Editörler : F16 Gökçen
16 Ocak 2021 02:51

DGS ile Kamu Yönetimi - Hangi üniversite daha iyi

Adalet okumaktayım hedefim DGS ile aöf kamu yönetimi okumak ama hangi üniversitede okusam karar veremedim.

Anadoludayım. Online sınavlar çok ağır 30 soru 40 dakika beynim çorbaya dönüyor.

ATAÜNİ ve İstanbul Üniv.AUZEF hakkında bilgim yok.

Sizce hangisi daha kolay ve okuması rahattır arkadaşlar

kaplumbaga155
Yasaklı
16 Ocak 2021 13:58

online olarak düşünmeyin bence. sizin dgsye girmeniz kayıt olmanız artı ilk vizeler derken zaten 2021 ekim-kasımı bulur. o kadar sürede büyük ihtimal aşılama biteceğinden vs. pandemi biter yüzyüze sınavlar vs. olur. bence en iyisi yaz okulu falan kaldırılmazsa anadolu aöf. ben de dgs ile anadoluda kamuya geçtim. finaller iyi geçerse 1.5 yılda bitireceğim. gerçi ataya da geldi bu sene yaz okulu ama dediğim gibi önümüzdeki yıllarda ne olur bilemem. atada da adalet okuyorum o da 1.5 yılda bitecek.

şu an online sınavlarda gerçekten de atada ders geçmek anadoluya göre çok daha kolay. ama işini bilene anadolu da kolay. ama dediğim gibi siz online olarak düşünmeyin bence ve o yüzden her türlü anadolu derim. her şehirde bürosu kaynakların çeşitliliği kalitesi vs.

istanbul auzef hakkında bilgim yok öğrencisi değilim.

benkatip
Şef
16 Ocak 2021 14:10

peki hocam kamuda yıl kaybı oluyor mu?

gidip de 3 sene oku der mi anadolu?

kaplumbaga155, 3 yıl önce

online olarak düşünmeyin bence. sizin dgsye girmeniz kayıt olmanız artı ilk vizeler derken zaten 2021 ekim-kasımı bulur. o kadar sürede büyük ihtimal aşılama biteceğinden vs. pandemi biter yüzyüze sınavlar vs. olur. bence en iyisi yaz okulu falan kaldırılmazsa anadolu aöf. ben de dgs ile anadoluda kamuya geçtim. finaller iyi geçerse 1.5 yılda bitireceğim. gerçi ataya da geldi bu sene yaz okulu ama dediğim gibi önümüzdeki yıllarda ne olur bilemem. atada da adalet okuyorum o da 1.5 yılda bitecek.

şu an online sınavlarda gerçekten de atada ders geçmek anadoluya göre çok daha kolay. ama işini bilene anadolu da kolay. ama dediğim gibi siz online olarak düşünmeyin bence ve o yüzden her türlü anadolu derim. her şehirde bürosu kaynakların çeşitliliği kalitesi vs.

istanbul auzef hakkında bilgim yok öğrencisi değilim.

kaplumbaga155
Yasaklı
16 Ocak 2021 14:29

hayır

benkatip, 3 yıl önce

peki hocam kamuda yıl kaybı oluyor mu?

gidip de 3 sene oku der mi anadolu?

benkatip
Şef
16 Ocak 2021 23:51

Ilgi ve alakanın için tesekkür ederim.

kaplumbaga155, 3 yıl önce

hayır

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
24 Ocak 2021 01:55

istanbul üniversitesinden uzak dur da diğer ikisi birbirine denktir yine.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi