Editörler : ayşegül bgm
18 Ekim 2020 18:04

18 bin atama artik olsun!
Artik olsun ailenin beklentisi var mutsuzuz oturup agliyacam ya. Ne zaman olucak bu bilgisi olan varmi. Aylar oldu halen bekliyoruz bu atamayi

Fell
Aday Memur
18 Ekim 2020 18:09

SAĞLIK BAKANLIĞI

EK PERSONEL ALIM KILAVUZUNU 20 EKİM SALI GÜNÜ AKŞAM ÖSYM YE TESLİMİNİ KARARLAŞTIRDIĞI İFADE EDİLİYOR...

AÇIKLAMAYI DA BAKAN SN. @drfahrettinkoca

Salı günü akşam yapacak...

Böyle bir şey gördüm ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum

18 Ekim 2020 18:15

Kamu Personeli Secme Sınavı tüm düzeylerde yapıldıktan sonra istidham sağlanacağını düşünüyorum... Az bi şey kaldı bekleyelim hep beraber.

Nurse36
Memur
18 Ekim 2020 18:53

Ama zaten verildigi soylenmisti kandirildikmi anlamiyotum nasil umut verildi bize. Ben 1 aydir bekliyorum ailem bekliyor artik gece uyumamaya basladim stresden
Fell, 4 yıl önce

SAĞLIK BAKANLIĞI

EK PERSONEL ALIM KILAVUZUNU 20 EKİM SALI GÜNÜ AKŞAM ÖSYM YE TESLİMİNİ KARARLAŞTIRDIĞI İFADE EDİLİYOR...

AÇIKLAMAYI DA BAKAN SN. @drfahrettinkoca

Salı günü akşam yapacak...

Böyle bir şey gördüm ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum

Yaes1212
Şef
18 Ekim 2020 19:07

4 gün kalmış 2020 lisans sonucuna durum çok net ortada boşuna ümit etmeyin lisans mezunuysanız

Nurse36
Memur
18 Ekim 2020 19:12

Yok ben kpss girdim zaten sıkınti syrecin bu kadar uzatilmasi ve bizlerin atama beklemesi. Cidden 1 aydir her sabah gozum burada atama varmi diye beklemekden kac gun uykusuzum. Ailem babam bugun haber varmi diye hergun soruyor. Surecin uzatilmasina yprulduk artik
Yaes1212, 4 yıl önce
4 gün kalmış 2020 lisans sonucuna durum çok net ortada boşuna ümit etmeyin lisans mezunuysanız

Hayalperesthemşire
Müsteşar
18 Ekim 2020 19:59

Bakanlığın herzmn yaptığı şeyler, alışin bunlara, 2018 biz atama beklerken ocakta başladılar alicz en yakın zamanda şubat mart oldu nisan sonunda alıma çıktılar, ondan onların dediklerini kaale alarak hayatı kendinize zehir etmeyin, ayrıca hayattaki sorunlar sıkıntılar ne yazıkki atanınca bitmiyor, daha başka daha ağır şeyler başlıyor, çoğu atanan bunu diyor zaten, ondan anı yaşayın kendinizi yıpratmayin, bu meslek için asla değmez

Nurse36, 4 yıl önce
Yok ben kpss girdim zaten sıkınti syrecin bu kadar uzatilmasi ve bizlerin atama beklemesi. Cidden 1 aydir her sabah gozum burada atama varmi diye beklemekden kac gun uykusuzum. Ailem babam bugun haber varmi diye hergun soruyor. Surecin uzatilmasina yprulduk artik

Nurse36
Memur
18 Ekim 2020 21:07

Evet haklisiniz hemde cok. Bu meslegi allah hayurli omur verdikce omur boyu gerceklestircez evet fakat bazi seyler icinde gercekler var. Bu meslegi atama var diye seciyorsun sevmek zorunda birakiliyorsun sonra oyle boylr surec de uzatilinca insanjn dayanas8 kalmiyot bi yerde. Cidden hergun babama ne diycem diye dusunuyorum ve bu 1 ayi gecti hemen hemen. Surec daha nereye kadar uzayacak cok fazla ihtiyac var beklenti var
Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

Bakanlığın herzmn yaptığı şeyler, alışin bunlara, 2018 biz atama beklerken ocakta başladılar alicz en yakın zamanda şubat mart oldu nisan sonunda alıma çıktılar, ondan onların dediklerini kaale alarak hayatı kendinize zehir etmeyin, ayrıca hayattaki sorunlar sıkıntılar ne yazıkki atanınca bitmiyor, daha başka daha ağır şeyler başlıyor, çoğu atanan bunu diyor zaten, ondan anı yaşayın kendinizi yıpratmayin, bu meslek için asla değmez

Yaes1212
Şef
18 Ekim 2020 22:38

Siz elinizden geleni yaptıysanız beklemekten başka çare yok eğer babanız her gün soruyorsa kusura bakmayın ama bu onun yanlış bi hareketi, ihtiyacınız olabilir ama zaten belli ki stresli bi dönemdesiniz onların da daha hoşgörülü strese sokmayan bir tavrı olması gerek sonuçta elden bişey gelmiyor beklemekten başka. Harap etmeyin kendinizi biliyorum çok zor ama mecbur sabrediyoruz
Nurse36, 4 yıl önce
Evet haklisiniz hemde cok. Bu meslegi allah hayurli omur verdikce omur boyu gerceklestircez evet fakat bazi seyler icinde gercekler var. Bu meslegi atama var diye seciyorsun sevmek zorunda birakiliyorsun sonra oyle boylr surec de uzatilinca insanjn dayanas8 kalmiyot bi yerde. Cidden hergun babama ne diycem diye dusunuyorum ve bu 1 ayi gecti hemen hemen. Surec daha nereye kadar uzayacak cok fazla ihtiyac var beklenti var

Narkotım
Aday Memur
18 Ekim 2020 22:52

Ya siz hala burda neyin konusunu açıyorsunuz 4 gün sonra sonuçlar açıklanacak hala salı günü şöyle olacak böyle olacak yeteri kadar düşük puanlarla atandınız zaten

muhammed27yusuf
Kapalı
19 Ekim 2020 08:54

kim için yeteri kadar düşük puanla atandınız diyorsun? 80 üstü puanla atanmayı bekleyen onlarca önlisans branşı var. Olaylara bakış çerçeven çok DAR.

muhammed27yusuf
Kapalı
19 Ekim 2020 08:57

kim için yeteri kadar düşük puanla atandınız diyorsun? 80 üstü puanla atanmayı bekleyen onlarca önlisans branşı var. Olaylara bakış çerçeven çok DAR.

Narkotım, 4 yıl önce
Ya siz hala burda neyin konusunu açıyorsunuz 4 gün sonra sonuçlar açıklanacak hala salı günü şöyle olacak böyle olacak yeteri kadar düşük puanlarla atandınız zaten

harun burak
Aday Memur
19 Ekim 2020 10:32

yıl olmuş 2020 hala 80 puana çok puan diyenler 83 puanla aylardir bekliyoruz diyenler var. Arkadaşlar 90 puan ve altı her zaman dusuk puandir bunu anlayin artik eskisi gibi yatip yatip 60 70 net yapip atanma dönemi bitti

Nurse36
Memur
19 Ekim 2020 10:33

Yoo hemsire ve ebe halen oyle
harun burak, 4 yıl önce

yıl olmuş 2020 hala 80 puana çok puan diyenler 83 puanla aylardir bekliyoruz diyenler var. Arkadaşlar 90 puan ve altı her zaman dusuk puandir bunu anlayin artik eskisi gibi yatip yatip 60 70 net yapip atanma dönemi bitti

harun burak
Aday Memur
19 Ekim 2020 10:35

ben 90 alti puanla atanamiyorlar demiyorum.Alinan puanlarin dusuk mu yuksek mi oldugu konusunda yorum yapiyorum.Elbette hemsireler 65 70 le atanmaya devam edecek ancak artik yuksek puandan kasıt 90 lar olmali 80 ler degil

Nurse36
Memur
19 Ekim 2020 10:39

Cok yanlis dusunuyorsunuz bence her bolum bu puanla atanmali. Herkes 4 yil vs 2 yil emek verip okudumu okudu. Emek verdimi emek verdi. Kpss 1 sen3 calis birak dahada calisma zaten 1 ay icinde unutacaksin yani hersey ezber ondan dolayi butun bolhmler atanmayi hak ediyor bu sadece bi gecis olmali. Meslek icra etmek kpss ile olmamali
harun burak, 4 yıl önce

ben 90 alti puanla atanamiyorlar demiyorum.Alinan puanlarin dusuk mu yuksek mi oldugu konusunda yorum yapiyorum.Elbette hemsireler 65 70 le atanmaya devam edecek ancak artik yuksek puandan kasıt 90 lar olmali 80 ler degil

Yaes1212
Şef
19 Ekim 2020 12:50

Arkadaş haklı bunu niye eksiliyorsunuz. Keşke dediği gibi her bölüm düşük puanlarla hatta sınavsız atanabilse. Bence 80 üstü puan alan kimse açıkta kalmayı haketmiyor
Nurse36, 4 yıl önce
Cok yanlis dusunuyorsunuz bence her bolum bu puanla atanmali. Herkes 4 yil vs 2 yil emek verip okudumu okudu. Emek verdimi emek verdi. Kpss 1 sen3 calis birak dahada calisma zaten 1 ay icinde unutacaksin yani hersey ezber ondan dolayi butun bolhmler atanmayi hak ediyor bu sadece bi gecis olmali. Meslek icra etmek kpss ile olmamali

Hayalperesthemşire
Müsteşar
19 Ekim 2020 13:38

Puanların düşük kapatması arz talep meselesi, diyetisyen 5 bin kişi alsın nasıl puanlar düşüyor, hemşire 20 bin yerine 1000 kişi alsın nasıl 80 üstü kapatıyor, bunu herkes biliyor olmalı, 2020 lisans ile alım olucak , daha fazla lisansar özellikle hemşire ebe grubu 2018 düşük puanlarla atanamicak

Yaes1212
Şef
19 Ekim 2020 13:58

Alım ne zaman olacak acaba sonuç açıklandıktan sonra bakan inşallah bi açıklama yapar
Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

Puanların düşük kapatması arz talep meselesi, diyetisyen 5 bin kişi alsın nasıl puanlar düşüyor, hemşire 20 bin yerine 1000 kişi alsın nasıl 80 üstü kapatıyor, bunu herkes biliyor olmalı, 2020 lisans ile alım olucak , daha fazla lisansar özellikle hemşire ebe grubu 2018 düşük puanlarla atanamicak

Hayalperesthemşire
Müsteşar
19 Ekim 2020 14:30

Bazı yerler bakan yarın açıklama yapıcak diyor, 22 sinde lisans açıklanıyor cuma veya haftaya büyük ihtimalle haber gelir alıma çıkılır

Yaes1212, 4 yıl önce
Alım ne zaman olacak acaba sonuç açıklandıktan sonra bakan inşallah bi açıklama yapar

Hayalperesthemşire
Müsteşar
19 Ekim 2020 14:32

Tek şey puanlar açıklanıp brans sıralamaları sonra açıklanıyordu yanlış hatırlamıyorsam o da hemen açıklanırsa sıkıntı olmaz lisanslar için

Yaes1212, 4 yıl önce
Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi