Editörler : F16 Gökçen
«45678910111213141516

noname34111
Kapalı
06 Ağustos 2020 16:40

arkadaşlar merhaba komite mülakatına katılıp olumlu/olumsuz dönüş alan var mı?

İstatis
Kapalı
07 Ağustos 2020 13:48

Evet arkadaslar en azindan olumlu donus alan biri varsa soylerse cok yardimci olur ona gore durumumuzu tartaniliriz bizler de

Bnvbrt
Aday Memur
07 Ağustos 2020 22:38

Ben komite mülakatına girdim ve olumlu dönüş aldım

noname34111
Kapalı
07 Ağustos 2020 23:24

arkadaşlar bugün olumsuz maili aldım komite mülakatı sonucu. anadil seviyesinde Ingilizce biliyorum, ikinci bir yabancı dili öğrendiğim ve kullandığımı sertifikamla kanıtlayabiliyorum, üst düzey bir okuldan mezun oldum ve bu işi seçme nedenim ailemin yaşadığı şehirde kalmaktı fakat neye göre kriterleri belirlediler bilmiyorum çünkü bugün kim elendiğimi duyduysa şok geçirdi. sonuç olarak ne kadar adil oldukları tartışılır.

kamikazeee
Aday Memur
08 Ağustos 2020 12:50

söylediğin şeylerin hiçbiri bu işi alman için yeterli değil.Iyi okuldan mezunsun diye kimse seni almaz.Sosyal tarafin iyi değildir, tutuksundur,analitik yönün zayiftir belki.Ikci 1 cumlenden anlar hepsini.Ben ne bogazici mezunlari gordum iki kelimeyi bir araya getiremiyor.Sonuc olarak üzülme baska firsatlar cikar
noname34111, 4 yıl önce

arkadaşlar bugün olumsuz maili aldım komite mülakatı sonucu. anadil seviyesinde Ingilizce biliyorum, ikinci bir yabancı dili öğrendiğim ve kullandığımı sertifikamla kanıtlayabiliyorum, üst düzey bir okuldan mezun oldum ve bu işi seçme nedenim ailemin yaşadığı şehirde kalmaktı fakat neye göre kriterleri belirlediler bilmiyorum çünkü bugün kim elendiğimi duyduysa şok geçirdi. sonuç olarak ne kadar adil oldukları tartışılır.

noname34111
Kapalı
08 Ağustos 2020 15:51

klüp aktivitelerine katıldığımı belirttim, aktif rol aldığımı da söyledik, tutuk, içe kapanık ve asosyal bir yapım yok. aksine kendime güveniyorum. defalarca 100 kişilik gruplar önünde sunumlar yaptım, çok iyi bir firmada staj yaptım. analitik yönüm zayıf olsa zamanında mezun olup bu kadar aktiviteyi yapamazdım. ben, açık açık torpil döndüğünü düşüyorum zira mülakatta ailende kim bankacı diye sorulmasının bir açıklaması yok.

kamikazeee, 4 yıl önce
söylediğin şeylerin hiçbiri bu işi alman için yeterli değil.Iyi okuldan mezunsun diye kimse seni almaz.Sosyal tarafin iyi değildir, tutuksundur,analitik yönün zayiftir belki.Ikci 1 cumlenden anlar hepsini.Ben ne bogazici mezunlari gordum iki kelimeyi bir araya getiremiyor.Sonuc olarak üzülme baska firsatlar cikar

İstatis
Kapalı
10 Ağustos 2020 15:48

Bana da cuma gunu tercih ettigim sehir icim alim olmadigini ve İstanbul ocin olumlu oldugunu soylediler. Dusunmek istedigimi soyledim

Dusundukten sonra donus yapabilecegim bir mail adresi aldim hafta sonu donus yaptim olumlu dusundugume dair fakat bugun hala ses seda yok umarim mailim ellerine ulasmistir

İstatis
Kapalı
10 Ağustos 2020 15:53

Cuma gunu olumlu sonuclananlara teklif, sozlesme vs yapildi mi?

busrab2
Aday Memur
11 Ocak 2021 22:34

Arkadaşlar yapı kredi sales trainee vaka çalışmam var yarın online olarak.

Deneyimli arkadaşlar bu aşamada ne gibi bir vakaylaka ve sorularla karşılaştınız ulaşıp aktarabilirsiniz çok mutlu olurum...

busrab2
Aday Memur
11 Ocak 2021 22:36

Ne gibi bir vaka verildi size acaba

noname34111, 4 yıl önce

mehmet42-42
Aday Memur
06 Mayıs 2021 16:26

Merhaba, ben de vaka çalışmasına giricem.Size nasıl bir vaka verilmilti acaba yardımcı olursanız sevınırım

busrab2, 3 yıl önce

Ne gibi bir vaka verildi size acaba

Tly24
Aday Memur
07 Mayıs 2021 21:04

Arkadaslar sinav daveti alan var mi?

07 Mayıs 2021 21:37

Hocam ne sınavı ? Sınav aşamaları biteli çok oldu. Artık 1 e 1 mülakat aşaması bitti, komite mülakatı aşamasındayız

Tly24, 3 yıl önce

Arkadaslar sinav daveti alan var mi?

Tly24
Aday Memur
07 Mayıs 2021 23:23

Hadi ya Bana bu hafta sinav geldi. Sinavi yaptim ama henuz donus olmadi. Surecinhic bilmiyorum, sonraki asama vaka calismasi mi nasil oluyor? İngilizce mi sorulr?

Barzonidas
Kapalı
08 Mayıs 2021 05:24

Selamlar. Vaka analizi sonrası iki hafta içerisinde dönüleceği belirtilmişti. Döndüler mi acaba?

08 Mayıs 2021 10:24

Henüz değil hocam

Barzonidas, 3 yıl önce

Selamlar. Vaka analizi sonrası iki hafta içerisinde dönüleceği belirtilmişti. Döndüler mi acaba?

abtunaa
Aday Memur
08 Mayıs 2021 15:58

Hocam merhaba, olumlu dönüşünüze istinaden soruyorum. İçeriği detaylandırabilir misiniz?
Bnvbrt, 4 yıl önce

Ben komite mülakatına girdim ve olumlu dönüş aldım

Toplam 317 mesaj
«45678910111213141516

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi