Editörler : E.Kayı Han
«877878879880881882883884885886887888»

Mrt51
Aday Memur
27 Kasım 2021 11:19

Arkadaşlar, (Ankesorden 6.3 ceza), Yargıtay'a itiraz edeceğim elinde itiraz dilekçesi olan varmı, elinde olan varsa bana acele gönderebilirsiniz( [email protected] )

BirAsb
Aday Memur
27 Kasım 2021 12:40

Arkadaşlar henüz katılan olmadı, telegram ?ankesör mağdurları? grubuna katılımınızı bekliyorum. Birbirimize daha hızlı cevap vereceğimizi ve faydalı olacağını düşünüyorum.

BirAsb, 2 yıl önce

Arkadaşlar merhaba, bazı sorularımızadaha hızlı cevap alabilmek için, emsal kararlarımızı paylaşabilmek için telegramda ankesör mağdurları sayfası açıp oradan birbirimize yardımcı olabiliriz. Katılmak isteyen olursa grubu şimdi kuracağım, minimum 1 hafta sürede katılım olmazsa kapatırım.

cgdsblt
Şube Müdürü
27 Kasım 2021 15:19

Değerli arkadaşlarım; tutuklanıp yargılanmamıza vesile olan excel de hazırlanıp digital imzası olmayan arama kayıtları baz alındığında, hali hazırda bir vakfın yürüyen davasını iyi takip etmek lazım. Orada da yargılama imzasız excel dosyaları ile toplumu yanıltmak üzerinden gidiyor. Hatta 1 kişi tutuklandı. Bu davada savcının hazırlayacağı iddianame aslında bizim önümüze koyulan excel çıktıların ne kadar "resmi belge" niteliği taşıyabilir sorusunun da cevabı olacak aslında. Düşünün BTK OPERATÖR TELEKOM HTS 4 veritabanından veri toplanıyor. Ama görüşme saati, süresi, adeti vs olarak 4ü nün de uyum sağlamadığı bir liste düşüyor.

Kara4369
Şef
27 Kasım 2021 16:29

Dışarıdan hazırlanan yeminli bilirkişi faydalımıdır dikkate alınıyor mu
cgdsblt, 2 yıl önce
Değerli arkadaşlarım; tutuklanıp yargılanmamıza vesile olan excel de hazırlanıp digital imzası olmayan arama kayıtları baz alındığında, hali hazırda bir vakfın yürüyen davasını iyi takip etmek lazım. Orada da yargılama imzasız excel dosyaları ile toplumu yanıltmak üzerinden gidiyor. Hatta 1 kişi tutuklandı. Bu davada savcının hazırlayacağı iddianame aslında bizim önümüze koyulan excel çıktıların ne kadar "resmi belge" niteliği taşıyabilir sorusunun da cevabı olacak aslında. Düşünün BTK OPERATÖR TELEKOM HTS 4 veritabanından veri toplanıyor. Ama görüşme saati, süresi, adeti vs olarak 4ü nün de uyum sağlamadığı bir liste düşüyor.

adalet0121
Memur
27 Kasım 2021 16:51

Bende kendim için araştırmış tim tanıdık bilirkişi bile vardı. Kendisi mahkeme uygun görürse gönderir dedi bende vazgeçtim. Belki heyetin dikkatini çekmek için iyi olabilir. Ben yapmadım ama. Ne var dosyanizda

Kara4369, 2 yıl önce
Dışarıdan hazırlanan yeminli bilirkişi faydalımıdır dikkate alınıyor mu

Kara4369
Şef
27 Kasım 2021 16:56

Dosyamda 10 Adet arama üniversite öğrencisi olduğum döneme ait ardışıktakiler de sivil kişiler 1 adet sadece badim oda çalıp kapanma.Hiç biri işlem görmeyen kişiler.Ben gene de kendi isteğimle yeminli bilirkişiden rapor aldım.Ekleyeceğim belkide gerekli değil ama gene de aldım.Savcı takipsizlik yazmıştı.Başsavcı onaylamadı.İddaname hazırlandı martta ilk celsem var bakalım.Hakkımızda hayırlısı..
adalet0121, 2 yıl önce

Bende kendim için araştırmış tim tanıdık bilirkişi bile vardı. Kendisi mahkeme uygun görürse gönderir dedi bende vazgeçtim. Belki heyetin dikkatini çekmek için iyi olabilir. Ben yapmadım ama. Ne var dosyanizda

fezadan
Aday Memur
27 Kasım 2021 18:20

Savunma istediler nişanlımdan. Savunma örneği gönderebilir misiniz?

Ne olur sanki ihraç etmeyip mahkeme sonuçlanana kadar bekletseler, ihraç eden kurulun hiç mi vicdanı yok? Buraları okuyorsanız elinizi vicdanınıza koyun lütfen. Sadece tekil aramadan yargılanan, savcının serbest bıraktığı ve başka bir suçlama olmayan bir insanı işinden edeceksiniz yapmayın.

fezadan
Aday Memur
27 Kasım 2021 18:23

Savunma örneği olan varsa gönderebilir mi?

[email protected]

Muratbasoo
Aday Memur
27 Kasım 2021 18:38

Fezadan hanım hangi kuvvette nişanlınız?

Garibinbiri06
Aday Memur
27 Kasım 2021 19:22

Maalesef benim de sadece ama sadece 1 ardışık ve olayı mahkemede tanikla (arayan kişi) ispatladık. Kurum daha ilk mahkemeye çıkmadan savunma gönderdi. Anlamadan dinlemeden yargısız infaz yapıyorlar. Ep yok tanık yok dershane yok bank Asya yok dergi yok o yok bu yok kapılarının önünden geçmedim ama tek bi ardışık o da olayı herseyiyle ispat ettik 9 yıl önceki otobüs biletine kadar ama kurum beklemedi aldı savunmayı. Ben hakkımı helal etmiyorum etsem de Allah 2 yavrumun hakkini sorar zaten. Ki yatıp kalkıp beddua ediyorum. Hayatta beddua etmeyen ben , öyle bir beddua ediyorum ki Rabbım colugundan çocuğundan çıkartsın bunların.
fezadan, 2 yıl önce

Ne olur sanki ihraç etmeyip mahkeme sonuçlanana kadar bekletseler, ihraç eden kurulun hiç mi vicdanı yok? Buraları okuyorsanız elinizi vicdanınıza koyun lütfen. Sadece tekil aramadan yargılanan, savcının serbest bıraktığı ve başka bir suçlama olmayan bir insanı işinden edeceksiniz yapmayın.

debt3501
Aday Memur
27 Kasım 2021 19:58

Geçmiş olsun,

Savunma bilgi almak amaçlı . İhraç olacak diye kesin bir durum yok .

Dava sürecini paylaşırsanız seviniriz, teşekkürler.

Garibinbiri06, 2 yıl önce
Maalesef benim de sadece ama sadece 1 ardışık ve olayı mahkemede tanikla (arayan kişi) ispatladık. Kurum daha ilk mahkemeye çıkmadan savunma gönderdi. Anlamadan dinlemeden yargısız infaz yapıyorlar. Ep yok tanık yok dershane yok bank Asya yok dergi yok o yok bu yok kapılarının önünden geçmedim ama tek bi ardışık o da olayı herseyiyle ispat ettik 9 yıl önceki otobüs biletine kadar ama kurum beklemedi aldı savunmayı. Ben hakkımı helal etmiyorum etsem de Allah 2 yavrumun hakkini sorar zaten. Ki yatıp kalkıp beddua ediyorum. Hayatta beddua etmeyen ben , öyle bir beddua ediyorum ki Rabbım colugundan çocuğundan çıkartsın bunların.

Garibinbiri06
Aday Memur
27 Kasım 2021 20:19

Insallah dediğiniz gibidir . 3-4 hafta sonra inşallah mahkeme. Bilgilendirme yaparım tabi ki.
debt3501, 2 yıl önce

Geçmiş olsun,

Savunma bilgi almak amaçlı . İhraç olacak diye kesin bir durum yok .

Dava sürecini paylaşırsanız seviniriz, teşekkürler.

Kara4369
Şef
27 Kasım 2021 20:23

Bilen biri varsa yazabilir mi her mahkemeye sevk edilen ihraç mı oluyor ? Neye göre ihraç yapılıyor ?

Kara4369
Şef
27 Kasım 2021 20:26

Dosyasında neler var nişanlınızın biraz açarmısınız geçmiş olsun..
fezadan, 2 yıl önce

27 Kasım 2021 20:37

Arkadaşlar merhabalar ankesörlü telefon davasına bakan,Ankara 'da bildiğiniz çok iyi bir avukat var mıdır ?

27 Kasım 2021 20:42

Ankesör mağdurları grubunu bulamadım telegramda grup kapalı olabilir mi ?

Kara4369, 2 yıl önce
Dosyasında neler var nişanlınızın biraz açarmısınız geçmiş olsun..

debt3501
Aday Memur
27 Kasım 2021 21:08

Ep, tanık , vs yok ise dava sonucu beklenebiliyor genelde

Kara4369, 2 yıl önce
Bilen biri varsa yazabilir mi her mahkemeye sevk edilen ihraç mı oluyor ? Neye göre ihraç yapılıyor ?
27 Kasım 2021 21:33

arkadaşlar ankara'da ankesörlü telefon davalarına bakan iyi bir avukat arıyorum .lütfen bilenler yazsın

bus.sazl, 2 yıl önce

Arkadaşlar merhabalar ankesörlü telefon davasına bakan,Ankara 'da bildiğiniz çok iyi bir avukat var mıdır ?

cgdsblt
Şube Müdürü
27 Kasım 2021 21:59

Değerli arkadaşlarım sık sorulan bir kaç soruya cevap yazayım. 1. Tutuklanıp cezaevine veya gözaltına alındıktan sonra bırakıldığınızda istenen "idari tahkşkat" tır. Bu sizinle adlşye arasındaki süreci sizin tarafınızdan açıklanması içindir. kurum matbu sorular sorar cevaplarsınız. 2. Yerel mahkemeden karar kesinleşince kurum ihraç için savunma yollar matbu değildir. Mahkeme savunmanızı yazıp, ilaveten Yargıtay sonucunsonucunun kesinleşinceye kadar ihraç edilmemeyi talep edebilirsiniz(dinlemeyeceklerdir). 3. Kuvvetlere göre ihraç konusuna bakış farklıdır. Örneğin Hava Kuv. Yerel mahkeme kararını beklemeden ihraç yapıyordu. Kara kuvvetleri yerel mahkeme kararından sonra karar veriyor. Jandarma dosyaya göre karar veriyor. Deniz kuv. Twm bilmşyorum açıkçası bilen yazarsa aydınlanırız. 4. İhraç ile ilgili beklenmeden yapılan ihraç ise dava ile veya davadan bağımsız ep den faydalanılması. Bu durumda kurum, suç sabit olduğu için kesin ihraç yapıyor. 5. Ankara veya dılından avukat ihtiyacına gelince tv de izlediğiniz siyaseten hükümetin karşısında eski veki avukatlar var onlar güçlü savunuyor. Ama sonucu ne kadar değiştirir orası daayrı bir konu.

fezadan
Aday Memur
27 Kasım 2021 23:37

Kara

Muratbasoo, 2 yıl önce

Fezadan hanım hangi kuvvette nişanlınız?

Toplam 20062 mesaj
«877878879880881882883884885886887888»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi