Editörler : swat3410
«473847394740474147424743474447454746474747484749»

asi0603
Şef
07 Ağustos 2019 17:45

Şahıs meslekten geçme komisermiş
26nsnn, 5 yıl önce
Ea kod u rütbelilerin degil ama karar Twitter da var kırmızı ea diye yazmış

Muho2321
Aday Memur
07 Ağustos 2019 18:01

Arkadaslar kirmizi say kirmizi say v kirmizi ea vs var artık bunun ayrimini nasil yapmislar bilmiyirum. Mesela elimde 2018 kararli bir ohal komisyon sonucu var Kırmızı Say V diye.Bylock banka ıstihbarat raporu var adli ceza var anlayacaginiz var Allah var. Ha bu ayrimi neye gore yapıyorlar bilmiyorum. Ama bu mevzu yeni değil bilginize.

Muho2321
Aday Memur
07 Ağustos 2019 18:02

Ve bu adam sadece memur kom. Yrd amir vs değil.

Avşarkurt
Aday Memur
07 Ağustos 2019 18:37

Az önce gördüm komisyon ret kararı vermiş malasef. 26/8

Masum mazlum
Daire Başkanı
07 Ağustos 2019 18:59

geçmiş olsun. dün incelemede yazıyordu, bugün ret verilmiş. bende bir önceki sayfada yazmıştım ret verildiğini.

Avşarkurt, 5 yıl önce

Az önce gördüm komisyon ret kararı vermiş malasef. 26/8

Konaca
Memur
07 Ağustos 2019 19:42

S. Aleyküm. Önce ret alan arkadaşlara geçmiş olsun. Anladığım kadarıyla bu komisyondan kabul almak at yarşından altılıyı tutturmaktan daha zor. Bu komisyon madem koda göre hareket ediyosa neyin incelemesini yapıyo, ver reddi geç millette bir an önce mahkemede arasın hakkını. Bizde bişey olmasa bile kesin bişeyler olmuştur ziyniyetiyle kareket eden yönetimden adalet beklemek bundan sonra iyi niyet olur. Bu zamana kadar ne adli nede idari bir işleme tabi olduk. Nerdeyse ölümümüz geldi suçumuzu öğrenmeden ölüp gideceğez de ona yanarım. Neyse Allah var gam yok.

Avşarkurt
Aday Memur
07 Ağustos 2019 20:09

Size de geçmiş olsun. Kararı gördüğüm an 8 temmuzu tekrar yaşadım. Söylenebilecek pek bir şey yok. Bir umuttur yaşamak diyorum sağlıcakla kalmak umudu ile...

Masum mazlum, 5 yıl önce

geçmiş olsun. dün incelemede yazıyordu, bugün ret verilmiş. bende bir önceki sayfada yazmıştım ret verildiğini.

oncevatan51
Memur
07 Ağustos 2019 21:11

Beraat kararına savcı itirazı sonucu dosyam Ankara bölge adliyeye gitti ön inceleme için atama bekliyor diyor ne kadar sürede sonuçlanır sonucunda olumlu yada olumsuz nasıl sonuçlanıyor

araftaaaa
Memur
07 Ağustos 2019 21:29

en az 2 yıl

oncevatan51, 5 yıl önce
Beraat kararına savcı itirazı sonucu dosyam Ankara bölge adliyeye gitti ön inceleme için atama bekliyor diyor ne kadar sürede sonuçlanır sonucunda olumlu yada olumsuz nasıl sonuçlanıyor

oncevatan51
Memur
07 Ağustos 2019 22:10

Çok bekleyecez desene
araftaaaa, 5 yıl önce

en az 2 yıl

26nsnn
Şef
07 Ağustos 2019 22:26

Ne 26nisanmıs arkadas bir tane mi kabul cıkmaz. Yan sayfa da yazmışlar kabul alanlar

vefa4vefa
Şef
07 Ağustos 2019 22:55

Cümleten hayırlı akşamlar İstanbul Avrupa Başakşehir tarafında oturuyorum. İş konusunda yardımcı olacak arkadaşlar olursa sevinirim.

07 Ağustos 2019 23:01

Merak ediyorum siyasi iktidar gittiği zaman bu kadar hukuksuz işe imza atanları kim koruyacak neye güvenecekler hukuk geldiğinde!
08 Ağustos 2019 00:45

701 KHK - EGM - İADE Esim polis memuru idi benden dolayı 2 yıl açıkta kalmıştı ve 701 KHK ile ihraç olmuştu. Adli işlem geçirmedi kodlama var mı yok mu bilmiyoruz bugün iade oldu çok şükür. 701 ile ilk iade olabilir. Es durumundan bekleyenler için de umut olur. Bir paylaşım arkadşalar.

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
08 Ağustos 2019 07:37

Birşey soyliyim mı? Ama kızmak yok. Fişlemeyi yapanı da itibara alanı da bu durumlara göz yumani da garsonu da albatrosu da gizli tanıkları da her boku yiyip ep den yararlanıp iftira atani da ..... Ulan ne biçim memleket ya? Suç olmayan şeyi suç yaptılar. Amk bankasını kim açtı, gazetesini çıkarmaya kim izin verdi. Adam Allah'ın ismi zikrediliyor diye sohbete gitmiş suç olmuş. Kızlarımız kötü yola düşmesin namazında niyazında olsun diye güvenerek evlerinde kalmış suç olmuş. Adamlar eğitimde basarili diye çocukları okula dershaneye göndermişiz suç oldu. kufretmemek için kendimi zor tutuyorum. Ama böyle bir ülke yok arkadaşlar. Biz bu kafayla bir adım öteye gidemeyiz. Ülkemde insanları fetocu terörist diye yaftaladılar.Okumus insanlar yurtdışına gitti. Resmen beyin göçü yaşandı. Biz de Suriyelileri ülkemize getirdik. Söylenecek çok şey var ama sözün bittiği yerdeyiz

26nsnn
Şef
08 Ağustos 2019 08:42

Kodlama olmadıkça iade olabilir zaten . Bizlik bir gelişme yok ne yazık ki .
Gecekartalı3434, 5 yıl önce
701 KHK - EGM - İADE Esim polis memuru idi benden dolayı 2 yıl açıkta kalmıştı ve 701 KHK ile ihraç olmuştu. Adli işlem geçirmedi kodlama var mı yok mu bilmiyoruz bugün iade oldu çok şükür. 701 ile ilk iade olabilir. Es durumundan bekleyenler için de umut olur. Bir paylaşım arkadşalar.

Bahadır46
Genel Müdür
08 Ağustos 2019 08:42

O yurtdışına giden veya gelmeyen şahıslar şerefsizin önde gidenidir. Onlar mağduriyet artsın diye yurtdışına kaçtılar. Okumuş demişsin. Beyin göçü demişsin. Onlar kitap yüklü eşekten farkı yok benim gözümde.

Adcet, 5 yıl önce
Birşey soyliyim mı? Ama kızmak yok. Fişlemeyi yapanı da itibara alanı da bu durumlara göz yumani da garsonu da albatrosu da gizli tanıkları da her boku yiyip ep den yararlanıp iftira atani da ..... Ulan ne biçim memleket ya? Suç olmayan şeyi suç yaptılar. Amk bankasını kim açtı, gazetesini çıkarmaya kim izin verdi. Adam Allah'ın ismi zikrediliyor diye sohbete gitmiş suç olmuş. Kızlarımız kötü yola düşmesin namazında niyazında olsun diye güvenerek evlerinde kalmış suç olmuş. Adamlar eğitimde basarili diye çocukları okula dershaneye göndermişiz suç oldu. kufretmemek için kendimi zor tutuyorum. Ama böyle bir ülke yok arkadaşlar. Biz bu kafayla bir adım öteye gidemeyiz. Ülkemde insanları fetocu terörist diye yaftaladılar.Okumus insanlar yurtdışına gitti. Resmen beyin göçü yaşandı. Biz de Suriyelileri ülkemize getirdik. Söylenecek çok şey var ama sözün bittiği yerdeyiz

kral0636
Aday Memur
08 Ağustos 2019 09:39

Nerde paylaşmış devrem. Ben bulamadım
Gecekartalı3434, 5 yıl önce

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
08 Ağustos 2019 09:44

Senin ülkende adalet var mı kardeşim? Kaçanlar ihanet için kaçmadılar. (hepsi değil tabiki) Sana ağaç kökü ye diyecekler adam doktor olacak alım olacak imkanı olacak burada mı kalır? Sende okumuşsun ama essekten farkın yok
Bahadır46, 5 yıl önce

O yurtdışına giden veya gelmeyen şahıslar şerefsizin önde gidenidir. Onlar mağduriyet artsın diye yurtdışına kaçtılar. Okumuş demişsin. Beyin göçü demişsin. Onlar kitap yüklü eşekten farkı yok benim gözümde.

08 Ağustos 2019 09:48

Hatta yavşaktırlar her boku ye sonucunda ne olacağını bildiğin için de kaç ne geldiyse başımıza onlar yüzünden geldi eğer en ufak karakter varsa geri döner teslim olurlar ama nerdeee
Bahadır46, 5 yıl önce

Toplam 102884 mesaj
«473847394740474147424743474447454746474747484749»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi