Editörler : ayşegül bgm
17 Ağustos 2019 16:51

Gaziantep hakkında bilgi

Gaziantep de yaşıyorum küçük istanbul diyebiliriz hertürlü fırsat ve imkan var islahiye merkeze 40 dk uzaklıkta zaten antebin bir yerinden bir yerine gitmek en az 45 dk. Trafiginden dolayı değil büyük şehir olduğundan dolayı antebi yazın derim pişman olmazsınız gezilecek çok güzel yerleri var hayvanat bahçesi mozaik müzesi dünyanın en uzun parkı alleben göleti botanik bahçesi daha neler neler ek donere gelince zaten hastanelerin yüzde doksanı vermiyor ona takilmayin ev kiraları 800 tl den başlıyor 6 milyara kadar var benim evim abdulkadir yüksel devlet hastanesine yürüme mesafesinde 130 metre kare 8 senelik ev kirası1200 tl dipnot 800 tl den daha aşağı evler var ama müstakil evler sobali evler oluyor

Tugcehemsire34213
Aday Memur
17 Ağustos 2019 19:57

Çok pahalı diyorlar öyle mi

Hacoooooo
Aday Memur
17 Ağustos 2019 20:41

Hayır kesinlikle pahalı değil

Tugcehemsire34213
Aday Memur
18 Ağustos 2019 09:07

Peki hastane nasıl biliyor musunuz
Hacoooooo, 5 yıl önce

Hayır kesinlikle pahalı değil

Atamayoksasigaravar
Aday Memur
18 Ağustos 2019 09:26

Yalan söylğyor arkadaşlar kanmayın
18 Ağustos 2019 13:34

Kac puanla Antep i tercih etmeyi düşünüyorsunuz benim sıralamam 7700 gelme ihtimali var mıdır sizce

Tugcehemsire34213, 5 yıl önce
Çok pahalı diyorlar öyle mi

Tugcehemsire34213
Aday Memur
18 Ağustos 2019 13:54

Ben ortaöğretim mezunuyum
Hemşirexxxx, 5 yıl önce

Kac puanla Antep i tercih etmeyi düşünüyorsunuz benim sıralamam 7700 gelme ihtimali var mıdır sizce

Tugcehemsire34213
Aday Memur
18 Ağustos 2019 13:55

İnş gelir gönlünüzce olsun
Hemşirexxxx, 5 yıl önce

NumanTufn
Aday Memur
18 Ağustos 2019 13:56

Arkadaşlar böyle yapmayın işte kaş yaparken göz çıkarıyorsunuz yanlış bilgi verecekseniz hiç vermeyin insanlar burda hayatlarının önemli bir eşiğinde karar veriyor lütfen. Yalan söylüyor diyen arkadaşım doğrusu ne mesela ?

Atamayoksasigaravar
Aday Memur
18 Ağustos 2019 14:21

Pahalı değil diyen arkadaşın bence antep hakkında bir fikri olmaması çok olağan , pahalı bir şehir , islahiyeden merkeze kendi arabanla bi saatte gidersin servisler +otobüs(şehir içi ) nasıl 40 dakika olur anlayamadım . Açıklamak isterse mutlu olurum çünkü bi antepli olarak sevmiyorum. Gatta ilerisi arkadaşın amacının insanları saptırmak olduğunu düşünüyorum.

Drsmbrk
Aday Memur
18 Ağustos 2019 14:28

güzel yaşanılabilir bir yer tıpkı diğe 81 il gibi insanlar nasıl yasıyorsa sizde öyle yapacaksınız a

Hacoooooo
Aday Memur
18 Ağustos 2019 16:02

Beynine tükürdüğüm yalan söylediğimi nerden cikarion bir tane beyinsiz çıkar yalan der diğerleri de aboooooo yaşlanmış derler kimseye yardımcı olmuom. Ne haliniz varsa görün

Atamayoksasigaravar, 5 yıl önce
Yalan söylğyor arkadaşlar kanmayın

Hacoooooo
Aday Memur
18 Ağustos 2019 16:05

Bende daha atanan biri olursa ev bulma konusunda yardımcı olayim dedim emlakçılara gidip paralarını kaptirmasinlar boşuna diye kimseye yardım filan edilmez ne haliniz varsa görün

Hacoooooo
Aday Memur
18 Ağustos 2019 16:09

Yalan filan değil kardeşim istersen gel misafirim ol evim hastane ile yürüme mesafesinde o yalan diyen beyinsiz antebi yazacak kimse yazmasin diye dengesizlik yapıyor ben kayaonunde oturdum lise yi abdulkadir konukoğlu lisesinde okudum suanda da seyrantepe de oturuyorum internetten bak bilgilerin doğru olduğuna gor

NumanTufn, 5 yıl önce
Arkadaşlar böyle yapmayın işte kaş yaparken göz çıkarıyorsunuz yanlış bilgi verecekseniz hiç vermeyin insanlar burda hayatlarının önemli bir eşiğinde karar veriyor lütfen. Yalan söylüyor diyen arkadaşım doğrusu ne mesela ?

Trakyali95
Kapalı
09 Nisan 2021 18:25

Konu güncel, sosyal olanaklar ve diğer konularda detaylı bilgi verebilecek var mı?

drcula11
Şef
09 Nisan 2021 18:36

öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkürler. Nizip nasıl bir yer sence ve antepin yaşanılacak en iyi yeri neresi
Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi