Editörler : Pangaea
02 Temmuz 2012 16:28

vekiller le ilgili flaş haber ramazandan önce bekleyin.

gün bizimdir.kadroya da başvurdum.hangisi olursa.

CileKervani
Aday Memur
02 Temmuz 2012 17:05

gün bizimdir.kadroya da başvurdum.hangisi olursa. !!!!

Ne demek bu şimdi açıklar mısınız?

kurmay 03
Şef
02 Temmuz 2012 17:42

hocam ne demek ıstedın yaa acık yaz bole yazı yazıp bırakma bısey bılıyorsan solee mıllet umutlanıyor

Behcet YILMAZ
Aday Memur
02 Temmuz 2012 18:05

aday hafız seni taniyom bizi omutluyorsun bir şer varmı vekirlerle açık yaz bilelim biz vekil imamlar çok mağduruz

kurmay 03
Şef
02 Temmuz 2012 18:10

hafız hocam neden cvb vermıyorsun burda bır cok kısının umutlarıyla oynuyorsun lutfen bır cvb yazma zahmetınde bulun malum torba yasada vekıllerle ılgılı teklıf var .ve herkes sabırsızlıkla beklıyor

hakikattt
Memur
02 Temmuz 2012 20:28

ben olayı bilmiyorum -hoş bilinecek gibi bişi de yazmamış ya yazan- ama başlık ve altta yazanları okuyunca ''ne hale gelmişiz herkes bi umut peşinde dedim.. ha bu arada lafı ortaya atan adam da ne kadar muteber bilemem...zira atmış lafı ortaya yorum pususuna mı yatmış bilmiyorum .. duruma göre cewap yazacak heralde.. hani bi laf vardır ya bu üniv.lerde çok dolaşır biri bi haber sallar o haber döner dolaşır kendisini bulur sonra o da aynı habere inanır:)))

adayhafız
Daire Başkanı
02 Temmuz 2012 23:07

ya arkadaşlar kimsenin umuduyla oynadığım yok.buraya yazanların çoğuda ekmeği hazır bekleyenler.söylediklerimin ne kadar doğru olduğunu.benim gibi çabalayanlar bilir.meclise veya diyanete giden arkadaşlardan her hangi birisine sorun.söylediklerimden bir gram eksik söyleyenler varsa.size söz veriyorum.bu forumda eşşek gibi anıracağım.

kurmay 03
Şef
02 Temmuz 2012 23:25

aday hafız adın ne bılmıyorum ama hazıranın 19unda meclıse gıttık kımsenın hazır cvb faln bekledığı yok olanları ve olcakları senden daha cok takıp edıyorus bılmeden konusma kesın olan bısey yok ortada sadece onerge meslesı var var bu sadece ama oda yarın oldu oldu olmadı meclıs kapanıyor dıaynet konusuna gelınce aramadım sormadım bırımı kalmadı hep aynı cvbler.ha gıttınmı dersen orayada gıttm ama her sey aynı sayet sen sen kadroya basvurdun ve cıkma olasılığın var sa gun senın gunun olabılır allah tamamna erdırsın attın baslkıla yazdıklarınn arasında bır mantık varmı bak bakalım ramazan dan once bekleyın derken cok kseın bır ıfade kulanmısısn altınada kendeınle alakalı seyler yazmsın sonrada sorana benım gıbı cablaynalr bılır dıyorsun onların arasında bende varım neyse allah yolunu acık etsın

kurmay 03
Şef
04 Haziran 2014 18:46

aday hafız sen gecmıste de glecekte de hep aynıymıısn ya

adayhafız
Daire Başkanı
04 Haziran 2014 19:47

kurmay kardeş sende hep bana muhalefetmişsin.:))

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi