Editörler : swat3410

TURKALP42
Memur
25 Mart 2020 15:49

Büyük polis sen ne iş yapacaksın dükkanı kapatıp eve mi gidelim
sanane03, 4 yıl önce
İmreniyorum size varolun sağolun bi siz polissiniz zaten buyur sokaklara caddelere meydanlara sahne senin bu arada biber gazını yanında götürmeyi unutma virüs görünce üstüne sıkınca ölüyormuş

pikaco34
Memur
26 Mart 2020 20:34

Dün itibariyle 8 24 sistemine geçtik bizde Bursadayım bu arada.

işsiz hoca :)
Aday Memur
26 Mart 2020 21:17

Sevindirici ve güzel bir haber Helal olsun Müdürümüze
pikaco34, 4 yıl önce

Dün itibariyle 8 24 sistemine geçtik bizde Bursadayım bu arada.

Alperi098
Aday Memur
26 Mart 2020 22:22

Van ilide bozulan 8/24 sistemine tekrar gecicek diye haber aldım ins doğrudur şu çalışma sisteminde çok büyük risk altındayız

işsiz hoca :), 4 yıl önce
Sevindirici ve güzel bir haber Helal olsun Müdürümüze

Aday Memur
26 Mart 2020 23:50

İnşallah tez zamanda her il geçer 8 saat uygulamasına da bizler de bir nebzede olsa daha dinç görev yaparız
Alperi098, 4 yıl önce

Van ilide bozulan 8/24 sistemine tekrar gecicek diye haber aldım ins doğrudur şu çalışma sisteminde çok büyük risk altındayız

B.OConnor
Şef
27 Mart 2020 05:14

8/24ten 12/24 geçildi. tüm birimlerden gecici görevli yüzlerce polis ekiplere ve karakollara gönderildi. ekip araçlarında ne dezenfekte ne maske ne eldiven hiç biri yok . araclar kontak kapatmiyor. eve girerken inanın korkuyoruz. kendimizden geçtik zaten..ama ailemiz akrabalarimiz onları düşünüyoruz. imkan varken ve bu zamanda inşallah bizi düşünen birileri de cikar. en azından 8/24e donulsun.antalya.

Mahoni.
Aday Memur
27 Mart 2020 05:22

12/12 ye döndük. bağışıklığımızı daha çok güçlendirebilmek için 12/12. isyan bayrağını çektirecekler sonunda.

sagami
Daire Başkanı
27 Mart 2020 09:08

Diger kurumlar 5 gunun 3 gunu izin verilmisken bizim kurum 8/24 ten vazgecip ekipleri 3-4 kisi yapip riski tavan yapiyor. Ayrica subeler kendi aralarinda sirayla eve gonderiyor ama olan gariban resmilere oluyor. Daha kendi icimizde adaleti saglayamamisiz...

cılıbıt385041
Yasaklı
29 Mart 2020 14:14

teşkilatta ya şubeci olacaksın yada bayan karakolcular naapsın?
bizturk, 4 yıl önce

Arkadaşlar burada boş boş yorum yazanlara bakmayın, İstanbul da Bi şubede çalışıyorum, pazartesi itibariyle bize 2+2 sistemini getirdiler, ayrıca tebliğ imzalattılar evden çıkmamamız yönünde, ayrıca c. Tesi pazar idari izinli saydılar,

cnytcnyt
Kapalı
29 Mart 2020 16:52

Bu süreçte doktor istirahat raporu yazıyor mu ?

Poliss155
Memur
29 Mart 2020 16:59

Bize de 1+1 getirdiler ve buna pişman ettiler. Her izinde konum istiyorlar böyle bir saçma iş mi olur.

Nick ways
Şube Müdürü
29 Mart 2020 17:04

Evet
cnytcnyt, 4 yıl önce

Bu süreçte doktor istirahat raporu yazıyor mu ?

patchico
Memur
29 Mart 2020 17:08

indir bi aplikasyon istediğin yerin konumunu at :)

Poliss155, 4 yıl önce
Bize de 1+1 getirdiler ve buna pişman ettiler. Her izinde konum istiyorlar böyle bir saçma iş mi olur.

Birpolisişte
Şube Müdürü
29 Mart 2020 17:36

Adamın derdine bak konum istiyorlarmış izin verdiklerinde.Millet 12/12 ye dönmeye başladı sen 1+1 de dert ettiğin şeye bak sana gez diye izin verilmiyor otur evinde Kendini izole et diye veriliyor.Çok da zpruna gitmesin konum istemeleri bunu bulamayanlar var ha senin derdin başkaysa bilmem

Poliss155
Memur
29 Mart 2020 17:49

Kardeşim benim derdim konum istemeleri değil bize itimat etmemeleri sen bunun ayrımına varamamışsın. Hangi kurum memuruna güvenmezlik yapıp da konum isteyip görüntülü arama yapar.
Birpolisişte, 4 yıl önce

Adamın derdine bak konum istiyorlarmış izin verdiklerinde.Millet 12/12 ye dönmeye başladı sen 1+1 de dert ettiğin şeye bak sana gez diye izin verilmiyor otur evinde Kendini izole et diye veriliyor.Çok da zpruna gitmesin konum istemeleri bunu bulamayanlar var ha senin derdin başkaysa bilmem

Aday Memur
29 Mart 2020 18:34

Arkadaşlar bence de çok takılmayın konum istemelerine bize güvenmemelerine vs bu dönemde ne kadar evde kalabiliyorsanız iyidir 12-12 ye dönen yerler için allah yardımcınız olsun keyfi olarak personeline sıkıntı yaşatanlar bunun hesabını veremeyecekler bu dünyanın öbür dünyası da var

Hasan KARA 06
Aday Memur
31 Mart 2020 11:41

Arkadaşlar diğer yerleri bilmem ama ankarada toplu kuvvete yeni atandım 2+2 çalışıyoruz çalışma saati olarak çok iyi başımızdakilerde her türlü tedbiri alıyorlar bizim için, maskesiz eldivensiz hiç bir göreve çıkmıyoruz. Göreve gidilen servislerde her gün dezenfekte ediliyormuş. İleri tarihlerde çalışma saatini daha da iyileştireceklermiş.

Muhittintopalak01
Aday Memur
31 Mart 2020 14:44

sana katılıyorum devrem
Hasan KARA 06, 4 yıl önce
Arkadaşlar diğer yerleri bilmem ama ankarada toplu kuvvete yeni atandım 2+2 çalışıyoruz çalışma saati olarak çok iyi başımızdakilerde her türlü tedbiri alıyorlar bizim için, maskesiz eldivensiz hiç bir göreve çıkmıyoruz. Göreve gidilen servislerde her gün dezenfekte ediliyormuş. İleri tarihlerde çalışma saatini daha da iyileştireceklermiş.

TURKALP42
Memur
23 Nisan 2020 22:31

Kimin Klavye milliyetçisi olduğu belli
sanane03, 4 yıl önce
Ya yürü git bi klavye milliyetçisi
Toplam 59 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi