Editörler : "eskiyara"Pangaea

Sakaryagediz
Yasaklı
12 Eylül 2020 15:48

Habere yapilan yorumlari okursaniz ... facia

Bu durumu savunan eğitimciler var

Brankhos
Aday Memur
12 Eylül 2020 16:02

asıl lafı atletle evde yatan eğitimcilere söyleyin adam yine bir şeyler yapıyor
Sakaryagediz, 4 yıl önce

Habere yapilan yorumlari okursaniz ... facia

Bu durumu savunan eğitimciler var

avare_0001
Aday Memur
12 Eylül 2020 16:51

Ders anlatırken öğrencinin arkasından atletle geçen veliler de var. Her ikisi de hoş değil.

sistemlink
Şef
12 Eylül 2020 16:59

Adamcagız belli ki yanmış balkonda anlatıyor gibi tamm tasvip etmiyorum ama biz ne zaman bir insanın dışına değil de anlattıklarına bakmayı ögrenicez acaba..belki kliması yok ya da baska birşey ya da ben cok iyi niyetliyim !

Sakaryagediz
Yasaklı
12 Eylül 2020 17:52

Kesinlikle siz çok iyi niyetlisiniz .

Okulda sınıflarda klimami var ... sınıfta sicaklayinca soyunupmu ders anlatiyorsunuz

Bu kişi devletin memuru .. eğitimci

Devlet pandemiden dolayı aslında ona bir kolaylık sağlamış ve evinden online ders anlatma imkanı sunmuş

Yani fecaat tabloyu savunmak için kendinizi zorlamayin

sistemlink, 4 yıl önce

Adamcagız belli ki yanmış balkonda anlatıyor gibi tamm tasvip etmiyorum ama biz ne zaman bir insanın dışına değil de anlattıklarına bakmayı ögrenicez acaba..belki kliması yok ya da baska birşey ya da ben cok iyi niyetliyim !

12 Eylül 2020 17:56

Birde üstelik rehber öğretmenmiş.

Ha tabi bunu yapan askılı tişört giyinmiş bir bayan hoca olsa keyifle izlerler.

Kimse o noktada ak-kara edebiyatı yapmaz, habere konu değeri kazanmaz..

Her halikarda saygısızlık ve kıyafet özgürlüğünü istismar eden bir tablo.

Esas merak ettiğim canli da bayan hocaları dinleyen öğrencilerin ne yaptığının bilinememesi..

İşte bu yüzden acilen EBA TV çözümü ve çaresinin tek çıkar yol olduğunun bilinmesi lazım.

Sakaryagediz
Yasaklı
12 Eylül 2020 17:56

Bizim canımız yokmu

Maskeler , gözlükler , siperlikler , kat kat eldivenler

Ve en kötüsü tulum

Hepside naylon

Tedaviden ciktigimizda formamızi sıksanız .. ter akar

Tepemizden kovayla su dökülmüş gibi

Sağda solda , sosyal medyada gördüğünüz bize dair görüntüler şehir efsanesi değil .

Bizler tamam görevimiz , ölümüne yapacağız .. yeminimiz var .. meslegimize ..bu millete

Bu kadar fedakarca çalışırken

Hocamdan çok şey istemiyoruz

Zibidi gibi çıkmasın insanların karşısına .. üzerine tişört giymek çokmu zor .

Sıcaktan ölmez o tişörtü giydiğinde

Sakaryagediz
Yasaklı
12 Eylül 2020 18:00

Bu tabloya en çok eğitim camiası tepki göstermeli

Biz bu değiliz diye haykırmalı

Tamam bana karşı bi ön yargı hakim burda yazan cizende..farkındayım

Amma sırf konuyu buraya taşıdığım için .. belkide içinizdeki şahsıma karşı oluşan anlamsız kinden ötürüde olsa

Bu muptezeli savunmayın

silivripdr
Daire Başkanı
12 Eylül 2020 20:43

Bi uyarı verilebilirdi. Torunu yaşındaki kızlarla eşini aldatan çapkın iş adamları bile bu kadar haber olmuyor. Hata yapmış olabilir o öğretmenin de bir ailesi ve gururu var. O adam intihar etse şimdi bu baskıdan dolayı kim hesap verecek.

12 Eylül 2020 21:36

çok abartıldı bence ne olaylar oluyor ülkede biz buna kafayı taktık

Sakaryagediz
Yasaklı
12 Eylül 2020 22:11

Habere yapilan bir yorum

Bugün 4. Sınıflara canlı dersim vardı. dersten bir saat önce duşumu aldım saçları taradım ütülü elbise mi giydim. Oğlum bana bir yere mi gideceksin baba dedi. Öğrencilerimin evlerine misafir olacağım canlı yayında dedim.

Sakaryagediz
Yasaklı
12 Eylül 2020 22:14

Okuyucu yorumu

su sekilcilikten vazgecin artik. killa tuyle kilikla kiyafetle insanlari yargilamayin. adam evinde nolmus yani anlatmasi gereken seyi boyle anlatmissa.ciplak degil sonucta. cokta abartmayin. anlatigi seyin velilere ne gibi bir katkisi oldu ona bakin

curi0sity
Aday Memur
12 Eylül 2020 22:16

muhtemelen dışarıda giyilen kolsuz tişörtlerdendir.

Sakaryagediz
Yasaklı
12 Eylül 2020 22:21

Okuyucu yorumu

Hala savunanlar var ilginç. Düzgün t-shirt giymek çok mu zor? Adam tatile o kadar çok alismiski atleti bile çıkartmaya gocunur hale gelmiş. Sağlık personelinin kat kat koruyucu elbiselerle canları çıkarken bu gibi sözde öğretmen şahısların yaptığı vatan hainligidir. Rehber öğretmenlerde ne yazık ki bu barzolardan çok var. Siz sözde öğretmenlerin suyu ısındı çünkü salgın dönemindeki davranislarinizla toplumun tepkisini çeke çeke sonunda en az taksiciler kadar nefret edilir hale geldiniz. Bunu kendiniz bu hale getirdiniz.

Sakaryagediz
Yasaklı
12 Eylül 2020 22:28

curi0sity, 4 yıl önce

muhtemelen dışarıda giyilen kolsuz tişörtlerdendir.

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı
12 Eylül 2020 22:40

Sayın hocam yapmayın lütfen, bu durum hiç te normal değil, eve gelen misafirinin karşısına da atletle çıksın ozaman çünkü kliması yok. Olaya değil içeriğe bakalım dimi ne de olsa misafirini iyi karşılamış ( içerik) atletle karşılaması( olay) sorun olmaz . Lütfen olayı normalleştirmeyin. Edep adap denen birşey var.
sistemlink, 4 yıl önce

Sakaryagediz
Yasaklı
12 Eylül 2020 22:54

Meb genelge yayımlamak zorunda kalabilir

Dersleri atletle anlatmayın diye

**LEVENT**
Şef
12 Eylül 2020 23:25

Akıl mantık işi değil. Böyle eğitimcilik olmaz. Bu tarz öğretmenlerle aynı meslekte olmak bile onurumu kırıyor. Ben evde çocuklarımın yanında atletle dolanmaya utanıyorum. Yapılacak iş değil bu.

kamuran15
Müsteşar
12 Eylül 2020 23:30

.

Değil tabi normal (!) Öğretmensek eğitimci isek de bazı noktalara da kör bakamayız syn hocam

**LEVENT**, 4 yıl önce

Akıl mantık işi değil. Böyle eğitimcilik olmaz. Bu tarz öğretmenlerle aynı meslekte olmak bile onurumu kırıyor. Ben evde çocuklarımın yanında atletle dolanmaya utanıyorum. Yapılacak iş değil bu.

**LEVENT**
Şef
12 Eylül 2020 23:40

Bütün öğretmenlere de aynı gözle bakan zihniyet var zaten etrafta. Onlara da fırsat vermemek lazım.

Toplam 45 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi