Editörler : Pangaea
10 Mart 2018 01:43

Butun arkadaşlarım atandı kaldım ortada

Ulan nasıl bir kadermis bir baltaya sap olamadik.Arkadaşlarım, çevrem de kimi torpille kimi merkezi atama ile atandı çoğu coluk çocuğa karıştı ben daha Orhan Bey, Abdulhamit çalışiyorum. Rezil rivane olduk ya . Şu saat olmuş uyuyamiyoruz dertten kederden

merve00000
Daire Başkanı
10 Mart 2018 07:49

yazını okudum neredeyse aynı ben kendimi gördüm hangi işe elimi atsam kuruyo sanki Allah yardım etsin.

nazmiadil
Aday Memur
10 Mart 2018 09:10

Vaktinden önce çiçek açmaz, arkadaşlar

Yaş kaç bakalım

seminnx
Aday Memur
10 Mart 2018 11:59

Aynı kaderi yaşıyoruz malesef . Bir de atanan arkadaşların sürekli ben çalışıyorum sen ne yapıyorsun evde misin çalışmıyor musun diye küçümser tavırlarına mağruz kalıyorum.

10 Mart 2018 12:16

Coluk çocuğa maskara olduk ya

Arap5656
Şef
10 Mart 2018 12:22

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Bir insan çok asi veya çok kıskanç ise ALLAH ona birsey nasip etmez ...

ezel bayraktarr
Kapalı
10 Mart 2018 13:06

aynı durumları yaşıyoruz kardeşim.... kendimi gördüm valla....

10 Mart 2018 13:44

Özelin kapalı kardeşim msj atmissin cevap yazamadım yanlış anlama

ezel bayraktarr, 6 yıl önce

aynı durumları yaşıyoruz kardeşim.... kendimi gördüm valla....

erkin esen
Şef
10 Mart 2018 14:07

Empatide son nokta! Memurluk diye tutturursak ve yeterince çalışmazsak böyle olur. YDS vb. lazım.

ŞuleC
Aday Memur
10 Mart 2018 15:59

Nemutlu benim çevremde atanan hiç kimse yok. Ütopik bir olay gibi geliyor atanmak

10 Mart 2018 18:19

Atandikta ne oldu bekle bekle ağaç olduk

10 Mart 2018 21:57

zuhahahahaha

possible01
Kapalı
10 Mart 2018 23:11

kardeş , umudunu kaybetme. aynı durumu yaşıyoruz. herkes bir yolunu buldu. biz zamanında tm'ye giden arkadaşları küçümserdik süper lisede adamların hepsi öğretmen oldu atandı , biz mühendis olduğumuza pişman olduk. sistem birilerine yarıyor ama karambole. yani kimse bir şeyi seçerek yapmıyor aslında. anca tıp falan okursun o şekilde kaderini seçmiş olursun.

inan bana senin hatan değil. 2018de işi bitir. sonra arkana bile bakma.

portakalyiyendomates, 6 yıl önce

Coluk çocuğa maskara olduk ya

Amedsurlu
Aday Memur
10 Mart 2018 23:25

Asla karamsar olmayın bu işler kısmet işi gerçekten.zamani gelince kendiliğinden oluyor.sadece biraz sabredin.siz elinizden geleni yapın gerisi Allahın işi.

soru işaret
Kapalı
11 Mart 2018 07:05

Aynen.

Nasip, kısmet, Allah vermemiş yazmayın şuna ya? Arabanızı dışarıdan hırsız çalsa öncesinden nasıl çalacağını öğrenmiş sizin hesaba göre arabanız onun nasibiymiş! Emek harcamış o da!

Mülakatlara girdim ilanını gördüklerimin. İlana çıkılmadan da alınıyorlar. Bizim emek belki bizden düşük ya da sınava bile girmeyen bir başkasına yemek oldu.

Zamanı gelince diye bir şey yok artık. Doğru düzgün alım ilanı olmadıııııı....

wildtiger
Kapalı
11 Mart 2018 07:20

İsyan etme dostum sakin ol.

Benzer durumlardayız, benim fikrim o işleri rast giden insanlarla ilişkilerini zayıflatman yönünde, çünkü insan onlara bakınca morali bozuluyor gerçekten.

Bir şekilde hayata tutunmak zorundayız.

Allah yardımcımız olsun.

mariano25
Aday Memur
11 Mart 2018 09:01

Atanamayan arkadaslarim, kardeslerim, siz oncelikle ders calisma isini sabirla devam ettirin. Zira bundan baska yapabileceginiz herhangi birsey yok. Mutlaka birgun emeginizin karsiligini alacaksiniz. Cevrenizde atandim, maasim su kadar vb. Diye kibirlenenlere de yol verin gitsinler. Sunu bilin ki vermis oldugunuz mucadele hakikaten cok zor ve sonuna kadar saygiyi hak ediyor. Adalet denilen olgunun her anlamda dibi gordugu bir donemde kimseden medet ummadan, kimseye eyvallah etmeden helal lokmanizin pesindesiniz. Bu zamanda torpili olmadan yasam mucadelesi vermek cok guc. Eminim ki perde arkasinda donen olaylardan cogunuzun haberi yok. Su kadarini soyleyim ki ara sira haberlere cikan torpilli atama haberlerinin hemen her kurumda oldugunu, asla tek, munferit hadiseler olmadigini bilin. Hakkinizin nasil calindigini, torpili olan, hayatinda bir defa bile kpssye girmeyenlerin nasil devlet kadrolarina yerlestirildikleri bilin. Hayattaki durusunuzu ona gore konumlayin ve vermis oldugunuz onurlu mucadelenizden oturu kendinizle gurur duyun, basinizi dik tutun. Hepinize Iyi pazarlar iyi hafta sonlari dilerim

11 Mart 2018 11:23

Bu hukumet varken adeleti liyakati unut kardes.Bütün umudum o küçük merkezi atama dilimine girebilmek o işin de tıp kazanmaktan farkı kalmadı bu kadrolaraa.

11 Mart 2018 16:58

olaya duygusalca yaklaşmayı bırakın, gerçekçi olun. bu alım sayılarıyla ne merkezden ne de açıktan atanmayı unutun..memurlugu eskiden kapanlar kaptı, millet ununu eleyip eleğini astı.

siz sınavlara yardırıp hala yavuzları muratları abdulları okurken, coğrafyada dag vadi isimleri ezberlerken miller her ay en az 3000 tl yi cukkalıyor. hafta sonları evde fifa pes oynayıp dışarda sevgilisiyle buluşuyor gelecek planları yapıyor.

mariano25, 6 yıl önce

Atanamayan arkadaslarim, kardeslerim, siz oncelikle ders calisma isini sabirla devam ettirin. Zira bundan baska yapabileceginiz herhangi birsey yok. Mutlaka birgun emeginizin karsiligini alacaksiniz. Cevrenizde atandim, maasim su kadar vb. Diye kibirlenenlere de yol verin gitsinler. Sunu bilin ki vermis oldugunuz mucadele hakikaten cok zor ve sonuna kadar saygiyi hak ediyor. Adalet denilen olgunun her anlamda dibi gordugu bir donemde kimseden medet ummadan, kimseye eyvallah etmeden helal lokmanizin pesindesiniz. Bu zamanda torpili olmadan yasam mucadelesi vermek cok guc. Eminim ki perde arkasinda donen olaylardan cogunuzun haberi yok. Su kadarini soyleyim ki ara sira haberlere cikan torpilli atama haberlerinin hemen her kurumda oldugunu, asla tek, munferit hadiseler olmadigini bilin. Hakkinizin nasil calindigini, torpili olan, hayatinda bir defa bile kpssye girmeyenlerin nasil devlet kadrolarina yerlestirildikleri bilin. Hayattaki durusunuzu ona gore konumlayin ve vermis oldugunuz onurlu mucadelenizden oturu kendinizle gurur duyun, basinizi dik tutun. Hepinize Iyi pazarlar iyi hafta sonlari dilerim

11 Mart 2018 21:11

Hiç haksız sayılmazsın ama elden gelecek başka bır şey d? yok

ben daha ölmedim ki, 6 yıl önce

olaya duygusalca yaklaşmayı bırakın, gerçekçi olun. bu alım sayılarıyla ne merkezden ne de açıktan atanmayı unutun..memurlugu eskiden kapanlar kaptı, millet ununu eleyip eleğini astı.

siz sınavlara yardırıp hala yavuzları muratları abdulları okurken, coğrafyada dag vadi isimleri ezberlerken miller her ay en az 3000 tl yi cukkalıyor. hafta sonları evde fifa pes oynayıp dışarda sevgilisiyle buluşuyor gelecek planları yapıyor.

AFF33
Aday Memur
12 Mart 2018 10:51

Zor bir durum arkadaşlar, şikayet etmeniz içinde bir çok neden var, haklısınız da ama şikayet edip dertlenmek yerine ne olursa olsun hedefinize odaklanıp sağa sola kulaklarınızı kapayıp elinizden geleni yapmak, şikayet etmek yerine, haklı haksız mazeretler yerine herşeye rağmen elinizden gelen herşeyi yapın çalışın, çalışın ve daha çok çalışın er geç kazanırsınız.

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi