Editörler : "eskiyara"Pangaea

Kapalı
16 Haziran 2019 21:10

Alanya Okulları

Arkadaşlar bilgi verebilecek arkadaş var mı? 5 okul açılmış, 5i de merkezde değil. 10-25 km uzaklıkta okullar. Okul imkanları nedir? Öğretmenler alanya da kalıp, servisle mi gidiyor vs gibi sorular. Demirtaş İmam Hatip Ortaokulu

Mahmutlar Ortaokulu

Kestel Alantur Ayhan Şahenk Ortaokulu

Mahmutlar Selçuklu Ortaokulu

Demirtaş Nihal Demirel Ortaokulu

16 Haziran 2019 23:17

Hocam puan kac. Ilköğretim matematik degil mi

muratyakin
Kapalı
17 Haziran 2019 07:31

Evet hocam. Okullar hakkında bilgi almaya çalışıyorum

muratyakin
Kapalı
17 Haziran 2019 18:10

Alanyada bizim bölümde il içinde 43 açık görünürken iller arasına 5 norm açmışlar. Hepsini eş durumuna mi bırakmışlar yazıklar olsun!

tugba0742
Aday Memur
17 Haziran 2019 19:57

Hocam Mahmutlar Beldesi güzel ve gelişmiştir. Alanya merkeze yarım saattir kendi arabanızla 15 dk., ev kiraları Alanya ya göre daha uygundur. En son otobüs ücreti 1 kişi Mahmutlardan Alanya ya gidiş 3 Tl idi. Mahmutlar içinde binip inecekseniz daha uygun oluyor.

ufufya
Memur
17 Haziran 2019 21:48

Hocam Mahmutlar Alanya'nın bir mahallesi şuanda. Alanya, Kestel, Mahmutlar, Demirtaş birbiri

ardına sırlanmış mahalleler, bir sahil şeridi boyunca sıralanmışlar. Mahmutlar rahat yaşanabilecek bir yer, Alanyaya mahmutlar 16km uzaklıkta ancak mahmutlar çok gelişmiş bir yer olduğundan bu uzaklık şehir içi mesafe gibi geliyor bize, yani zaten siz bu saydığınız okullardan birisinde çalışacak olursanız mahmutlar ya da kestelde güzel evler bulabilirsiniz, buralar çok hareketli yerlerdir, eğer aracınız varsa daha da iyi olur sizin için, kesteldeki okul hakkında bir bilgim yok, nerede olduğunu ve uzaklığını bilemiyorum ancak diğerlerine kolay ulaşım sağlarsınız( özel araç ile daha da rahat) bu arada demirtaştaki okul deniz kenarında, yaklaşık 5-6 yıl önce açılmıştı hatırladığım kadarıyla

muratyakin
Kapalı
17 Haziran 2019 22:00

Peki hocam üç artı bir ara Kat Daire kiraları nedir yeni evlerde. Malum firmada 1500'den aşağıya kiralık daire görmedim. Bir de gelirsem Alanya merkezde kalmazsam bir şey kaybeder miyim yaşam olarak

ufufya
Memur
17 Haziran 2019 22:49

hocam, benim kira fiyatları ile ilgili sağlıklı bir bilgim yok, ancak bütçeye göre 600 e oturan da var 1500 olan da var, 2000 olanı da vardır illaki, mesela bir arkadaşım kestelde denize sıfır bir evde 1600 gibi bir fiyata oturuyor, ama tabi evine göre değişiyor fiyatlar, bu arada burada biraz tatilci

mantığı olduğu için evler genelde 2+1 dir, ama 3+1 de var tabiki, ayrıca ayrı mutfaklı ev bulmak

biraz daha zordur, ama yeni yapılan evlerde çok sayıda var diye biliyorum. mahmutlarda ihtiyaçlarınızın çok büyük bir kısmını karşılarsınız, sinemaya filan gitmek isterseniz alanyaya gidersiniz tabi, alanya tabiki de bu tarz sosyal imkanlar için daha iyi ama

gidilemeyecek bir yer değil, bazı arkadaşlarım alanyada yaşıyor, mahmutlara gidiş geliş yapıyor

okul için.

ufufya
Memur
17 Haziran 2019 22:56

hocam bu arada demirtaş imam hatip ortaokulu araya sıkışmış görmemişim demin, o okulun hala var mı bilmiyorum ama pansiyonu vardı, bir de mesela nihal demirel ortaokulu deniz kenarında

bir okul iken demirtaşta, imam hatip daha uzakta kalıyor, biraz daha fazla mesafe, zaten google

haritalarda bakarsanız görebilirsiniz

ufufya
Memur
17 Haziran 2019 23:17

bir de aklıma gelmişken söyleyeyim demirtaş çok gelişmemiş bir yer, hareketlilik filan yok, zaten oraya gidiş geliş yapmak en mantıklısı ama sakinlik seven kişiler oradan ev tutup orada yaşayabiliyor, halkı seracılık, hayvancılık yapıyor. demirtaş imam hatip ortaokulunda bu özellikler daha çok hissedilir çünkü okul demirtaşın içinde ama nihal demirel D 400 karayolunun üzerinde sahilde

muratyakin
Kapalı
18 Haziran 2019 07:35

Teşekkür ederim hocam cevaplarınız için

ufufya
Memur
18 Haziran 2019 17:24

rica ederiz hocam, hakkınızda hayırlısı olsun

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler