Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
04 Nisan 2021 21:51

2. alım öngörüleri

aisezreal gözüm seni arıyor burda kurtlar sofrasında yalnız bıraktın bizi alım yaza kalır diyorlar gel de anlat şunlara nisanda olacağını

Cap0ne
Aday Memur
04 Nisan 2021 22:06

Sanmıyorum yaza kalır hocam ben nisan mayıs gibi alıma çıkılacağını düşünüyorum çünkü açılacak şehir hastanelerinden 1 ay çnce alıma çıkıyolar genelde.

agizdis
Kapalı
04 Nisan 2021 22:17

ramazan hocam ramazaan hayırlı aydır

Cap0ne
Aday Memur
04 Nisan 2021 22:22

İnşallah hocam.
agizdis, 3 yıl önce

ramazan hocam ramazaan hayırlı aydır

agizdis
Kapalı
04 Nisan 2021 23:01

İnşallaha maşallaha kalmadı artık olay tamamen olacak yani olmaması imkansız nerdeyse 4 senedir bu işin içindeyim akla mantığa aykırı eylüle kadar olmayacağı

fizyorex
Daire Başkanı
04 Nisan 2021 23:24

Agustosa kadar olur mu

agizdis, 3 yıl önce

İnşallaha maşallaha kalmadı artık olay tamamen olacak yani olmaması imkansız nerdeyse 4 senedir bu işin içindeyim akla mantığa aykırı eylüle kadar olmayacağı

agizdis
Kapalı
04 Nisan 2021 23:40

olurr olmazsa eğer burda bulun beni çok netim

hohohohoho
Aday Memur
04 Nisan 2021 23:45

saglikmevzuat adlı kişi bakanlık çalışıyor o diyor ki haziran - temmuz

https://forum.memurlar.net/konu/2454054/

agizdis, 3 yıl önce

olurr olmazsa eğer burda bulun beni çok netim

fizyorex
Daire Başkanı
04 Nisan 2021 23:48

İnşallah Ağustosa kalmaz. Yoksa 2022'de de 1 tane alım yapıp kapatırlar bu gidişle.

hohohohoho, 3 yıl önce

saglikmevzuat adlı kişi bakanlık çalışıyor o diyor ki haziran - temmuz

hohohohoho
Aday Memur
04 Nisan 2021 23:52

Valla bakanlıkta çalıştığını söyleyen saglikmevzuat rumuzlu kişinin dediklerinden sonra ben umudumu yitirdim. Haziran öncesi bekliyordum ama en ufak bir çalışma bile yokmuş. Temmuz gibi diyor olursa

fizyorex, 3 yıl önce

İnşallah Ağustosa kalmaz. Yoksa 2022'de de 1 tane alım yapıp kapatırlar bu gidişle.

fizyorex
Daire Başkanı
04 Nisan 2021 23:56

Temmuzda zaten merkezi alım ve sonucları derken 20'sine kadar yine vakit yok.

hohohohoho, 3 yıl önce

Valla bakanlıkta çalıştığını söyleyen saglikmevzuat rumuzlu kişinin dediklerinden sonra ben umudumu yitirdim. Haziran öncesi bekliyordum ama en ufak bir çalışma bile yokmuş. Temmuz gibi diyor olursa

Anestezi212
Aday Memur
04 Nisan 2021 23:56

Ne dedi tam olarak ben göremedim hiçbir yerde
hohohohoho, 3 yıl önce

hemşirelisansiyer
Aday Memur
05 Nisan 2021 00:03

Ayvayı yedik temmuza kadar alım yokmuş, bakanlıkta çalıştığını söyleyen saglikmevzuatadlı kişi bunu paylaştı, hiçbir çalışma yokmuş :(

fizyorex
Daire Başkanı
05 Nisan 2021 00:04

Temmuzdan sonra var mı ben onu merak ediyorum. Bu yıl alım olacak mı gerçekten merak içerisindeyim.

hemşirelisansiyer, 3 yıl önce

Ayvayı yedik temmuza kadar alım yokmuş, bakanlıkta çalıştığını söyleyen saglikmevzuatadlı kişi bunu paylaştı, hiçbir çalışma yokmuş :(

hemşirelisansiyer
Aday Memur
05 Nisan 2021 00:04

burada saglikmevzuat rumuzlu kişinin yorumlarını oku, kendisi bakanlıkta çalışıyormuş

Anestezi212, 3 yıl önce
Ne dedi tam olarak ben göremedim hiçbir yerde

hemşirelisansiyer
Aday Memur
05 Nisan 2021 00:05

Dediklerini uzun süredir takip ediyorum hep doğru çıkıyor gerçekten

hemşirelisansiyer, 3 yıl önce

burada saglikmevzuat rumuzlu kişinin yorumlarını oku, kendisi bakanlıkta çalışıyormuş

Jagro
Yasaklı
05 Nisan 2021 00:18

Sen ne bilmiş bilmiş konuşup insanları umutlandiriyorsun arkadaşım ? Çok uzağa gitmeye gerek yok 2018 ilk alımı ağustosta yapıldı bu sene niye imkansiz olsun? boş sözlerini kendine sakla yeter be

agizdis, 3 yıl önce

aisezreal
Genel Müdür
05 Nisan 2021 00:31

ısrarla nisan diyor mehmet ali ataman hatta cb külliyesindeyken fotoğraf bile çektirdi. bekleyip göreceğiz kiminki doğru diye elden başka bir şey gelmez.

agizdis
Kapalı
05 Nisan 2021 00:46

benimle düzgün konuş olursa eğer özür dileyeceksin burda

Jagro, 3 yıl önce

Sen ne bilmiş bilmiş konuşup insanları umutlandiriyorsun arkadaşım ? Çok uzağa gitmeye gerek yok 2018 ilk alımı ağustosta yapıldı bu sene niye imkansiz olsun? boş sözlerini kendine sakla yeter be

hemşirelisansiyer
Aday Memur
05 Nisan 2021 00:56

alım belli ki haziran sonrası bence artık vazgeçin ısrar etmekte. Bunu bakanlıkta çalışan herkes söylüyor şu an alım planlamıyor diye

agizdis, 3 yıl önce

benimle düzgün konuş olursa eğer özür dileyeceksin burda

agizdis
Kapalı
05 Nisan 2021 01:05

TAMAM

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi