Editörler : Pangaea
07 Kasım 2019 20:17

Puan denkleştirmesi olursa

Puan denkleştirmesi veya iki sınavın aynı standartlarda değerlendirmesi gibi bir işlem yapılırsa sadece p121 için mi geçerli olur? P10 için de durum benzer şekilde. P121 kadar sıralama farkı var mıdır bilmem ama P10da da sorun var. 2018 85 puan sıralama 40. 2019 82 sıralama 40 aşağı yukarı. Not: buranın altına konu dışı yorum yapmayın lütfen. Sadece soru ile ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim.

fhurghan
Kapalı
07 Kasım 2019 20:22

alani olanlara 121 olmayanlara 10

çatlakpanda
Şube Müdürü
07 Kasım 2019 20:43

Soruyu anladın mı?
fhurghan, 4 yıl önce
alani olanlara 121 olmayanlara 10

fhurghan
Kapalı
07 Kasım 2019 20:44

p10 ve p3 e denklestirme neden olsun? soru sayisi mi artti?
çatlakpanda, 4 yıl önce
Soruyu anladın mı?

Arnava
Şef
07 Kasım 2019 20:45

Bildiğim kadarıyla dün bir grup Ankara?da Hamza Hocayla falan görüşmüş ve denkleştirme vs olmayacağı bilgisini almış. Görüşmeden fotoğraflar falan vardı.

çatlakpanda
Şube Müdürü
07 Kasım 2019 20:47

Allah ailene sabır versin. Bilmiyorsan veya okuduğumu anlamıyorsan yazma diye not ekledim.
fhurghan, 4 yıl önce
p10 ve p3 e denklestirme neden olsun? soru sayisi mi artti?

çatlakpanda
Şube Müdürü
07 Kasım 2019 20:48

Teşekkürler hocam.
Arnava, 4 yıl önce

Bildiğim kadarıyla dün bir grup Ankara?da Hamza Hocayla falan görüşmüş ve denkleştirme vs olmayacağı bilgisini almış. Görüşmeden fotoğraflar falan vardı.

Fizik34ytü
Aday Memur
07 Kasım 2019 20:51

Ben de onların kavgasına hoş bakmıyorum ama cümlenize bakın. Adam size demiş ki değişmez. Çünkü sadece alan sınavında soru sayısı değişti. Bence özür dilemelisiniz. Konuya yazdığınızın dışına çıkmayın. Sorunuza cevap verecek olursak. Ben de alanda olması gerektiğini düşünüyorum. Ama beden eğitimi ve bir iki bölüme daha alan yeni geldi. Bu açıdan ben de düzeltme olacağından şüpheliyim.

çatlakpanda, 4 yıl önce
Allah ailene sabır versin. Bilmiyorsan veya okuduğumu anlamıyorsan yazma diye not ekledim.

fhurghan
Kapalı
07 Kasım 2019 21:05

YAZMISSIN ORADA P10 MU P 121 MI IKISI DE YAPILMAYACAK YAZMISIM EGER YAPILIRSA ALANI OLMAYANLAR ICIN P10 OLANLAR ICIN P121, GK GY VE EGITIM BILIMLERI ICIN ALANI OLANLARA DENKLESTIRME OLMASI ICIN GEREKCE YOK. SORU SAYISI AYNI, SORU SAYISI DEGISEN KADEMELER ICIN DENKLESTIRME YAPILIR YAPILACAK OLURSA. SORUYU NET SORUN.
çatlakpanda, 4 yıl önce

fhurghan
Kapalı
07 Kasım 2019 21:07

HESABINA GELMEYINCE OLUR BOYLE SEYLER UTANMAZSA GK GY VE EGITIMI DE DENKLESTIRIN DIYECEK, TEY YA.
Fizik34ytü, 4 yıl önce

Ben de onların kavgasına hoş bakmıyorum ama cümlenize bakın. Adam size demiş ki değişmez. Çünkü sadece alan sınavında soru sayısı değişti. Bence özür dilemelisiniz. Konuya yazdığınızın dışına çıkmayın. Sorunuza cevap verecek olursak. Ben de alanda olması gerektiğini düşünüyorum. Ama beden eğitimi ve bir iki bölüme daha alan yeni geldi. Bu açıdan ben de düzeltme olacağından şüpheliyim.

çatlakpanda
Şube Müdürü
07 Kasım 2019 21:33

Bak kardeşim bir soru sordum. Soruya cevap vermedin. Üstüne bir de p3 ü işin içine karıştırıyorsun. Eğer puan denkleştirmesi olursa: Sadece 2018 p121 ve 2019 p121 puanlarının denkleştirmesi mi olur? 2018 P10 ve 2019 P10 puanları da denkleştirilir mi? Diye soru sordum. Sen alan olanlarda p121 olmayanlarda P10 diye cevap yazmışsın.. Bu mu sorunun cevabı? Senin dediğin olayı da anlıyorum. Bazılarına alan yeni geldi diye söylemişsin. Ben o konuyu sormuyorum. Sürekli P10 dan alan bölümün 2018 ve 2019 puanları denkleştirilir mi diye sormuştum. Sen olayı farklı bir yerden değerlendirip cevap vermişsin.. O bir yana p3 ü nereden karıştırdın bu işe? Bu arada, büyük harfle yazdığında bir şey değişmiyor. Söyleyeceklerini küçük harfle yazsan da anlaşılır.
fhurghan, 4 yıl önce
HESABINA GELMEYINCE OLUR BOYLE SEYLER UTANMAZSA GK GY VE EGITIMI DE DENKLESTIRIN DIYECEK, TEY YA.

fhurghan
Kapalı
07 Kasım 2019 21:44

NE YAZMISIM? ONU NEDEN DENKLESTIRSIN? BAK USTTE.
çatlakpanda, 4 yıl önce
Bak kardeşim bir soru sordum. Soruya cevap vermedin. Üstüne bir de p3 ü işin içine karıştırıyorsun. Eğer puan denkleştirmesi olursa: Sadece 2018 p121 ve 2019 p121 puanlarının denkleştirmesi mi olur? 2018 P10 ve 2019 P10 puanları da denkleştirilir mi? Diye soru sordum. Sen alan olanlarda p121 olmayanlarda P10 diye cevap yazmışsın.. Bu mu sorunun cevabı? Senin dediğin olayı da anlıyorum. Bazılarına alan yeni geldi diye söylemişsin. Ben o konuyu sormuyorum. Sürekli P10 dan alan bölümün 2018 ve 2019 puanları denkleştirilir mi diye sormuştum. Sen olayı farklı bir yerden değerlendirip cevap vermişsin.. O bir yana p3 ü nereden karıştırdın bu işe? Bu arada, büyük harfle yazdığında bir şey değişmiyor. Söyleyeceklerini küçük harfle yazsan da anlaşılır.
Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi