Editörler : Pangaea

Halley0
Aday Memur
24 Ağustos 2020 14:39

Teşekkür ederim hocam.Bir de elektronik başvuru Formu hakkında bilgi verir misiniz? Pandemi nedeniyle milli eğitime mülakat başvurusu gidip onaylatılmadı bende kaydettim çıktısını alsam geçerli olur mu?Kaydetmeyenler milli eğitimden imzalı bir şekilde almış benim kaydettiğimde imza yok sıkıntı olur mu?

matesahin
Aday Memur
24 Ağustos 2020 14:44

benimki de imzalı değil. Ama kendileri böyle istedi zaten. elektronik onaylı bizim başvuru formalarımız. o yüzden imzalatmaya gerek yok. kendileriyle celismezler. sıkıntı Yok.
Halley0, 4 yıl önce

Teşekkür ederim hocam.Bir de elektronik başvuru Formu hakkında bilgi verir misiniz? Pandemi nedeniyle milli eğitime mülakat başvurusu gidip onaylatılmadı bende kaydettim çıktısını alsam geçerli olur mu?Kaydetmeyenler milli eğitimden imzalı bir şekilde almış benim kaydettiğimde imza yok sıkıntı olur mu?

Halley0
Aday Memur
24 Ağustos 2020 15:20

Teşekkür ederim

Halley0
Aday Memur
24 Ağustos 2020 21:27

Arkadaşlar atama tercihlerini milli eğitime onaylatmaya gidecek miyiz?

geography5
Aday Memur
24 Ağustos 2020 22:01

Raporu özel hastaneden alsak bir sıkıntı olur mu devlet hastanesi randevu tarihi çok geç. Alan arkadaşlar ne kadara aldınız raporu?

matesahin
Aday Memur
24 Ağustos 2020 22:10

forumlarda ikisinin de kabul edildiği yazıyor. raporla ilgili hiçbir yerde de özel hastanelerden alınmaz yazmıyor. Ancak kurumlar özel hastane raporu görünce tedirginlik yaşayıp, yaşayabiliyorlar. o yüzden önceliğiniz devlet hastaneleri olsun. Fiyat Türkiye genelinde sabit: 200 TL
geography5, 4 yıl önce

Raporu özel hastaneden alsak bir sıkıntı olur mu devlet hastanesi randevu tarihi çok geç. Alan arkadaşlar ne kadara aldınız raporu?

geography5
Aday Memur
24 Ağustos 2020 22:52

Teşekkürler hocam

Feermi
Aday Memur
25 Ağustos 2020 08:59

hocam rapor için randevu almanıza gerek yok. ben diyarbakırdayım burdan direk hastaneye gelip alabilirsiniz dedi. atama için randevuya gerek yok dedi ayrıca doktorlara göründükten sonra üç gün içinde rapor çıkıyor. almak isteyen arkadaşlar 1 eylül tarihine kadar beklememeleri gerekir. 1 eylülde evrakları hazırlayıp mebe sunmamız gerkiyor işlemim hızlı olması için.

geography5
Aday Memur
26 Ağustos 2020 07:01

Sen de sağol hocam

aslan232323
Aday Memur
28 Ağustos 2020 15:03

Diyarbakır da hangi hastaneden aldınız peki hocam bize de Bilgi verirseniz gidelim
Feermi, 4 yıl önce

hocam rapor için randevu almanıza gerek yok. ben diyarbakırdayım burdan direk hastaneye gelip alabilirsiniz dedi. atama için randevuya gerek yok dedi ayrıca doktorlara göründükten sonra üç gün içinde rapor çıkıyor. almak isteyen arkadaşlar 1 eylül tarihine kadar beklememeleri gerekir. 1 eylülde evrakları hazırlayıp mebe sunmamız gerkiyor işlemim hızlı olması için.

aslan232323
Aday Memur
28 Ağustos 2020 15:05

Arkadaşlar rapor işini nasıl halledeceğiz Bilgi verebilecek olan var mı.Özel hastanelerin raporunu kabul etmiyor. Devlet hastanesi de 15 Eylül sonrasına gün veriyor nasıl yapacağız.

0 SoneS 0
Aday Memur
28 Ağustos 2020 15:10

Herkese kolay gelsin, rapor için devlet hastanesine gitmeniz gerekiyor. 200 lira ücreti yatırıp formla 7 doktor dolaştırıyorlar. Kahramanmaraş için örnek veriyorum, öğrencilerm de hastaneleri dolaşıyor şuan. Onlardan da sağlık kurulu raporu istemişler. Pazartesi, çarşamba ve cuma günlerini bu işe ayırmışlar. Bazı doktorlarda kapıda kuyruk oluyor (çünkü sıra numarası vermiyorlar, sosyal mesafeye de uyulmuyor), hasta değilseniz bile olma ihtimaliniz yüksek. İmzaları bitirince de çıkıyorsunuz ve mesai bitimi civarı e-devlet üzerinden alabileceğinizi söylüyorlar. Başarılar

Qwertyu1
Aday Memur
28 Ağustos 2020 15:55

Hocam ben de Diyarbakır'dan aldım. Selahaddin Eyyübi devlet hastanesinden aldım. Sabah gittim. Para yatırdık vezneden doktor için fişlerimizi aldık. Aynı gün tüm doktorlara muayene olduk. P.tesi muayene oldum Cuma günü gidip elden teslim aldım. E devlete henüz düşmemiş onun için elden alın. Gidince size yardımcı olurlar ordan
aslan232323, 4 yıl önce
Diyarbakır da hangi hastaneden aldınız peki hocam bize de Bilgi verirseniz gidelim

34tr34
Aday Memur
28 Ağustos 2020 16:28

Arkadaşlar size bir soru soracağım... Bazı problemlerden dolayı çalıştığım kuruma noterden fesih yollayıp işten ayrıldım fakat SGK çıkışımı falan yapmamışlar ve halen çalışıyor görünüyorum. Bu durum atamada bir sıkıntı çıkarır mı?

matesahin
Aday Memur
28 Ağustos 2020 16:32

emin olmamakla birlikte çıkarır. SSK başka yerde devam ettiği sürece başka bir işe başlama yapılamaz. yinede iyi araştırın. bir an önce ayrilisinizi yapsınlar.
34tr34, 4 yıl önce

Arkadaşlar size bir soru soracağım... Bazı problemlerden dolayı çalıştığım kuruma noterden fesih yollayıp işten ayrıldım fakat SGK çıkışımı falan yapmamışlar ve halen çalışıyor görünüyorum. Bu durum atamada bir sıkıntı çıkarır mı?

Feermi
Aday Memur
29 Ağustos 2020 00:07

Arkdaş açıklamış. Bugun gittim randevusuz. Öğeleye kadar bitti. Ama keşke vanda yapsaydım. Orda yapan arkadaşlar pazartesi öğleden sonra alacakmış. Bana haftaya cuma günğ çıkar dediler.

aslan232323, 4 yıl önce
Toplam 76 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi