Editörler : "eskiyara"Pangaea

albatros_d3
Aday Memur
27 Nisan 2020 19:39

Estergon40 denen ağzını topla adam ol.Bilmedigin işe burnunu sokma.Kendi çöplüğünde ot..

Aysiima
Aday Memur
27 Nisan 2020 19:43

Estergon40 madem sizin için bu kadar önemli değil neden bu başlığa bakıyosunuz acaba!!! Sizi ilgilendiren bir durum da yok ayrıca. Burda da gereksiz yorumlar yapmadan sessizce uzaklasin.

27 Nisan 2020 21:33

İnsanlar keşke empati yapabilse

gorki91
Şef
28 Nisan 2020 00:39

Nisan ayında sınıf rehberlik hizmetinden doğan haftalık 2 saatlik ek ders yazılır mı acaba?

EsTeRGoN40
Kapalı
28 Nisan 2020 02:07

Sizin gibi paragöz tiplerin yüzünden toplumdaki yerimiz malesef belli . 2 ay ek ders almasanız açlıktan ölürsünüz değil mi ? Çok şükür maaşımız var . İnsanlar işten çıkarılmış evine ekmek götüremiyor siz burda ekders hesabı yapıyorsun. Evet gerçekten empati yapsak keşke ...

EsTeRGoN40
Kapalı
28 Nisan 2020 02:13

Albatros ve aysima rumuzlu şahsiyetler bencilliginizi ve hakaretvari ifadelerinizi size iade ediyorum. Ha çok da umrumda değilsiniz. Bir laf daha söyleyeceğim de şimdi yazma cezası filan alırım greek yok sizin için...

ivan.snath
Kapalı
28 Nisan 2020 02:39

Hayır olmayacak...

gorki91, 4 yıl önce

Nisan ayında sınıf rehberlik hizmetinden doğan haftalık 2 saatlik ek ders yazılır mı acaba?

28 Nisan 2020 11:35

Delikanlı ol koç. Madem vites yükseltiyorsun arkasında dur söylediklerinin. Ceza almak istemediği için korkuyormuş muş. Bak sen. Çirkin ağzınız, gizli egonuz batsın.

EsTeRGoN40, 4 yıl önce

Albatros ve aysima rumuzlu şahsiyetler bencilliginizi ve hakaretvari ifadelerinizi size iade ediyorum. Ha çok da umrumda değilsiniz. Bir laf daha söyleyeceğim de şimdi yazma cezası filan alırım greek yok sizin için...

28 Nisan 2020 13:19

Niçin okuldaki bütün öğretmenler ek ders alırken biz alamıyoruz anlamadım okulumda ek ders alamayan tek öğretmen benim bazı arkadaşların maaşları krediye gidiyor geçinemiyor.Empati yapmadan yorum yapmayın buraya geliş aracınız ne onu da anlamış değilim

gergul
Şef
28 Nisan 2020 19:21

Bizim okul da da sadece ben ek ders alamadım, gercekten kötü bir durum, benim ne farkım var ki, durumumuz aynı değil mi?

Mavera61
Aday Memur
28 Nisan 2020 21:57

Okulumda 12. Sınıf rehber öğretmeniyim. 16 saat dersim var. 30 saat dersi olupta sinif rehberligi olmayan bir igretmen 72 saat ek ders alirken ben 12 saat ek ders aldim. Suan ogretmenler olarak birbirimizden farkli hangi işi yapiyoruz da herkes farkli ek ders aliyor. Ayrica sinifin takip noktasinda butun yukunu ceken benim ama 2 saat rehberlik dahi verilmiyir. Ya herkese esit ek ders odensin semimer donemi gibinyada kimseye odenmesin. Ben kimsenin ek dersinde degilim ama isin yükünü ceken biziz ek dersi alan hicbirseye karismayan öğretmenler. Hafta sonu acik lise dyk evde egitim derslerimin hepsi kesildi. Bu adaletsizligi gundeme getiren kimse yok. Sinif rehberlik grubunda okul rehber ogretmeninin takip.ettigi 1 tane ogrenci yok full ek ders alir. Btr ogretmeni koyunde yatar full ekders alır alsin ama herkesede esit odensin kardesim

gergul
Şef
28 Nisan 2020 22:24

Hocam sonuna kadar haklısın, sendikaların hiçbir işe yaramadığını bir kez daha anladım. Böylesi bir adaletsizliğe el atmıyacaklar da ne yapacak bunlar.
Mavera61, 4 yıl önce

Okulumda 12. Sınıf rehber öğretmeniyim. 16 saat dersim var. 30 saat dersi olupta sinif rehberligi olmayan bir igretmen 72 saat ek ders alirken ben 12 saat ek ders aldim. Suan ogretmenler olarak birbirimizden farkli hangi işi yapiyoruz da herkes farkli ek ders aliyor. Ayrica sinifin takip noktasinda butun yukunu ceken benim ama 2 saat rehberlik dahi verilmiyir. Ya herkese esit ek ders odensin semimer donemi gibinyada kimseye odenmesin. Ben kimsenin ek dersinde degilim ama isin yükünü ceken biziz ek dersi alan hicbirseye karismayan öğretmenler. Hafta sonu acik lise dyk evde egitim derslerimin hepsi kesildi. Bu adaletsizligi gundeme getiren kimse yok. Sinif rehberlik grubunda okul rehber ogretmeninin takip.ettigi 1 tane ogrenci yok full ek ders alir. Btr ogretmeni koyunde yatar full ekders alır alsin ama herkesede esit odensin kardesim

28 Nisan 2020 23:01

Merhaba hocam hemen.cimer ve KDK ya yazmalısınız

28 Nisan 2020 23:03

Arkadaşlar son gelişmeler nelerdir acaba?

aa7ee
Kapalı
28 Nisan 2020 23:37

Bu süreçte sadece maaşlar verilmeliydi diye düşünüyorum. (28 saat dersi olan bi branş öğretmeniyim bu arada) MEB sanırım sene başı ders programı yapılmış, ekonomik gelirini kısmen planlamış öğretmeni madur etmemek adına veriyor ekdersleri. Kurs Dyk evde eğitim egzersiz gibi birçok çalışma ek olarak görüldüğü için zaten ödenmesi söz konusu değil. Ancak şu an ekdersini alan öğretmenlerin birçoğu da haketmek adına uzaktan da olsa öğrencilerine katkı sunmaya çalışıyodur diye umuyorum. (En azından çevremdeki örnekler böyle)

28 Nisan 2020 23:51

Sizinkinin ödenmesi söz konusu da bizimkinin ödenmesi neden sözkonusu değil anlamadım.

Forumu iyi okuyun ek değil biz 30 saat full sadece evde eğitime giriyoruz.Başka bir yerden de

ek dersimiz yok.Sizin kamu hakem heyeti kararından haberiniz yok sanırım.Herkes ek dersini

Almalıydı,

28 Nisan 2020 23:58

Herkes almalıydı sizin kafanızla bakınca maaşlar da verilmeseydi o zaman aç kalsaydık.Maaş

Karşılığı ders diye de birşey var.Biz planlama yapmadık mı ekonomik olarak yılın başında..

Maaş kredilere borçlara yetmiyor olamaz mı?Nasıl düşünüyorsunuz anlamadım.Öğretmenler endüşük maaşı alan kamu görevlisi bu ülkede.

Mavera61
Aday Memur
29 Nisan 2020 00:27

EŞİT İŞE EŞİT ÜCRET İLKESİ VARSA EĞER OKULA GİTMEYEN BÜTÜN ÖĞRETMENLER AYNI EKDERS ÜCRETİNİ ALMALIDI

gergul
Şef
29 Nisan 2020 00:40

Arkadaslar sendikanıza yazın, söyleyin, cimere yazın. Ancak böyle ses getirebiliriz.

gergul
Şef
29 Nisan 2020 02:04

Bilsemcilerin mağduriyeti bile ana sayfada konu oldu... Bize tık yok.
Toplam 227 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi