Editörler : E.Kayı Han
22 Haziran 2019 05:51

HSK Sıralamaya girenler ve klavye sınavı

Merhaba arkadaşlar, HSK dün sıralama sonuçlarını açıkladı kimler sıralamaya girdi ve klavyeniz nasıl bu başlık altında yazabiliriz.Metinleri Yargıtay,Danıştay gibi çok imlalı bekliyordum ama adalet bakanlığı gibi fazla imlalı değilmiş.

Leykron06
Aday Memur
22 Haziran 2019 16:41

maaş bilgisi olan ?

22 Haziran 2019 18:35

Ben hızla klavye kullanamıyorum katılmam doğru olurmu

Necip3535
Kapalı
22 Haziran 2019 19:16

hızlı yazamıyorsanız ve şuan katılma konusunda şüphedeyseniz neden başvurup 1 kişinin hakkını yediniz ?
Maaviiii, 5 yıl önce

metsuk
Aday Memur
22 Haziran 2019 19:35

hocam bazı kişiler var işte klavye de hızlı değil puan yüksek diye başvuru yapıyor, ikm içinde böyle çocuğun kilosu fazla kpss den iyi not almış diye başvuru yapıyor aslında sınava girenlere sadece puan değil diğer şartlar içinde anlatım yapmak lazım yoksa çok arkadaşımız böyle sıralamaya giremiyor

Necip3535, 5 yıl önce
hızlı yazamıyorsanız ve şuan katılma konusunda şüphedeyseniz neden başvurup 1 kişinin hakkını yediniz ?

Necip3535
Kapalı
22 Haziran 2019 19:48

ben 2017 de infaz koruma memurluğuna başvuru yaptım.puanım 78.14 sıralama 78.15 ile kapattı.red çizgisinin altında hemen ben vardım.sonra 80 kişi kadar boy ve kilo ölçümünden elendi.sanırım başka bişey söylemeye gerek yok hocam :)
metsuk, 5 yıl önce

hocam bazı kişiler var işte klavye de hızlı değil puan yüksek diye başvuru yapıyor, ikm içinde böyle çocuğun kilosu fazla kpss den iyi not almış diye başvuru yapıyor aslında sınava girenlere sadece puan değil diğer şartlar içinde anlatım yapmak lazım yoksa çok arkadaşımız böyle sıralamaya giremiyor

fthdmr0671
Aday Memur
22 Haziran 2019 21:45

3.600 yazıyordu bi sitede

Maaviiii, 5 yıl önce

fizikkondisyon
Aday Memur
22 Haziran 2019 22:11

Klavye sınavı esasları hakkında bilgisi olan var mı?

- 3 dk. 90 kelime sınır mı?

- Metinler neye göre dağıtılacak?

- Aday kağıda ya da bilgisayara bakarak mı metni yazacak yoksa biri okuyacak mı?

Şimdiden teşekkür ediyorum.

fthdmr0671
Aday Memur
23 Haziran 2019 00:59

Öncelikle puanınız kaç ?

3 dakikada kelime 90 ve üstü yazmak zorundasınız sözlü mülakata kalmak için, metinleri sayıya göre kura yöntemiyle kağıt seçiceksiniz şansınıza hangisi gelirse onla gireceksiniz , kağıda bakılarak da yazılıyor bilgisayara da size kalmış ben adalet bakanlığında ekrana bakarak yazmıştım.HSK da sanırım öyle yapar.

fizikkondisyon, 5 yıl önce

Klavye sınavı esasları hakkında bilgisi olan var mı?

- 3 dk. 90 kelime sınır mı?

- Metinler neye göre dağıtılacak?

- Aday kağıda ya da bilgisayara bakarak mı metni yazacak yoksa biri okuyacak mı?

Şimdiden teşekkür ediyorum.

fztaysee
Aday Memur
24 Haziran 2019 11:41

Klavyede ortalama kaç kelime yazıyorsunuz

matrixnity
Aday Memur
24 Haziran 2019 14:04

katılmam doğru olur mu ne yahu başvuru yapmışsın başkasının yerine sen sıralamaya girmişsin katılmayacağınız sınav ilanına niçin başvuru yapıp hak yiyorsunuz kardeşim bu ne düşüncesizlik

Maaviiii, 5 yıl önce

bozduman06
Kapalı
24 Haziran 2019 22:48

normal zabıt katipliğine hazırlananlar bile imlalı sınavdan korkarken, klavyeden anlamayan insanların sırf "büro personelliği" diye başvurması ve hak yemesi kabul edilebilir bir şey değil. inşallah bu yedikleri hak çıkar onlardan

fthdmr0671
Aday Memur
25 Haziran 2019 04:27

Ortalama 140-150 civarı siz ?

fztaysee
Aday Memur
25 Haziran 2019 10:34

malesef 100-110

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler