Editörler : swat3410E.Kayı Han
18 Ocak 2020 23:50

25 ve 26. dönemin açıklanmama sebebi nedir?

normalde her zaman bu kadar süre içerisinde hep açıklanıyordu planlama ve bütçe problemi mi yaşanıyor acaba tahtikat desek daha fazla kişi alındığında bile daha kısa sürüyordu aklıma başka bir şey gelmiyor net tarih öğrenilmezde sebebi belki öğrenilebilir

Renanlodi1453
Kapalı
18 Ocak 2020 23:59

Bence belirledikleri bir takvim var o sebeple açıklanmıyor. Yoksa iki alımından sonuçları vs her şeyi bellidir. Poh 60 günü geçti pomem 40 gün olacak.

Tahminimce yarın paem 6.yedek gelecek. Sonlanır mı bilmiyorum ama devam ederse 7 ve 8.yedekler ard arda gelir. Arada 3 gün beklemezler. Çünkü geçen sene 6-7 ve 8.yedek alımları böyle olmuş. Bunlar biter birkaç güne pomem ilan edilir. 2 şubat intibak gibi duruyor.

Pohte ocak sonu şubat başı başlayacağı için bekletiyor olabilirler. 25 ve 26 için yeterince okul var.

19 Ocak 2020 00:02

3 ŞUBAT İNTİBAK POMEM

Renanlodi1453, 4 yıl önce

Bence belirledikleri bir takvim var o sebeple açıklanmıyor. Yoksa iki alımından sonuçları vs her şeyi bellidir. Poh 60 günü geçti pomem 40 gün olacak.

Tahminimce yarın paem 6.yedek gelecek. Sonlanır mı bilmiyorum ama devam ederse 7 ve 8.yedekler ard arda gelir. Arada 3 gün beklemezler. Çünkü geçen sene 6-7 ve 8.yedek alımları böyle olmuş. Bunlar biter birkaç güne pomem ilan edilir. 2 şubat intibak gibi duruyor.

Pohte ocak sonu şubat başı başlayacağı için bekletiyor olabilirler. 25 ve 26 için yeterince okul var.

Renanlodi1453
Kapalı
19 Ocak 2020 00:11

Tahminini kesinmiş gibi yazma kardeş. Bizde öyle tahmin ediyoruz gelip kesin gibi konusmuyoruz. Gına geldi böyle tahmin verenlerden.

Yardımcıolurmusunuz, 4 yıl önce

3 ŞUBAT İNTİBAK POMEM

19 Ocak 2020 00:14

Yanlış Anlaşılmasın Herkes gibi yarın veya 3 gün sonra demiyoruz. Benim tahminim odur ve hislerime de güvenirim. Her halükarda bekliyoruz.

Tahminini kesinmiş gibi yazma kardeş. Bizde öyle tahmin ediyoruz gelip kesin gibi konusmuyoruz. Gına geldi böyle tahmin verenlerden.

Kesikparmak
Kapalı
19 Ocak 2020 01:24

Aslında önceki dönemlerde işlem daha kısa sürmüyordu. Daha uzun sürüyordu. Spor ve önsağlık işlemlerinden sonra 30-35 gün,sözlü mülakattan sonra 30-35 gün gibi bir bekleme süresi oluyordu. Bu dönem tüm aşamalar birleşti tek aşamada bitti. O yüzden geçen dönemleri baz alarak 35 günde açıklanmadı,geç kaldı demek yanlış olur.

Bizim 23. dönemde başvurular ekim başında başlayıp sonuçlar mart ortasında açıklanmıştı. 5,5 ay sürdü yani. Bu dönem ekimde başvurular başladı ve henüz ocaktayız. Sadece 3 ay oldu.

Renanlodi1453
Kapalı
19 Ocak 2020 01:47

Doğru fakat ben PA'nın bunların işlemleri 3 ay sürdü 2 ay daha beklesinler gibi bir düşüncede olacaklarını sanmıyorum.

Adaylar sonucta mülakat bitince beklmeye başlıyorlar. Şu an 40 gün oldu ve son dönemlerin en cok zaman geçtiği pomemlerden birisi.1 haftadan sonra açıklanacağını düşünüyorum.

Kesikparmak, 4 yıl önce

Aslında önceki dönemlerde işlem daha kısa sürmüyordu. Daha uzun sürüyordu. Spor ve önsağlık işlemlerinden sonra 30-35 gün,sözlü mülakattan sonra 30-35 gün gibi bir bekleme süresi oluyordu. Bu dönem tüm aşamalar birleşti tek aşamada bitti. O yüzden geçen dönemleri baz alarak 35 günde açıklanmadı,geç kaldı demek yanlış olur.

Bizim 23. dönemde başvurular ekim başında başlayıp sonuçlar mart ortasında açıklanmıştı. 5,5 ay sürdü yani. Bu dönem ekimde başvurular başladı ve henüz ocaktayız. Sadece 3 ay oldu.

mrt353
Aday Memur
19 Ocak 2020 07:25

Peki sizce saglik raporu intibakta mi alinir yoksa bekcilerde oldugu gibi mi olur

Kesikparmak
Kapalı
19 Ocak 2020 11:12

İllaki demez öyle birşey PA :) Ben çok geç kaldı diyen arkadaşa istinaden yazdım o yazıyı. Hani 3 ay nerede 5,5 ay nerede. 13. dönemden beri takip ederim Pomem alımlarını. 3 aydan daha az süren bir alım olmadı zaten bugüne kadar. Bunca adayın arşiv araştırması işi var sonuçta.Yani herşey rutin sürecinde ilerliyor. Yakında açıklanacaktır,stres yapmaya gerek yok.

Doğru fakat ben PA'nın bunların işlemleri 3 ay sürdü 2 ay daha beklesinler gibi bir düşüncede olacaklarını sanmıyorum.

Adaylar sonucta mülakat bitince beklmeye başlıyorlar. Şu an 40 gün oldu ve son dönemlerin en cok zaman geçtiği pomemlerden birisi.1 haftadan sonra açıklanacağını düşünüyorum.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi