Editörler : "eskiyara"Pangaea

Yasaklı
18 Mart 2023 14:47

Başıma gelen bir olayı sosyal medyada paylaşsam ceza alır mıyım? Komuoyu oluşturmaya çalışsam.
Bir kurumda oranın temizlikçisi tarafindan kilitlendim ve öldürülmekle tehdit edildim. Olaylarin mahkemesi oldu şahit ve kamera görünteleri sebebiyle mahkemesi 2.celsede bitti ceza aldı 2 ayrı suçtan. İdareciler bana karşı tavır aldı ve sürekli kuyumu kazmaktadırlar. Bu olaylari cimete de yazdim müfettişler geldi diye. Amirlerim değiller. Sürekli kaldığım bir yer ve şu an diğer insanlari şahsıma kışkırtıp toplu şikayet ettirmeye çalışıyorlar. Cimer e ne kadar yazsam da habire inceleme aşamasindafir diyorlat 1 yil oldu. Spsyal medya üzerinden nasil olur?

Ogrtmnbn
Yasaklı
18 Mart 2023 14:47

Sözlesmeli öğretmenim

Ogrtmnbn
Yasaklı
18 Mart 2023 14:49

%100 hakli olduğum bir olay haksizlar rezilliklerini örtmek için beni düzen bozucu olarak göstermek istiyorlar. Mahkeme sonuçlarim belli

mmoommoo
Yasaklı
18 Mart 2023 14:51

Mobing için başvur
Ogrtmnbn, 1 yıl önce

%100 hakli olduğum bir olay haksizlar rezilliklerini örtmek için beni düzen bozucu olarak göstermek istiyorlar. Mahkeme sonuçlarim belli

Velocıraptor
Genel Müdür
18 Mart 2023 14:53

Gi

Velocıraptor
Genel Müdür
18 Mart 2023 14:54

Git tedavi ol!

Trollüğü bırakırsın en azından ..

Şöyle tiplerin uyduruk başlıklarına prim vermeyin arkadaşlar. açtığı konulara bir bakın ilgi trolünün ..

fencı_05
Şef
18 Mart 2023 14:57

Eger dogruysa kadroyu al yakinda kadroya gececeksin zaten sonra ugras
18 Mart 2023 14:59

Temizlikçi bi yere kapatmış hayal ürünü gibi geldi bana da :(
Velocıraptor, 1 yıl önce

Git tedavi ol!

Trollüğü bırakırsın en azından ..

Şöyle tiplerin uyduruk başlıklarına prim vermeyin arkadaşlar. açtığı konulara bir bakın ilgi trolünün ..

Velocıraptor
Genel Müdür
18 Mart 2023 15:03

yahu ne olacak başka .. serin uyduruk hikayeler bunlar .. bir kaç yıl şu mesleği yapan biri böyle bir olayda ne olacağını bilir.

SAYIN EDİTÖRLER lütfen bu tip saçma sapan uyduruk konulara karşı tedbir alınız. Canı sıkılan kafadan serin hikaye uyduruyor .. Çok hikayeye meraklı ise gitsin başka foruma yazsın lütfen.

aa.muallime, 1 yıl önce

Ogrtmnbn
Yasaklı
18 Mart 2023 15:07

Ben de öyle dusunuyorum zaten kadro dilekçesi verdik

aa.muallime, 1 yıl önce

Ogrtmnbn
Yasaklı
18 Mart 2023 15:09

Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz size de absürt geliyor ama acıktan öldüreceğim dedi ve bunlari kamera önünde yapt⁸ başkası kapıyı açtı çıkardi

fencı_05, 1 yıl önce
Eger dogruysa kadroyu al yakinda kadroya gececeksin zaten sonra ugras

Ogrtmnbn
Yasaklı
18 Mart 2023 15:11

Aga uyduruk mu? Mahkemesi oldu 2. celsede bitti araştıracak bir şeyi kalmadiği için her sey şefaf plduğu için ben hakkimi savunmak için sosual medyayi kullansam nol7r diye bilgi istiyorum sadece. Trollük derken? Ben siyasetle uğraşmıyorum

Velocıraptor, 1 yıl önce

yahu ne olacak başka .. serin uyduruk hikayeler bunlar .. bir kaç yıl şu mesleği yapan biri böyle bir olayda ne olacağını bilir.

SAYIN EDİTÖRLER lütfen bu tip saçma sapan uyduruk konulara karşı tedbir alınız. Canı sıkılan kafadan serin hikaye uyduruyor .. Çok hikayeye meraklı ise gitsin başka foruma yazsın lütfen.

Ogrtmnbn
Yasaklı
18 Mart 2023 19:52

Güncel

Fatih869
Yasaklı
18 Mart 2023 23:07

Sabırla seçimi bekleyin ve bunu seçimden sonra yapın, devlete çöreklenmiş bu örümcek kafalı dinciler çil yavrusu gibi dağılınca bürokrasi doğru işleyecektir.

Ogrtmnbn
Yasaklı
19 Mart 2023 11:33

Güncel

Ogrtmnbn
Yasaklı
19 Mart 2023 21:38

Güncel

Braweheart01
Daire Başkanı
19 Mart 2023 22:59

Bu arkadaş öğretmenevi mutfağına kilitlenen arkaaş değil mi? (bence ne kadar farklı üye adıyla yazarsan yaz hemen anlaşılırsın çünkü dünyada senin gibi bir insan daha yoktur)

Ogrtmnbn
Yasaklı
20 Mart 2023 17:42

Güncel

Ogrtmnbn
Yasaklı
29 Mart 2023 19:57

Güncel

m6681
Aday Memur
30 Mart 2023 14:23

Kafası örümcek deyip. Dinciler temizlenecek demesi de ayrı bir ironi benim güzel memleketim.
Fatih869, 1 yıl önce

Sabırla seçimi bekleyin ve bunu seçimden sonra yapın, devlete çöreklenmiş bu örümcek kafalı dinciler çil yavrusu gibi dağılınca bürokrasi doğru işleyecektir.

Fatih869
Yasaklı
30 Mart 2023 15:02

Dindarlar değil dinciler. Yani din ticareti yapanlar.

m6681, 1 yıl önce
Kafası örümcek deyip. Dinciler temizlenecek demesi de ayrı bir ironi benim güzel memleketim.
Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi