanka anksiyoz kisilik yazdi tani kismina cekingen kisilik demek hic mi sansim yok. Kurul insiyatif felan gostermez mi

Müh001, 3 yıl önce
Bu koda göre malesef ek d1 ve d2 raporu alamazsın.

Müh001
Aday Memur
02 Mart 2021 18:15

Detayını bilmiyorum o maddenin ama o kodu yazdıysa üzgünüm yönetmelikte açık şekilde belirtiyor.Sen de bakabilirsin yönetmeliğin en son sayfasında tablolarda var.
oguzbey1, 3 yıl önce

Kesin mi kanka anksiyoz kisilik yazdi tani kismina cekingen kisilik demek hic mi sansim yok. Kurul insiyatif felan gostermez mi

efsus4646
Kapalı
02 Mart 2021 20:20

Kardeşim daha önceden e nabizda psikoloji muayene ya da receten mi vardı da bu tanıyı sana nasıl koydu ya bu

oguzbey1, 3 yıl önce

oguzbey1
Aday Memur
04 Mart 2021 10:47

Yok hocam ya heycanlandim elini uzat dedi uzattim hafif titredi teste girdim test sonucunda ne yapicaz seninle dedi bu sonucu yazdi binbasiydi bakan etimesgut hastanesinde girdim. Asiri sacmaydi yani

efsus4646, 3 yıl önce

Kardeşim daha önceden e nabizda psikoloji muayene ya da receten mi vardı da bu tanıyı sana nasıl koydu ya bu

Mr.WoIf
Aday Memur
04 Mart 2021 11:27

Saçmalıga bak sanki hergun psikiyatride muayene oluyoruz, olumsuz gelirse itiraz et

oguzbey1, 3 yıl önce

Yok hocam ya heycanlandim elini uzat dedi uzattim hafif titredi teste girdim test sonucunda ne yapicaz seninle dedi bu sonucu yazdi binbasiydi bakan etimesgut hastanesinde girdim. Asiri sacmaydi yani

Boşdünya0
Aday Memur
04 Mart 2021 12:04

Kardeşim binbaşıydı derken sivil hastanelerde kontrol olmuyor mu

Boşdünya0
Aday Memur
04 Mart 2021 12:05

Yani neden sivil hastane seçmedin ki hemen hemen her ildeki sivil hastanede muayene olmaşansın var

oguzbey1
Aday Memur
04 Mart 2021 12:32

Edicem kesin bugun alicam sonucu insallah geçerim

Mr.WoIf, 3 yıl önce

Saçmalıga bak sanki hergun psikiyatride muayene oluyoruz, olumsuz gelirse itiraz et

oguzbey1
Aday Memur
04 Mart 2021 12:34

Uçucu raporu veren 3 tane hastane var mecbur burayi sectirdiler. 560 soruluk teste girdim asiri sacma sorular var. Testin sağlıklı oldugunu hic düşünmüyorum zaten

Boşdünya0, 3 yıl önce

Yani neden sivil hastane seçmedin ki hemen hemen her ildeki sivil hastanede muayene olmaşansın var

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi