Editörler : Pangaea
«682868296830683168326833683468356836683768386839»

Breeze92
Aday Memur
17 Mayıs 2019 13:31

Katılıyorum ben 2017 de bu yüzden açıkta kalmıştım. Yanlış tercih insanın hayatını karartır.
Vareniklin Tartarat, 5 yıl önce

Yüklü bir alım geliyor atamalarda kimse mağdur olmaması için son şıkkı açtırmamız lazım. Yani öğretmenlerin atamalarında olduğu gibi "neresi olsa gider çalışırım" şıkkı çok önemli. Çünkü şuan 1 milyon tane zm alsalar bile 30 tercih hakkın var ve senden öncekiler bu 30 tercihe yerleşmişse sen siralaman iyi de olsa açıkta kalabilirsin. Eğer bakanlıkla görüşenler olursa mutlaka bu konuyu gündeme getirsin. En önemli konulardan biri bu.

starrubyziraat
Daire Başkanı
17 Mayıs 2019 13:48

Mustafa Aksu bugün Toç Bir Sen in başkanı ile görüştü .İnşallah söylemiştir bizim atamaları. bari randevu ayarlasaydı

Stalk
Yasaklı
17 Mayıs 2019 13:57

Tamam hadi ara bekliyoruz

Denizkz, 5 yıl önce

Hocam çalışıyorum boş vaktim de ararım.

chelse
Genel Müdür
17 Mayıs 2019 14:59

Bakakn ve Bakan ayrdımcısı ile görüşme gerçekleştirildi.Görüşen arkadaş Tarım ve orman bakanlığına atama bekleyenler platformunda paylaşımı yaptı.Görüşmede MUstafa aksu ve Bakanın neler söylediğini yazdı.Atamalar kesin olarak Maliye bakanlığına sunulmuş Maliyeden onay bekleniyor Bekir Pakdemirli kendisi söylemiş.

sinan.1903
Daire Başkanı
17 Mayıs 2019 15:02

1- 31.tercih gelmeli. 2- Atanananlara tercih butonu kapanmalı ki kadro yakmasınlar. 3-2000 zm alırsa. Bu buton kapanırsa çok rahat 100-200 geri atar. 2200 deki adamda. 75-76 bandındadır.
17 Mayıs 2019 15:06

Sen de atanırsın böylece ;))

sinan.1903
Daire Başkanı
17 Mayıs 2019 15:08

İnşallah sende forum kovalamaya devam edersin böyle umarım
melquades06, 5 yıl önce

Sen de atanırsın böylece ;))

cyperin
Müsteşar Yardımcısı
17 Mayıs 2019 15:13

Aslında yazılacak çok konu var ama siz daha çok birbirinizle uğraşırken bazı şeyleri kaçırıyorsunuz.

Sözleşmelilere buton kapatma konusu.

Halihazırda il-ilçe tarımlarda çalışan 4/B li çalışanlar tercih yapamazlar çünkü yönetmeliğin amir hükmü 4/B statüsünde çalışırken istifa eden bir personel 1 yıl geçmedikçe tekrar 4/B'li olarak istihdam edilemez, geçmiş dönemlerde atamaları baltalamak için böyle yapıyorlar gibi birşeyler söylediler, bu çok mantıksız.

Sizi esas itibariyle sıkıntıya sokacak olan tarım kredide ,kitlerde,tigemde,tmo'da çalışanlar sıkıntıya sokacaktır çünkü onların böyle bir zorunluluğu yok. bu durumu bilerek birşeyler yapacaksanız yapın.

Anlamadığınız yeri sorun.

Ekinoksis
Kapalı
17 Mayıs 2019 15:14

Sayı verilmiş mi

chelse, 5 yıl önce

Bakakn ve Bakan ayrdımcısı ile görüşme gerçekleştirildi.Görüşen arkadaş Tarım ve orman bakanlığına atama bekleyenler platformunda paylaşımı yaptı.Görüşmede MUstafa aksu ve Bakanın neler söylediğini yazdı.Atamalar kesin olarak Maliye bakanlığına sunulmuş Maliyeden onay bekleniyor Bekir Pakdemirli kendisi söylemiş.

17 Mayıs 2019 15:15

Nasip be gülüm:))

sinan.1903
Daire Başkanı
17 Mayıs 2019 15:19

Tarım kredi yapar tercih onlar merkezi atamayla atanmadı. Diğerlerininde puanı tercihle yandı diye biliyoruz. Verirlersede sadece kadro yakarlar cnkü tarımsal hizmet sınıfındalar maaşlarıda bakanlıktan yüksek. Atama cıksın da bunun icinde uğraşırız artk
cyperin, 5 yıl önce

Aslında yazılacak çok konu var ama siz daha çok birbirinizle uğraşırken bazı şeyleri kaçırıyorsunuz.

Sözleşmelilere buton kapatma konusu.

Halihazırda il-ilçe tarımlarda çalışan 4/B li çalışanlar tercih yapamazlar çünkü yönetmeliğin amir hükmü 4/B statüsünde çalışırken istifa eden bir personel 1 yıl geçmedikçe tekrar 4/B'li olarak istihdam edilemez, geçmiş dönemlerde atamaları baltalamak için böyle yapıyorlar gibi birşeyler söylediler, bu çok mantıksız.

Sizi esas itibariyle sıkıntıya sokacak olan tarım kredide ,kitlerde,tigemde,tmo'da çalışanlar sıkıntıya sokacaktır çünkü onların böyle bir zorunluluğu yok. bu durumu bilerek birşeyler yapacaksanız yapın.

Anlamadığınız yeri sorun.

Stalk
Yasaklı
17 Mayıs 2019 15:27

İyide bu arkadaşımız 14 Mayıs?ta görüşmüş külliyede. Peki açıklama yapmak için neden bugünü beklemiş ? Yine başladı sallamasyon atmasyon tayfa....

chelse, 5 yıl önce

Dfsgs
Aday Memur
17 Mayıs 2019 15:28

İlan çıkmadı arkadaşlar, konuştuğunuz konular şu an gereksiz cidden

Stalk
Yasaklı
17 Mayıs 2019 15:33

Aynı tuvalet vakası gibi bu da traş beyler bayanlar eğer o akşam görüşülseydi şimdiye çoktaaan duyurulurdu !!! Yakında Bosna Hersek?ten haberler gelir ben onu bekliyorum

mühendisss3535
Aday Memur
17 Mayıs 2019 15:34

Bakan Bosna Hersek in tarımını kalkındırmaya gidiyor herhalde

....

Stalk, 5 yıl önce

Bakan yarın Bosna Hersek?te olacakmış ulaşabilecek olan var mı ?

chelse
Genel Müdür
17 Mayıs 2019 15:50

Face gruplarında yapılan paylaşımları yalan olduğunu sanmıyorum.Sizde herkese yalancı demekten bence vaz geçin.İnsanlara yalancı diyenler asıl büyük yalancı

Stalk, 5 yıl önce

Aynı tuvalet vakası gibi bu da traş beyler bayanlar eğer o akşam görüşülseydi şimdiye çoktaaan duyurulurdu !!! Yakında Bosna Hersek?ten haberler gelir ben onu bekliyorum

chelse
Genel Müdür
17 Mayıs 2019 15:57

Merhaba arkadaşlar benim 14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü münasebetiyle Ankarada cumhurbaşkanlığı külliyesinde bakan ve bakan yardımcısıyla görüşme imkanım oldu.İkisiyle ayrı ayrı konuştum bakan halı hazırda olan 10 binlik alımın beş binini orman bölümü için kopardık tarım bölümü için de çalışmalarımız devam ediyor inşallah onu da yaparız dedi.Bakan yardımcısı Mustafa AKSU da norm çalışmasının devam ettiğini normun bitmesini beklediklerini söyledi. Ben de norm neden bu kadar uzun sürüyor diye sordum bi yerde fazla olan personelin eksik olan yerlere çekildiğini söyledi bu durumda fazla bir açık olmaz herhalde dedim hayır olur tabiki dedi zaten açık olan bir kısım var norm çalışması bittikten sonra da açığımızı belirleyip atama yapacaz inşallah dedi.Peki süre olarak tahmini ne kadar sürer dedim bilemeyiz dedi aslında şimdiye olması gerekirdi dedi hızlı bi şekilde çalışmaların devam ettiğini söyledi.Sn cumhurbaşkanımızın korumasına da not yazıp verdim. FACE GRUBUNDA YAPILAN PAYLAŞIM.

Stalk
Yasaklı
17 Mayıs 2019 15:59

Neden 14 Mayıs?ta değilde 17 sinde açıkladılar ?

chelse, 5 yıl önce

Merhaba arkadaşlar benim 14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü münasebetiyle Ankarada cumhurbaşkanlığı külliyesinde bakan ve bakan yardımcısıyla görüşme imkanım oldu.İkisiyle ayrı ayrı konuştum bakan halı hazırda olan 10 binlik alımın beş binini orman bölümü için kopardık tarım bölümü için de çalışmalarımız devam ediyor inşallah onu da yaparız dedi.Bakan yardımcısı Mustafa AKSU da norm çalışmasının devam ettiğini normun bitmesini beklediklerini söyledi. Ben de norm neden bu kadar uzun sürüyor diye sordum bi yerde fazla olan personelin eksik olan yerlere çekildiğini söyledi bu durumda fazla bir açık olmaz herhalde dedim hayır olur tabiki dedi zaten açık olan bir kısım var norm çalışması bittikten sonra da açığımızı belirleyip atama yapacaz inşallah dedi.Peki süre olarak tahmini ne kadar sürer dedim bilemeyiz dedi aslında şimdiye olması gerekirdi dedi hızlı bi şekilde çalışmaların devam ettiğini söyledi.Sn cumhurbaşkanımızın korumasına da not yazıp verdim. FACE GRUBUNDA YAPILAN PAYLAŞIM.

chelse
Genel Müdür
17 Mayıs 2019 16:04

Hocam görüşen arkadaşın ismi belli facede bir sorun bakalım illaki bir cevabı vardır.Bu sürede bizde nedenini öğrenmiş oluruz.

Stalk, 5 yıl önce

Neden 14 Mayıs?ta değilde 17 sinde açıkladılar ?

Dfsgs
Aday Memur
17 Mayıs 2019 16:07

Dediğiniz gruptakiler güya şu tarihte şu sayıda atama olucak diye de paylaşım yapmıştı bariz yalan

Toplam 193811 mesaj
«682868296830683168326833683468356836683768386839»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi