Editörler : E.Kayı Han
11 Aralık 2016 11:33

Vakıa 75-Karadelikler

İş onların sandığı gibi değil! Yıldızların doğup batma, KAYIP DÜŞME NOKTALARINA yemin ediyorum.

11 Aralık 2016 17:13

İlginç halbuki resmen karadeliklerin yaptığı bir eylemden bahsetmiş ve müslülordan bir yorum yok

ibn abdülaziz
Müsteşar Yardımcısı
12 Aralık 2016 02:43

yıllar önce evrimi savunan bir kanarasa vardı sen o musun?

12 Aralık 2016 22:27

O kişiyim de ;lakin evrim eleştirisi yapıyordum.

ibn abdülaziz, 7 yıl önce

yıllar önce evrimi savunan bir kanarasa vardı sen o musun?

ibn abdülaziz
Müsteşar Yardımcısı
13 Aralık 2016 09:43

benim nikim özkan47 di eskiden çok tartışırdım birde karataylan vardı sanırım o eleştiriyordu

Kanarasa2016, 7 yıl önce

O kişiyim de ;lakin evrim eleştirisi yapıyordum.

13 Aralık 2016 10:17

Hayır,karataylan evcimciydi:)O Evrimi savunuyordu,bende aklıma takılan kısımlarını soruyordum.Şimdi bakıyorum da gereksiz tartışmalarmış.Evrim olsa ne olur olmasa ne olur.

benim nikim özkan47 di eskiden çok tartışırdım birde karataylan vardı sanırım o eleştiriyordu

ibn abdülaziz
Müsteşar Yardımcısı
13 Aralık 2016 10:27

evet o evrimciydi yanlış yazdım hemde sıkı bir evrimciydi. aslında özledim öyle donanımlı insanlarla tartışmayı

Kanarasa2016, 7 yıl önce

Hayır,karataylan evcimciydi:)O Evrimi savunuyordu,bende aklıma takılan kısımlarını soruyordum.Şimdi bakıyorum da gereksiz tartışmalarmış.Evrim olsa ne olur olmasa ne olur.

13 Aralık 2016 10:54

Evrim konusundaki donanımı hakkında bir şey diyemem;ama felsefi açıdan sığ düşünceli bir yapıya sahipti.Hayatı ve hayatın neye hizmet ettiğini dair fikir edinebilmek için çok yönlü düşünce kalıpları içerisinde olmak gerekir.Ben daha önce Agnostik.net'te takılırdım.Buraya nazaran daha kaliteli ve birikimli insanlar var.Yasaklanmıştı,yeniden açılmış.Dilersen orada yazmaya başlayabilirsin;lakin üyelerin ağırlığı ateist görüşe sahip kişilerdir ve bazıları anlamamaya şartlanmış olabiliyor:)

evet o evrimciydi yanlış yazdım hemde sıkı bir evrimciydi. aslında özledim öyle donanımlı insanlarla tartışmayı

ibn abdülaziz
Müsteşar Yardımcısı
13 Aralık 2016 11:02

evet sana katılıyorum zaten kast ettiğim biyoloji bilgisiydi. tamam dediğin yere bakacağım

Kanarasa2016, 7 yıl önce

Evrim konusundaki donanımı hakkında bir şey diyemem;ama felsefi açıdan sığ düşünceli bir yapıya sahipti.Hayatı ve hayatın neye hizmet ettiğini dair fikir edinebilmek için çok yönlü düşünce kalıpları içerisinde olmak gerekir.Ben daha önce Agnostik.net'te takılırdım.Buraya nazaran daha kaliteli ve birikimli insanlar var.Yasaklanmıştı,yeniden açılmış.Dilersen orada yazmaya başlayabilirsin;lakin üyelerin ağırlığı ateist görüşe sahip kişilerdir ve bazıları anlamamaya şartlanmış olabiliyor:)

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi