Editörler : F16 Gökçen
«57585960616263646566676869

brkdmrll
Aday Memur
16 Eylül 2019 15:04

pusula döneminden farklı olarak ne tür iyileştirmeler mevcut acaba maaş yol barınma vs.. bir de memnun mu suanki çalışma koşullarından hafta sonu pazar tatil mi yoksa 2 haftada bir pazar mı tatil bilginiz varsa paylaşır mısınız rica etsem? Bir de mesleği nedir acaba?

imntss, 5 yıl önce
evet var

imntss
Aday Memur
16 Eylül 2019 15:24

çalıştığın yere gore değişiyor şantiyede 2 haftada 1 pazar tatil olur ama merkez ofiste hafta sonu tatil. Maas iyilestirmesi oluyor gecen sene örneğin 3-3.5 gibi bir sey yaptilar maaşları senede belli bir zam yapiliyor. Aşırı memnun değiller ama hiç yoktan iyidir diyorlar kurumsal firma olmasi
brkdmrll, 5 yıl önce

pusula döneminden farklı olarak ne tür iyileştirmeler mevcut acaba maaş yol barınma vs.. bir de memnun mu suanki çalışma koşullarından hafta sonu pazar tatil mi yoksa 2 haftada bir pazar mı tatil bilginiz varsa paylaşır mısınız rica etsem? Bir de mesleği nedir acaba?

ahmetabdul
Aday Memur
16 Eylül 2019 15:32

şantiye de başlayıp merkez ofise geçiş yapma şansımız var mı bilginiz var mı? ve dönüş alan oldu mu ?

sinembozdogan
Aday Memur
16 Eylül 2019 16:17

++

ahmetabdul, 5 yıl önce

şantiye de başlayıp merkez ofise geçiş yapma şansımız var mı bilginiz var mı? ve dönüş alan oldu mu ?

imntss
Aday Memur
17 Eylül 2019 11:16

aranan oldu mu?

mevkii
Aday Memur
18 Eylül 2019 16:53

Haftaya mı aramaya başlıcaklar acaba haftanın üçüncü gününe grldik kimse aranmadı

imntss
Aday Memur
18 Eylül 2019 17:31

haftaya baslayacaklar gibi görünüyor bu hafta degerlendirme olabilir muhtemelen... çok uzadı gerçekten
mevkii, 5 yıl önce
Haftaya mı aramaya başlıcaklar acaba haftanın üçüncü gününe grldik kimse aranmadı

Leememur
Aday Memur
18 Eylül 2019 21:12

Sonu herkes için hayırlı bitsin de varsın uzasın tabi beklemek çok zor.İnşallah karşılığını alırız.

imntss, 5 yıl önce
haftaya baslayacaklar gibi görünüyor bu hafta degerlendirme olabilir muhtemelen... çok uzadı gerçekten

imntss
Aday Memur
18 Eylül 2019 23:56

inşallah
Leememur, 5 yıl önce

Sonu herkes için hayırlı bitsin de varsın uzasın tabi beklemek çok zor.İnşallah karşılığını alırız.

Musta.ffa
Aday Memur
19 Eylül 2019 12:59

Arkadaşlar merhaba beni sabah aradılar 2. görüşme için
imntss, 5 yıl önce
aranan oldu mu?

Leememur
Aday Memur
19 Eylül 2019 13:08

Hayırlı olsun tebrik ederim.1. Mülakata ne zaman girmiştiniz acaba ve bölümün nedir sorun

değilse ?

Musta.ffa, 5 yıl önce

imntss
Aday Memur
19 Eylül 2019 13:12

tebrikler bölümünüz nedir? Başka aranan var mı?
Musta.ffa, 5 yıl önce

Musta.ffa
Aday Memur
19 Eylül 2019 13:15

Hayırlı olsu değil aslında çünkü işe alınmadım.Bu da bir mülakat olacakmış bu görüşme de bir elemeymiş yani.Ben iibf mezunuyum idari bölüm için başvurmuştum.Seçtiğimiz 3 departmanın yöneticileriyle teknik mülakat olacağını söyledi İK.Anladığım kadarı ile hangi bölim hakkında daha bilgi sahibiysem ya da daha ilgiliysem o bölüme yönlendirileceğim.24 eylül için çağarıldım bu arada.
Leememur, 5 yıl önce

Hayırlı olsun tebrik ederim.1. Mülakata ne zaman girmiştiniz acaba ve bölümün nedir sorun

değilse ?

Musta.ffa
Aday Memur
19 Eylül 2019 13:19

1. Mülakata ilk gün girmiştim 9 ağustos
Leememur, 5 yıl önce

değilse ?

Leememur
Aday Memur
19 Eylül 2019 13:20

Bana söylenen 2. mülakatın tanışma ve departmanda birlikte çalışacağımız yetkiliyle konuşma olduğu söylenmişti. Hakkınızda hayırlısı olsun diyim o zaman.Peki 1. mülakata ne zaman

girmiştiniz acaba ?

Musta.ffa, 5 yıl önce
Hayırlı olsu değil aslında çünkü işe alınmadım.Bu da bir mülakat olacakmış bu görüşme de bir elemeymiş yani.Ben iibf mezunuyum idari bölüm için başvurmuştum.Seçtiğimiz 3 departmanın yöneticileriyle teknik mülakat olacağını söyledi İK.Anladığım kadarı ile hangi bölim hakkında daha bilgi sahibiysem ya da daha ilgiliysem o bölüme yönlendirileceğim.24 eylül için çağarıldım bu arada.

Musta.ffa
Aday Memur
19 Eylül 2019 13:25

Herkesin bu konuda farklı yorumları olduğu için beni arayan kişiye özellikle sordum.Bir tanışma olarak mı gerçekleşecek bir mülakat mı olacak tekrar bir eleme yapılacak mı diye.Zaten bizi şuan belirli bir pozisyon için çağarmıyorlar seçtiğimiz 3 pozisyondan hangisine uygun olduğumuzu anlamak için çağarıyorlar anladığım kadarı ile ve buna göre tekrar bir eleme yapacaklar.Ama mühendisler için belki daha farklıdır onların işi belli sonuçta ama idari kısımda birsürü departman var.Mühendislerle bir tanışma olarak devam edebilirler sürece ama idari kısım için bir eleme olacağı kesin.
Leememur, 5 yıl önce

Bana söylenen 2. mülakatın tanışma ve departmanda birlikte çalışacağımız yetkiliyle konuşma olduğu söylenmişti. Hakkınızda hayırlısı olsun diyim o zaman.Peki 1. mülakata ne zaman

girmiştiniz acaba ?

imntss
Aday Memur
19 Eylül 2019 13:42

mühendislik icin aranan var mi?
19 Eylül 2019 14:14

Çağırmaya başladıklarına göre şu 2 gün kritik. Bekleyip görelim.

hava123
Aday Memur
19 Eylül 2019 15:06

Telefonun başında çaresiz bekliyoruuum

ahmetabdul
Aday Memur
19 Eylül 2019 18:08

Tebrik ederim 2. mülakatı da mı ankarada yapıyorlar

Musta.ffa, 5 yıl önce
Toplam 1364 mesaj
«57585960616263646566676869