Editörler : Pangaea
«37383940414243444546474849

Mohendiss
Aday Memur
01 Eylül 2019 19:44

Ne evrağı kardeşim yok öyle bir şey milletin kafasını bulandırmayın.

Environme, 5 yıl önce
Dün sabah evime botaştan bir evrak gelmiş fakat şuan postane kapalı olduğu için evrağı gidip alamıyorum. Size de evrak geldi mi ? Bir de sormak istediğim eğitim olduğu haberini alan arkadaşlar nasıl aldı ?

Environme
Aday Memur
02 Eylül 2019 01:30

Evime gelen ptt kağıdında gönderici botaş yazıyor. Ne olduğunu bende bilmiyorum yarın öğreneceğim. Niye kafa bulandırmaya çalışayım ? gereksiz çıkışının sebebini anlamadım bence biraz daha dikkatli konuş "kardeşim"
Mohendiss, 5 yıl önce

Ne evrağı kardeşim yok öyle bir şey milletin kafasını bulandırmayın.

morsak
Aday Memur
02 Eylül 2019 12:10

Gidip aldinizmi kargoyu

Environme, 5 yıl önce
Evime gelen ptt kağıdında gönderici botaş yazıyor. Ne olduğunu bende bilmiyorum yarın öğreneceğim. Niye kafa bulandırmaya çalışayım ? gereksiz çıkışının sebebini anlamadım bence biraz daha dikkatli konuş "kardeşim"

Environme
Aday Memur
02 Eylül 2019 12:20

Evet sabah aldım. Yedek olarak kazandığımı, evraklarımı 9 una kadar göndermem gerektiğini ve hangi evrakların gerekli olduğunun yazdığı bir bildiriymiş. Sanırım yedek olduğum için telefonla aramayla beraber böyle bir evrak gönderme gereği gördüler
morsak, 5 yıl önce

Gidip aldinizmi kargoyu

SarıTuvaletTerligi
Aday Memur
02 Eylül 2019 14:40

Şuan aynı evrak banada geldi. İstenilen belgelerin yazdığı bi kağıt ve teslim tarihi yazıyor sadece
Environme, 5 yıl önce
Evet sabah aldım. Yedek olarak kazandığımı, evraklarımı 9 una kadar göndermem gerektiğini ve hangi evrakların gerekli olduğunun yazdığı bir bildiriymiş. Sanırım yedek olduğum için telefonla aramayla beraber böyle bir evrak gönderme gereği gördüler

cengiz.yilmaz
Aday Memur
02 Eylül 2019 17:40

17:30da yani mesai bittikten sonra son iş yerinizden kümülatif gelir vergisi matrahı belirtir onaylı yazı istediklerine dair bi sms geldi. 2 gün sonra başlayacak olan seminer için 09:00da hazır bulunmamızı istiyorlar. uzak illerden gelecek olan insanları düşünmeden hareket ediyorlar. ben bu akşam yola çıkıyorum mesela. nasıl olacak bilmiyorum. neden böyle amatör iş yapıyorlar anlam veremedim..

Mohendiss
Aday Memur
02 Eylül 2019 17:41

Yedek olsuğunuzu belirtmemişsiniz kusura bakmayın.Ben 4 eylül icin anlamışım.

Environme, 5 yıl önce

Botass
Aday Memur
02 Eylül 2019 19:06

Benimde son iş yerimden onu almam imkansız son gün yapmaları bu işi çok kötü oldu

Botass
Aday Memur
02 Eylül 2019 19:07

Benimde son iş yerimden onu almam imkansız son gün yapmaları bu işi çok kötü oldu

02 Eylül 2019 19:34

Kamulatif vergi matrahı alamayan işe başlayamıyormu yanimmm

Botass
Aday Memur
03 Eylül 2019 16:15

Sgkdan mesaj alan varmı sigorta girişi yaptılar sanırım

Mohendiss
Aday Memur
03 Eylül 2019 17:45

SGK dan mesaj yok ama E-Devletten bakınca

SGK Sigorta girişimiz yapılmış görünüyor.

Botass, 5 yıl önce

Sgkdan mesaj alan varmı sigorta girişi yaptılar sanırım

Mühendis3207
Aday Memur
03 Eylül 2019 21:48

Sgkdan ne mesaj aldım ne de e devlette gözüküyor Benim. Benim gibi olan var mı başka

UnDutch
Aday Memur
03 Eylül 2019 21:56

E-devlette "Sosyal Güvenlik Kayıt Belgesi Sorgulama" bölümünde "X sigorta sicil numarasıyla 04/09/2019 tarihinden itibaren tescili bulunduğu tespit edilmiştir" yazıyor.

Mühendis3207, 5 yıl önce
Sgkdan ne mesaj aldım ne de e devlette gözüküyor Benim. Benim gibi olan var mı başka

Mühendis3207
Aday Memur
03 Eylül 2019 22:06

Benim prim borcum vardı o yüzden olmamış olabilir mi acaba
UnDutch, 5 yıl önce

E-devlette "Sosyal Güvenlik Kayıt Belgesi Sorgulama" bölümünde "X sigorta sicil numarasıyla 04/09/2019 tarihinden itibaren tescili bulunduğu tespit edilmiştir" yazıyor.

Mohendiss
Aday Memur
03 Eylül 2019 22:10

Prim borcu benim de var hocam onunla alakalı olduğunu sanmıyorum.Yarın bir sorun bu durumu isterseni

Mühendis3207
Aday Memur
03 Eylül 2019 22:10

Tamam benim de öyleymiş bunun anlamı ne acaba
UnDutch, 5 yıl önce

Environme
Aday Memur
04 Eylül 2019 11:13

ÖNEMLİİİ!!!! Ben yedek olarak kazandım. Belgelerimi bugün göndericem fakat botaşa 2 gündür ulaşamadığım için gönderemiyorum. Sormam gereken şeyler var. Asil olarak kazanan arkadaslardan yardım bekliyorum.lütfen sorularımı cevaplar mısınız? - belgeleri mavi dosya yada sarı zarf vs neye koyup gönderdiniz? - nüfus cüzdan sureti ve ehliyet resimli mi resimsiz mi olacak diye soruyor noter ? -ben okuldan diplomamı alırken aslı gibidir örneklerini de cuzi bir rakama almıştım. Bu geçerli olur mu yoksa notere mi yaptırmam gerek ? Bilen birileri cevaplasın lütfennn

SarıTuvaletTerligi
Aday Memur
04 Eylül 2019 17:43

Kardeşim kahverengi kapalı zarfa koy gönder. Noter oynaylı sureti mutlaka olmalı.
Environme, 5 yıl önce
ÖNEMLİİİ!!!! Ben yedek olarak kazandım. Belgelerimi bugün göndericem fakat botaşa 2 gündür ulaşamadığım için gönderemiyorum. Sormam gereken şeyler var. Asil olarak kazanan arkadaslardan yardım bekliyorum.lütfen sorularımı cevaplar mısınız? - belgeleri mavi dosya yada sarı zarf vs neye koyup gönderdiniz? - nüfus cüzdan sureti ve ehliyet resimli mi resimsiz mi olacak diye soruyor noter ? -ben okuldan diplomamı alırken aslı gibidir örneklerini de cuzi bir rakama almıştım. Bu geçerli olur mu yoksa notere mi yaptırmam gerek ? Bilen birileri cevaplasın lütfennn

SarıTuvaletTerligi
Aday Memur
04 Eylül 2019 17:44

Resim olmak zorunda resimsiz kimlik ve ehliyet mş kullanıyosun hala
SarıTuvaletTerligi, 5 yıl önce
Kardeşim kahverengi kapalı zarfa koy gönder. Noter oynaylı sureti mutlaka olmalı.
Toplam 968 mesaj
«37383940414243444546474849

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi