Editörler : F16 Gökçen
11 Nisan 2009 21:26

Denizbank 'ta Staj Hakkında?

İyi akşamlar deniz bankta staj yapıcam daha sonra bu benim için bi avantaj saglarmı acaba

arzu fırat
Kapalı
11 Nisan 2009 21:57

Ben 2008 de denizbank ta staj yaptım. Açıkçası bana faydası olduğunu düşünmüyorum. Mezun olduktan sonra da bu bankada çalışmayı hiç düşünmedim. Mecburiyetten stajı denizbankta yapmıştım. ŞU anda İş Bankasında çalışıyorum ve kendimi çok şanslı hissediyorum.

aliozturk1989
Aday Memur
12 Nisan 2009 19:05

Ama bir bankada staj yapmak başka bir bankaya girmede etkili oluyo dimi

aliozturk1989
Aday Memur
12 Nisan 2009 19:47

Bir de ben Pazarlama ve Satış Yönetimi Ögrencisiyim eger allah nasip ederde bir bankaya iş başvurusu yapmak zamanı geldiginde sizce bana uygun hangi pozisyon seçmem lazım pazarlama oldugum için bireysel ,kurumsal pazarlama seç diyolar ama gördügüm kadarıyla kimse tavsiye etmiyo sizce nasıl bir tercihte bulunsam daha iyi olur ( İşin iyisi kötüsü olmaz ama ) tecrübeli arkadaşlarımızdan bilgilerini aktarmalarını ricam olur

arzu fırat
Kapalı
12 Nisan 2009 22:24

staj dahil her iş tecrübesinin işe girmekte çok büyük faydası vardır.Bankaların pazarlama bölümünde çalışmak çok streslidir. durmadan önüne hedefler koyarlar. bu hedefleri gerçekleştirirsin bu sefer neden daha iyisini yapmıyosun diyerek çıtaları yükseltirler.benim kendi düşüncem gerçekten bankacılık mesleğinde bi yerlere yükselmek istiyosanız gişeden başlayın. çünkü bankacılık mesleğinin en iyi öğrenildiği yer gişedir.gerçi sen pazarlama okuyosun tabiki pazarlamada hedeflerin olacak.ama bankada çalışmayı düşünüyosan gişede biraz pişsen ve mesleği tanısan daha iyi olur.

aliozturk1989
Aday Memur
15 Nisan 2009 21:50

bende öyle düşünüyorum ya işallah bide okul bitse

aliozturk1989
Aday Memur
19 Nisan 2009 17:12

başka fikri olan yokmu acaba

ssylg07
Aday Memur
21 Mayıs 2009 23:36

Arkadaşlar denizbank stajyerlere ne gibi imkanlar sağlıyor? Denizbankta staj yapan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

ssylg07
Aday Memur
27 Mayıs 2009 14:49

bilgisi olan yok muuuuuuuuuuu

aliozturk1989
Aday Memur
03 Haziran 2009 14:27

Evet ya ne tür imkanlar saglıyo daha önceden staj yapmış olanlar bilgilerini paylaşırlarsa cok iyi olur tşkler

ah memur olsm_sevinç
Genel Müdür
08 Haziran 2009 17:44

çoğu bankaların staj başvuruları bitti diye biliyorum(deniz bankasıda arasında)

yalnış mı biliyorum acaba?

aliozturk1989
Aday Memur
12 Haziran 2009 21:07

biz başvurduk kabul oldu okul bittikten sonra diyorum herhangibir kolaylık saglarmı o staj

ah memur olsm_sevinç
Genel Müdür
12 Haziran 2009 21:55

elbette ki sağlar,sağlamaz mı. hepsi birer referans,heleki bankalar. sizmi örgün müsünüz? yoksa aöf mü? ve hangi ayda başvurdunuz?

aliozturk1989
Aday Memur
15 Haziran 2009 18:37

ben myo ögrencisiyim mart ayında yaptım başvurumu temmuzda başlıcam staja ilerde yarıuyacak işallah

cigdemsen
Aday Memur
16 Haziran 2009 17:20

Arkadaşlar bankaya başvurmak için iibf veya mühendislik mezunu olmak şartmı,ben sosyoloji mezunuyum aceba bankaya başvursam beni alırlarmı sizce , bu konuyla ilgili bir bilginiz varmı.. teşekkür ederimm

Ayça Yelken
Memur
11 Mayıs 2015 17:47

Hala olumsuz cevap verilmeyen arkadaslarim var, ustelik de hepsi Beykent mezunu. Bir bilgisi olan var mi?

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi