Editörler : crops35
20 Ekim 2019 10:15

Artvin var mı
Arkadaşlar Artvini bekleyen var mı

Nykssss
Aday Memur
20 Ekim 2019 14:13

?

Nykssss
Aday Memur
20 Ekim 2019 17:09

yok mu hiç ?

Ankab
Aday Memur
20 Ekim 2019 18:25

Var

Nykssss
Aday Memur
21 Ekim 2019 12:59

guvenlik sorusturmasi icin arandiniz mi ?
Ankab, 4 yıl önce
Var

Ankab
Aday Memur
21 Ekim 2019 13:15

Şahsi aranmadım ama apartmana polisler gelmiş.

whitELF
Aday Memur
21 Ekim 2019 15:24

bekliyoruz bakalım.

Nykssss
Aday Memur
21 Ekim 2019 15:27

sizi aradilar mi veya polis geldi mi ?
whitELF, 4 yıl önce

bekliyoruz bakalım.

Nykssss
Aday Memur
21 Ekim 2019 15:29

bir de bisey soracagim daha once artvinde sinava girdiniz mi ? girdiyseniz klavye puanlariniz nasildi kpss nasildi ?

whitELF
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:01

aramadılar ve polis de gelmedi, herkese gitmez polis zaten, geçen yıl ki alımda polis filan gelmedi bize, yedekteydim. polisin gelip gelmemesi bir şeyi değiştirmez ona takılmayın. adliyeden kimse bilmiyor ne zaman açıklanacağını dosyalar bakanlıkta olduğu için bilgi alamıyorlarmış tarih ile ilgili, geçen sene bu zamanlar açıklanmıştı artvin, tahminim kasımın ilk haftasından sonra açıklanır.

Nykssss, 4 yıl önce
sizi aradilar mi veya polis geldi mi ?

Nykssss
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:11

neye gore ariyorlar polis geliyor anlamadim ki.. mulakatiniz nasil gecti ne kdr surdu ?
whitELF, 4 yıl önce

aramadılar ve polis de gelmedi, herkese gitmez polis zaten, geçen yıl ki alımda polis filan gelmedi bize, yedekteydim. polisin gelip gelmemesi bir şeyi değiştirmez ona takılmayın. adliyeden kimse bilmiyor ne zaman açıklanacağını dosyalar bakanlıkta olduğu için bilgi alamıyorlarmış tarih ile ilgili, geçen sene bu zamanlar açıklanmıştı artvin, tahminim kasımın ilk haftasından sonra açıklanır.

Nykssss
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:13

gecen sene puaniniz kacti ve kac yazmistiniz klavyede ?
whitELF, 4 yıl önce

whitELF
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:15

bana kalsa iyi geçti ama aynı durumu çok yaşadığım için sonucu görmek lazım. geçen alımda %70-80 olur gibi düşünüyordum, 3. yedek kaldım sıra bana geldi yedekte, çağrılmadım yeni alım ilanı çıktı yedek beklediğim yer yine alım yapıyordu personel ihtiyacı olmasına rağmen çağrılmadım. bakalım bu sefer ne olacak. sizin nasıl geçti.

Nykssss, 4 yıl önce
neye gore ariyorlar polis geliyor anlamadim ki.. mulakatiniz nasil gecti ne kdr surdu ?

Nykssss
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:18

dediginiz gibi benim de guzel gecti ama nedense umudum yok yani olmayacak gibi hissediyorum :/
whitELF, 4 yıl önce

bana kalsa iyi geçti ama aynı durumu çok yaşadığım için sonucu görmek lazım. geçen alımda %70-80 olur gibi düşünüyordum, 3. yedek kaldım sıra bana geldi yedekte, çağrılmadım yeni alım ilanı çıktı yedek beklediğim yer yine alım yapıyordu personel ihtiyacı olmasına rağmen çağrılmadım. bakalım bu sefer ne olacak. sizin nasıl geçti.

Nykssss
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:19

kac yazmistiniz ? yuksek yazanlara mi oncelik veriyorlar acaba
whitELF, 4 yıl önce

whitELF
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:20

bu kaçıncı girişiniz, daha önce girmiş miydiniz mülakata ?

Nykssss, 4 yıl önce
dediginiz gibi benim de guzel gecti ama nedense umudum yok yani olmayacak gibi hissediyorum :/

Nykssss
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:21

Artvinde ilk kez girdim
whitELF, 4 yıl önce

Nykssss
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:32

gecen sene kac yazmisitniz ?
whitELF, 4 yıl önce

whitELF
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:38

Başka yerde 109 kelime yazmıştım geçen yıl, ondan önce 111 ile izmir için mülakat listesine girememiştim 114 ile kapatmıştı izmir.

Nykssss, 4 yıl önce
gecen sene kac yazmisitniz ?

Nykssss
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:40

siz de mi artvinde ilk kez giriyorsunhz
whitELF, 4 yıl önce

Başka yerde 109 kelime yazmıştım geçen yıl, ondan önce 111 ile izmir için mülakat listesine girememiştim 114 ile kapatmıştı izmir.

whitELF
Aday Memur
21 Ekim 2019 17:03

artvinliyim de artvinde girmemiştim az alıyor diye daha önce, bu sefer memlekette gireyim dedim.

Nykssss, 4 yıl önce
siz de mi artvinde ilk kez giriyorsunhz
Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi