Editörler : F16 Gökçen
«102310241025102610271028102910301031103210331034»

lumpw
Aday Memur
09 Haziran 2020 15:14

Dönüş yapmaları değişkenlik gösteriyor. Bir iki gün sonra haber verdikleri de var 1 ay veya daha fazlası da.

yenimezun2020, 4 yıl önce

Herkese merhaba

Bende Deloitte'un ingilizce sınavından sonra zihinsel beceri sınavına girdim. Bu süreci yaşayanlardan yardım istiyorum. Zihinsel beceri testinden sonra ne zaman bağlantı kurdular? İngilizce sınavından sonra 1 saat içinde diğer sınavı yollamışlardı. Herhangi bir dönüş olmayınca merak ettim açıkçası.

abcxxbc
Aday Memur
09 Haziran 2020 16:15

Arkadaşlar Deloitte Ankara partner görüşmesi için aranan oldu mu acaba?

Gagavuz58
Aday Memur
10 Haziran 2020 17:36

Manager mülakatınız daki müdürler kimdi acaba

Gençler0606, 4 yıl önce

Arkadaşlar deloittede manager mulakatina gireceklerin endişe etmesine hiç gerek yok teknik bilgi vs sorulmadı ayrıca ingilizce olarak da çok zorlamiyorlar sadece 1 soru sordu genel olarak adayı tanımaya yönelik bir görüşme

Gagavuz58
Aday Memur
10 Haziran 2020 17:39

Deloitte manager mülakatında ne gibi sorularla karşılaştığı acaba bir de İngilizce durumu nasıl oluyor?

noremorse, 4 yıl önce
7 mayista girmistim. Manager icin bekliyorum hala maalesef

Gençler0606
Memur
11 Haziran 2020 23:20

Bugun deloitte Ankara audit için partner görüşmesi daveti geldi 10 gün olmuştu managere gireli EY 2 ay oldu hala ses seda yok

tuzlucekirdek
Aday Memur
11 Haziran 2020 23:47

Arkadaşlar sizce 4'ünden hangisinin çalışma şartları vb daha iyidir ?

Gagavuz58
Aday Memur
12 Haziran 2020 01:26

Manager görüşmesi hakkında bilgi verir misiniz size zahmet ne sordular, İngilizce kısım nasıldı nasıl hazırlanmalıyız, bir de bölüm audit miydi

Gençler0606, 4 yıl önce

Bugun deloitte Ankara audit için partner görüşmesi daveti geldi 10 gün olmuştu managere gireli EY 2 ay oldu hala ses seda yok

Alex1871
Aday Memur
12 Haziran 2020 02:33

Şartlar hepsinde aynı bence inanılmaz derecede fazla mesai yapacaksın hepsinde. Misal ben ilk staj günümde gece 11 de çıkmıştım hadi bugün iyisin demişlerdi :))) maaşlarda ortalama birbirine yakın. Kişisel olarak PwC ve Deloitte 1 adım önde benim için. Tabi kişiye göre değişir sonuçta 4 şirketinde müşteri portföyü oldukça iyi.

tuzlucekirdek, 4 yıl önce

12 Haziran 2020 03:03

maaş olarak kpmg tatil olarak pwc mesai ücreti ödeyen de ey
tuzlucekirdek, 4 yıl önce

klmm12
Aday Memur
12 Haziran 2020 10:58

teklif alan oldu mu şu ana kadar?

Gagavuz58
Aday Memur
12 Haziran 2020 11:28

Şu an memnun musunuz peki kariyer başlangıcı için tavsiye eder misiniz burdakilerin aynı zamanda coğu kpss de çalışıyor neyi tavsiye edersiniz?

Alex1871, 4 yıl önce

Şartlar hepsinde aynı bence inanılmaz derecede fazla mesai yapacaksın hepsinde. Misal ben ilk staj günümde gece 11 de çıkmıştım hadi bugün iyisin demişlerdi :))) maaşlarda ortalama birbirine yakın. Kişisel olarak PwC ve Deloitte 1 adım önde benim için. Tabi kişiye göre değişir sonuçta 4 şirketinde müşteri portföyü oldukça iyi.

Gagavuz58
Aday Memur
12 Haziran 2020 11:47

Deloitte manager mülakatı yla ilgili bilgi verebilecek olan var mı?

Alex1871
Aday Memur
12 Haziran 2020 12:42

Kendi kişisel görüşlerimi söylersem uzun süre kpss ye hazırlanıp iyi bi puan alıp sonra kurumlarda kadro beklemeyi istemedim, çok uzun bi süreç ve belirsizliklerle dolu, psikolojik açıdan bana göre değildi. Ancak bu sınav sürecini beklerim maddi anlamda da uzun süre dayanabilirim diyorsan bence kpss mantıklı. Özel sektörde kariyer açısından denetim çok avantaj sağlıyor, örneğin çok farklı sektörlerde müşterilere gidiyorsun bu hem deneyim hem de network sağlıyor. Uzun mesai saatleri eşittir deneyim, okadar uzun süre çalışıp işi iyi öğrenememiş denetçi yoktur sanırım :) buda reel sektörde tercih edilmenizi sağlıyor. Devlet kurumlarına göre dezavantajı ise sosyal hayat dengen olmayacak çünkü çok fazla mesai yapacaksın ve devlete göre çok daha düşük maaş alacaksın. Bu iki dezavanajı kabul ederek ben sürece başladım, belirsizlik benim için daha zordu çünkü. Tamamen kişisel tercih meselesi, hayattan ne beklediğinle alakalı :)

Gagavuz58, 4 yıl önce

Şu an memnun musunuz peki kariyer başlangıcı için tavsiye eder misiniz burdakilerin aynı zamanda coğu kpss de çalışıyor neyi tavsiye edersiniz?

Gagavuz58
Aday Memur
12 Haziran 2020 15:08

Teşekkür ederim, umarım işler iyi gider hepimiz için :)

Alex1871, 4 yıl önce

Kendi kişisel görüşlerimi söylersem uzun süre kpss ye hazırlanıp iyi bi puan alıp sonra kurumlarda kadro beklemeyi istemedim, çok uzun bi süreç ve belirsizliklerle dolu, psikolojik açıdan bana göre değildi. Ancak bu sınav sürecini beklerim maddi anlamda da uzun süre dayanabilirim diyorsan bence kpss mantıklı. Özel sektörde kariyer açısından denetim çok avantaj sağlıyor, örneğin çok farklı sektörlerde müşterilere gidiyorsun bu hem deneyim hem de network sağlıyor. Uzun mesai saatleri eşittir deneyim, okadar uzun süre çalışıp işi iyi öğrenememiş denetçi yoktur sanırım :) buda reel sektörde tercih edilmenizi sağlıyor. Devlet kurumlarına göre dezavantajı ise sosyal hayat dengen olmayacak çünkü çok fazla mesai yapacaksın ve devlete göre çok daha düşük maaş alacaksın. Bu iki dezavanajı kabul ederek ben sürece başladım, belirsizlik benim için daha zordu çünkü. Tamamen kişisel tercih meselesi, hayattan ne beklediğinle alakalı :)

abcxxbc
Aday Memur
12 Haziran 2020 15:23

Size mesaj attım, kontrol edebilirsiniz

Gagavuz58, 4 yıl önce

Deloitte manager mülakatı yla ilgili bilgi verebilecek olan var mı?

tuzlucekirdek
Aday Memur
12 Haziran 2020 15:46

Deloitte manager mülakatı ile ilgili arkadaşa attığınız mesajı bana da atabilir misiniz bilgi için?

abcxxbc, 4 yıl önce

Size mesaj attım, kontrol edebilirsiniz

kawaii34
Aday Memur
14 Haziran 2020 20:43

EY Partner'a giren var mı ?

uxbal
Aday Memur
14 Haziran 2020 21:25

Hocam ben girdim, dmden de konuşmuştuk zaten daha önceleri. partner mülakatına giren diğer arkadaşları da bilgilendirmek amacıyla yazayım dedim. 3 haziran da mail attım süreç ile ilgili bana verilen cevap şu :

"Daha önce de bilgilendirdiğimiz üzere süreç biraz yavaş ilerleyebilir. Haziran sonuna kadar sonuçlanmasını hedefliyoruz. Gelişmelerden haberdar edeceğiz. Haziran sonu tekrardan mailleşiyor oluruz."

Başka herhangi bir bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim. Önümüzdeki günlerde olumsuz dönüş veya teklif alanlar yine yazabilirse çok iyi olur arkadaşlar en azından durumumuz hakkında biraz fikir yürütebilir hale geliriz, herkese bol şans arkadaşlar.

kawaii34, 4 yıl önce

EY Partner'a giren var mı ?

abcxxbc
Aday Memur
15 Haziran 2020 00:34

Deloitte managerdan sonra olumsuz dönüş alan oldu mu arkadaşlar?

utandirmaz
Aday Memur
15 Haziran 2020 09:56

Olumsuz maillerini yollamaya baslamislar mi?

abcxxbc, 4 yıl önce

Deloitte managerdan sonra olumsuz dönüş alan oldu mu arkadaşlar?

Toplam 23158 mesaj
«102310241025102610271028102910301031103210331034»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi