Editörler : E.Kayı Han
17 Ekim 2021 17:51

Sözleşme Yenilenmesi
Sözleşmeli alımında her yıl sözleşme yenilenir mi? Sözleşmeli bilişim personeli olarak çalışan arkadaş var mı, sözleşmeli çalışmak dezavantaj mıdır?

MardindeBir4Bli
Aday Memur
17 Ekim 2021 21:16

Memlekette ya da sizin özel durumunuzda çok abürtlük olmazsa sürekli yenilenir.

Yenilenmemesi gibi durumlar genelde mahkemeden dönüyor ki böylesi örnekler yok denecek kadar az.

Benim anladığım kadarıyla kurumdan kuruma farkediyor sözleşmeli/kadrolu olmak.

Ben sözleşmeliyim.Halimden oldukça memnunum.Kurum bazlı araştırın derim.

Ebe91
Aday Memur
17 Ekim 2021 21:45

Arkadaşlar acil yardım edebilir misiniz 4b li ebeyim doğum iznindeyken sözleşme yenileme dönemi geliyor sözleşmeye imza atabilir miyim yoksa doğum izni bitimine kadar atamaz mıyım. Maaşım yatar mı peki süreç nasıl işliyor lütfen cevap verin bilenler veya başına gelenler

Turca66
Aday Memur
20 Ekim 2021 14:52

3 yıl oldu danistaydayız ve hala dönemedik
MardindeBir4Bli, 3 yıl önce

Yenilenmemesi gibi durumlar genelde mahkemeden dönüyor ki böylesi örnekler yok denecek kadar az.

20 Ekim 2021 15:04

yazdğınızı anlayamadım

Turca66, 2 yıl önce
3 yıl oldu danistaydayız ve hala dönemedik

Turca66
Aday Memur
20 Ekim 2021 16:08

Diyorum ki; Sözleşmem Keyfi olarak yenilenmedi. İdare Mahkemelerinden Red yedik. Danıştaya gittik artık ona da inanç kalmadı...
Arıyorumbulamıyorum, 2 yıl önce

yazdğınızı anlayamadım

giver17
Aday Memur
20 Ekim 2021 16:22

Merhaba, hangi kurum ve unvan acaba? sözleşme yenilememe nedeni belirttiler mi?

Turca66, 2 yıl önce
Diyorum ki; Sözleşmem Keyfi olarak yenilenmedi. İdare Mahkemelerinden Red yedik. Danıştaya gittik artık ona da inanç kalmadı...

Turca66
Aday Memur
20 Ekim 2021 16:24

Belediye Norm Kadro Yönetmeliğine göre alındım 4 Yıl çalıştım. Hizmetin Gerektirdiği Pozisyona ihtiyaç yok denilerek işten çıkartıldım.
giver17, 2 yıl önce

Merhaba, hangi kurum ve unvan acaba? sözleşme yenilememe nedeni belirttiler mi?

20 Ekim 2021 16:28

belediye farklı bir durum tabi bilemem

turgut8727
Aday Memur
20 Ekim 2021 16:36

merhaba doğum izninde olmanız sözleşme imzalamanıza engel değil imzalaybilirsiniz sadece maaşınız eksik yatr doğum izni bitiminde toplu olarak kesilenler hesabınız yatırılır

MardindeBir4Bli, 3 yıl önce

turgut8727
Aday Memur
20 Ekim 2021 16:38

merhaba sözleşme doğum izninde olmanız sözleşme imzalamanıza engel değil izindeykende sözleşmenizi imzalarsınız maaşınızda kesintili yatar ama izin bitiminde toplu maaş alırsınız kesilenlerin hepsi yatar

Ebe91, 3 yıl önce

Arkadaşlar acil yardım edebilir misiniz 4b li ebeyim doğum iznindeyken sözleşme yenileme dönemi geliyor sözleşmeye imza atabilir miyim yoksa doğum izni bitimine kadar atamaz mıyım. Maaşım yatar mı peki süreç nasıl işliyor lütfen cevap verin bilenler veya başına gelenler

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi