Editörler : supporters.
18 Ekim 2006 14:39

Tarım Kredi Koop. Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Ardadaşlar mrb. Sınav sonuçları ne zaman açıklanır bilgisi olan varmı? Bide acaba sınav kazanma oluşumu nasıl olacak?0

Malüm aslında alımların geçen Mart ayında alındığı ve dolmayan kadrolar için bu 2.alımların yapıldığı söleniyor. Örneğin Müfettişlik için 37 kişi alacaklarıunı sölemişler fakat sınavı(yani 70 ve 60.dan oluşan ikili barajı) 20 kişi geçtiği için hepsini çağırmışlar ve almışlar. Şimdiki alımlar da dolmayan kontenjanlar için yani 17 kişi için açılıyomuş.

Acaba bu senede mülakata ikili barajı geçen herkesi çağıracaklarmı yoksa geçenler arasından ilk 34 ve 68 kişiyimi çağıracaklar. Malüm gebçen sene sınavı pek kazanan olmamış.. Bilgilendirirseniz sevinirim. Saygılar..

candaroglu
Aday Memur
18 Ekim 2006 14:58

arkadaşım bende 34 kişinin çağrılacağını duydum,birde sınavdan çıktığımda kurumdan bir görevli sonuçları bayrama yetiştirmeye çalışacağız demişti...

gittigideli18
Aday Memur
18 Ekim 2006 15:02

WALLA cANDAROĞLU bu sınav biraz sakat gibi geliyo bana..

bikaç arkadaşda bana siz boşuna uğraşıyosunuz gireceklerin ismi bellidir sınav mınav hikaye demişti.. Eğer süreç uzarsa bu olasılıkda artabilir.

onuryucel
Aday Memur
18 Ekim 2006 15:42

arkadas yok öyle girecekler belli falan atmayın kafanızdan

kontr
Kapalı
18 Ekim 2006 15:53

gittigideli18 bu kurumda öyle bisey yok alınacak adamlarda belli değil kaybedecegini bildiğin için böyle söylüyorsun insanları yanıltma biz öyle girmedik bu kuruma

kontr
Kapalı
18 Ekim 2006 16:02

gittigideli su sınavı kazanacakların listesini bir bulsana kimlermiş bakalım bosuna beklemesin insanlar sınav sonuclarını bence insanları kandırarak bir yere gelemezsin insallah kazanırım de bence

orkun44
Şube Müdürü
18 Ekim 2006 16:13

ilk 34 kişi çağırılacak..

orkun44
Şube Müdürü
18 Ekim 2006 16:18

gittigideli de doğru söylüyor..çünkü gazi ünv sonuçları pazartesi verdi kuruma!!!!

ayrıca ben geçen sınava da girdim dönen olayları biliyorum o yüzden bence kimse garanti gözü ile bakmasın benim düştüğüm sıkıntıya düşmeyin..

kontr
Kapalı
18 Ekim 2006 16:26

sen bu gidişle bu biraz zor kazanırsın orkun cok merak ediyorum bu sefer ne yapacaksın bana dönen olaylardan bir tane söyle sadece.benimle giren arkadasları tanıyorum hepside hakedip giren insalar bence böyle seyler sana kazandırmaz kaybettirir madem öyle bu sınava girdin komik olmayın

aday_gokisk
Memur
18 Ekim 2006 16:29

ewet orkun madem dönen olaylar var ve biliosun nie denedin şansını tekrar??

şimdide senmi döndürceksin yoksa olay???

hakeden kazanır diorum sadece...

emo07
Memur
18 Ekim 2006 16:30

orkun44 ne gibi olaylar dönüyor aydınlatır mısın bizi..cevap kagıtlarında isimleri filan mı degiştiriyorlar...bir de ingilizcenin etkisi ne bu sınavda...bilgisi olan arkadaşlar....

orkun44
Şube Müdürü
18 Ekim 2006 16:32

arkadaşım kurum içinden insanlar bile sölüyor

eski tarım bakanı müşaviri sölüor

kpss1 puanı 59 olan adam o kadar odtülü ankara ünv li ki kpss2006 da derece yapanlar da var aralarında gelmiş geçmiş sınawı kazanmışş..ki tesadüf ki kurum başkanı ile aynı soyismi taşıo..

hatta kazananlardan biri de 10 soruluk ing.den 85 almış!!kendisi forumumuzda arayıp bulabilirsin eski başlıktan

daha saymam gerekir mi

sınaw sonuçlarını açıklamıolar kaç aldım bilmiorum sonra araya büyük başlar girince dedikleri ne oluo biliomusun mali cebirden 1 soru eksik kalmış..

kardeşim o mali cebire çalışmadım bile en ii olduğum alandır bu sınawda da bi öncekindede full olduğuna eminim..

şimdi bi yerleri savunursun anlarım niye arkadaşların hakederek girmişler..

doğrudur ama haketmeyenlerde girebiliyo bu kuruma yapma gözünü seweyim..

onuryucel
Aday Memur
18 Ekim 2006 16:35

orkun merak ettim bende banada anlatsana dönen olayları

arkadaş beceremiyosanız beceremiyoz diyin bizde zamanında sınav kaybettik ama kazandıgımız sınavı hakkımızla kazandık butun arkadaşlarımda aynı şekilde haklarıyla kazandı kimsenin emegine hakettigine laf atma hakkın yok bide kontr adını yaz bakalım üstat

orkun44
Şube Müdürü
18 Ekim 2006 16:36

ayrıca en büyük duam hakeden kazansın..

ben kendime tekrar güvendiğim için girdim

sınawının kolay olduğunu biliyordum

orkun44
Şube Müdürü
18 Ekim 2006 16:40

bilgi edinme formuna bile cevap vermiyorlar yaw puan kaç dedimmi..

şimdi 1000 kişi girecek bi tanesi bile puanını bilmeyecek niye açıklamıolar??

ayrıca gaziden pazartesi gitti sonuçlar niye açıklamıyorlar

arkadaşlar aynı yolun yolcusuyuz biz sizde bence bu kadar güvenmeyin ben nelerle karşılaştım

bırakın tarım krediyi vakıfbank merkez bankasında bile sınawlara müdahele oluyor bizzat şahidim giren arkadaşlarımdan..

hem yanlış anlaşılmasın giren herkes böyle demedim girenlerin arasında var ama bunu da o gün sınava giren burda takip eden biçok kişi biliyor..

candaroglu
Aday Memur
18 Ekim 2006 16:41

arkadaşlar bence yazılı için bir dalavere olamaz,sınavdan önce konuştuğum kurumdan bir yetkili yazılıda hiçbirşey yapılamaz ama mülakatta olabilir demişti yani ülkedeki çoğu kurumda olduğu gibi buradada sözlüde bişeyler dönüyordur ama yazılı için eminim bir dümen olmaz...

aday_gokisk
Memur
18 Ekim 2006 16:43

Bilgi edinmeden gelen mail...

Kontrolör yrd.sınav sonuçları bir hafta içerisinde açıklanacaktır.Saygılarımızla

orkun44
Şube Müdürü
18 Ekim 2006 16:43

hatta bu konuda burda kapansın yarın sonuçlar açıklansın konuşalım acaba herkes bu güvenle yoluna dewam eder mi??

kontr
Kapalı
18 Ekim 2006 16:47

orkun arkadaşım neden sınava girdin tekrar ozaman sende bir torpil buldun öylemi bu kadar kendine güvendiğine göre.birde su var bu kurumun kontrolöre ihtiyacı var seni neden elesin madem torpil dönüyor neden bos kadro kaldı bana söylesin biri

orkun44
Şube Müdürü
18 Ekim 2006 16:52

sen benim sorduklarıma soru ile yanıt weriosun ki

niyeleri bi daha okusana yada umursama herkes bildiği ile yaşasın

onuryucel
Aday Memur
18 Ekim 2006 16:57

hiç adamlar sanki gecen sına 48 torpilli kont. adayı 20 tane müf. adayı bulamazmıydı sanki orkun arkadaşım kabul et deki ben gecen sınavı beceremedim kazanamadım inşallah bu sefer başarırım de ama mülakata kalırsanda delikanlı ol cık komisyona deki ben memurlar nette kurum için şöyle böyle laflar ettim neyse sınav herkes için hayırlı olur inşallah

ama kazanırsan nası içine sindirecen bu söylediğin lafları kurumun ekmegini yerken hiçmi miden bulanmayacak sonradan vicdan azabına sebep olacak laflar etmeyin kazananlarıda zan altında bırakmayın

Toplam 776 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi