Editörler : Pangaea
«8910111213141516171819»

erkin esen
Şef
20 Kasım 2017 18:38

70 civarı işletmecilere (iibf) dhmi ancak hayal

aselminaa
Aday Memur
21 Kasım 2017 02:59

Merhaba arkadaşlar.. bı sorum olacak sizlere cvplarsaniz çok sevinirim. Şimdi 2018 KPSS hazırlanıyorum DHMİ stajyer ATC için. Sınav 22 temmuzda ve ben Ekim'de 27 yaşımdan gün Almaya baslicam. Yani arada 3 aylık bı süre var. Sizde hiç şansım var mı? Sınava girdiğimde 25 yaşında olucam ancak büyük ihtimalle başvurular sırasında 26 olucam. Bilgisi olan lütfen yardımcı olabilir mi. Boşuna hayal kurmayaym ATC için. Çalışma isteğim de olmuyor böyle belirsizlikle.. cvplariniz için şimdiden teşekkürler..

Arff1
Memur
21 Kasım 2017 09:58

şartlarda kurs sonu itibarıyla 27 yaş yazıyorsa başvuramazsın,başvuru tarihi itibarıyla 27'den gün almamak yazıyorsa başvurabilirsin

gazetecilik
Aday Memur
21 Kasım 2017 10:31

Düz memur ne kadar alıyor?

alien90, 6 yıl önce

düz memur için İngilizce istenmiyor.

alien90
Aday Memur
21 Kasım 2017 11:44

başlangıç 5 bin

gazetecilik, 6 yıl önce

Düz memur ne kadar alıyor?

doksanşart
Memur
21 Kasım 2017 11:46

kurum sınav açınca kamu yönetimi mezunlarını her sınavda alırmı yoksa almadığı sınavlar oluyormu örneğin şu son aldığı sınavda kamu yönetimi mezunları başvurabildimi yardımcı olacak varmı acaba

Memuraadayi
Aday Memur
21 Kasım 2017 11:55

Sınav değil ki bu 2017/1 merkezi ataması. Dhmi bir tek atc alımı için kendi sınavını yapıyor bildiğim kadarıyla ona da tüm lisans mezunları başvurabiliyor. Yaş sınırı oluyor.

doksanşart, 6 yıl önce

Devlet Hava Meydanları (DHMİ) KPSS 2017/1 Memur Alımı Branşları ve Tüm Şartları

bu sınavı kastediyorum

doksanşart
Memur
21 Kasım 2017 12:44

evet ben merkezi atamayı kastetmiştim yanlış cümle kurmuşum.merkezi atama için sorumu cevaplarmısınız acaba ?

Memuraadayi, 6 yıl önce

Sınav değil ki bu 2017/1 merkezi ataması. Dhmi bir tek atc alımı için kendi sınavını yapıyor bildiğim kadarıyla ona da tüm lisans mezunları başvurabiliyor. Yaş sınırı oluyor.

doksanşart
Memur
21 Kasım 2017 12:45

alan sınavına hazırlanan biri olarak her kurumun kendi sınavı olduğu için merkezi atama kelimesi dağarcığımdan çıkmış zamanla :)

glsmakinemüh
Aday Memur
21 Kasım 2017 14:12

Merhabalar herkese. Ben de dhmi istiyorum ama herkes genelde gözlerinden dolar işareti çıkartarak maaşları sormuş. Maaş da önemli ama benim merak ettiğim mühendis olarak atananlar ne iş yapıyor tam olarak? bi de makine müh alımı yapılıyor mu? bilgisi olan varsa cevaplandırırsa sevinirim. herkese iyi çalışmalar.

krbkrb
Aday Memur
21 Kasım 2017 15:41

Normal memur gibi evrak, muhasebe vs işleri yapıyorlar. Puanınız kaçtı hocam?

glsmakinemüh, 6 yıl önce

Merhabalar herkese. Ben de dhmi istiyorum ama herkes genelde gözlerinden dolar işareti çıkartarak maaşları sormuş. Maaş da önemli ama benim merak ettiğim mühendis olarak atananlar ne iş yapıyor tam olarak? bi de makine müh alımı yapılıyor mu? bilgisi olan varsa cevaplandırırsa sevinirim. herkese iyi çalışmalar.

mkeee
Memur
21 Kasım 2017 16:33

sende dolar değilde euro var galiba gözlerinde. peki sen neden dhmi ile ilgileniyorsun. dhmi de diğer klasık kit ler gibi kamu kurumu. farkı güzel maaş vermesi. herkeste daha fazla kazanmak isteyebilir elbet. edebiyat parcalama burda bence.

glsmakinemüh, 6 yıl önce

Mikol
Aday Memur
23 Kasım 2017 15:10

Arkadaşlar siteye yeni üye oldum.

Aof edebyt mezunuyum. Malesef bilgim yok.. ben

dhmi ye düz memurluk için başvurabilir miyim.

Bu kurumda yaş şartı var mı

Ve eğer başvurabiliyorsam 90 yeterli mi

Cevaplarsanız umarim ;)

krbkrb
Aday Memur
23 Kasım 2017 15:34

4001 kodu olan Dhmi kadrosu için başvurabilirsiniz ama tahminimce çok yüksek kapatacaktır.

Mikol, 6 yıl önce

Arkadaşlar siteye yeni üye oldum.

Aof edebyt mezunuyum. Malesef bilgim yok.. ben

dhmi ye düz memurluk için başvurabilir miyim.

Bu kurumda yaş şartı var mı

Ve eğer başvurabiliyorsam 90 yeterli mi

Cevaplarsanız umarim ;)

Mikol
Aday Memur
23 Kasım 2017 17:13

Yani bölümün edebiyat olmasina sakinca öyle değil hocam.

krbkrb, 6 yıl önce

4001 kodu olan Dhmi kadrosu için başvurabilirsiniz ama tahminimce çok yüksek kapatacaktır.

Mikol
Aday Memur
23 Kasım 2017 17:15

Sakinca yok değil mi hocam diyecektim.

Mikol, 6 yıl önce

doksanşart
Memur
23 Kasım 2017 17:27

şu 4001 yada 3001 kodları hakkında bilgi versin birisi

krbkrb, 6 yıl önce

Duygunnnn
Kapalı
23 Kasım 2017 18:04

hayır 4001 olunca hangi bölümden mezun oldugunun önemi yok puanınız ıyıyse başvurun edebiyatçılarda başvurabilir

Mikol, 6 yıl önce

Sakinca yok değil mi hocam diyecektim.

Duygunnnn
Kapalı
23 Kasım 2017 18:06

ama başka şartlar var mı ona da bakın misal bazı kadrolar yds istiyor bunda var mı bilmiyorum bakmadım

Mikol, 6 yıl önce

Toplam 887 mesaj
«8910111213141516171819»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi