Editörler : Pangaea
29 Kasım 2022 14:29

Sizce DHMİ Merkezi Alımda Kaç Kadro Açar?

Önceki alımlara göre daha az açacağı söyleniyor sizce ne olur

Meliheem
Memur
29 Kasım 2022 14:46

5-10 arası açar max o kadar bile olmayabilir

xadad
Aday Memur
29 Kasım 2022 14:51

Neye göre soyleniyor bunlar seçimden önceki son merkezi atama diğer branşlar kurumlar artırılır diye konuşulup DHMİ azaltması ongorusunun dayanağı ne

Dendim
Aday Memur
29 Kasım 2022 15:40

Valla ben de eem ci olarak daha çok alınır diyordum ama bugün teiaşı aradım ilk atamaya başvurmadık alım yapmayacaz dedi
xadad, 1 yıl önce
Neye göre soyleniyor bunlar seçimden önceki son merkezi atama diğer branşlar kurumlar artırılır diye konuşulup DHMİ azaltması ongorusunun dayanağı ne

Hgkk
Aday Memur
29 Kasım 2022 15:52

Teiaş almayacaksa vay halimize alımların yarıya yakını teiaş oluyordu.

Sizce 21 Aralık ta eem ye kaç kadro açılır?

Dendim, 1 yıl önce
Valla ben de eem ci olarak daha çok alınır diyordum ama bugün teiaşı aradım ilk atamaya başvurmadık alım yapmayacaz dedi

Dendim
Aday Memur
29 Kasım 2022 22:05

Bilmiyorum ama teiaş mevzusu çok canımı sıktı,en az 100 alım olur herhalde
Hgkk, 1 yıl önce

Teiaş almayacaksa vay halimize alımların yarıya yakını teiaş oluyordu.

Sizce 21 Aralık ta eem ye kaç kadro açılır?

Arvenos
Kapalı
29 Kasım 2022 22:27

Teiaş özelleşecek alım yapmıyor diye biliyorum ben

gschiu
Aday Memur
29 Kasım 2022 22:36

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Teiaş'ın halka arz edileceğini söyledi. Elektrik dağıtım şirketleri gibi işletme devri olmayacak. Teiaş'ın kpss ile personel alıp almayacağını bölge müdürlüğüne sorduysanız talep etmemiş olabilirler ama genel müdürlükten böyle bir bilgi aldıysanız bundan sonra açıktan alım olacağını tahmin ediyorum.

Dendim, 1 yıl önce
Bilmiyorum ama teiaş mevzusu çok canımı sıktı,en az 100 alım olur herhalde

Dendim
Aday Memur
29 Kasım 2022 22:56

Ankarayı arayıp sordum ama orası genel müdürlük mü bilmiyorum açıkcası,
gschiu, 1 yıl önce

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Teiaş'ın halka arz edileceğini söyledi. Elektrik dağıtım şirketleri gibi işletme devri olmayacak. Teiaş'ın kpss ile personel alıp almayacağını bölge müdürlüğüne sorduysanız talep etmemiş olabilirler ama genel müdürlükten böyle bir bilgi aldıysanız bundan sonra açıktan alım olacağını tahmin ediyorum.

Kpsbirincisi
Genel Müdür
30 Kasım 2022 00:02

Başlıkta "sizce" diye sormuşsun o da kendince cevap vermis, sayıyı beğenmeyip istediğiniz cevabı alamadığıniz icin hoşunuza gitmiyor. Eger düz memurluk icin sorduysaniz evet 5 10 anca alınır. Tüm kadroları dahil edersen tabi fazla olur.

xadad, 1 yıl önce

Serhatck344
Aday Memur
30 Kasım 2022 00:20

Sizce memur kadrosunda sayılarla dağılım nasıl olur?(4001/iibf/havacılık)

Kpsbirincisi, 1 yıl önce

Başlıkta "sizce" diye sormuşsun o da kendince cevap vermis, sayıyı beğenmeyip istediğiniz cevabı alamadığıniz icin hoşunuza gitmiyor. Eger düz memurluk icin sorduysaniz evet 5 10 anca alınır. Tüm kadroları dahil edersen tabi fazla olur.

xadad
Aday Memur
30 Kasım 2022 00:57

Hoşuma gidip gitmediğimi söylemedim sadece bu konuda trol çok fazla insanların moralini bozmak için sayılar veren öngörüsüne dayanak sormak en mantıklı şey saçma sapan can sıkıntısından forumda senin gibiler nereye catacagini şaşırıyor bı dernek sendika vs yoneticilerinden bilgi alan varsa söyler senin muhalefet etmene gerek yok
Kpsbirincisi, 1 yıl önce

max g
Aday Memur
30 Kasım 2022 11:10

5-10 kadro değil arkadaşlar inanmayın geçen senelerdeki gibi gelebilir sayılar

Abanta
Kapalı
30 Kasım 2022 11:33

Aim en az 20 gelecek. 5-10 diyenlere lütfen inanmayalim

Arvenos
Kapalı
30 Kasım 2022 11:41

Elektrik teknikeri kaç alım olur dhmi ye acaba tahmininiz yada duyumunuz var mı

Abanta, 1 yıl önce
Aim en az 20 gelecek. 5-10 diyenlere lütfen inanmayalim

Abanta
Kapalı
30 Kasım 2022 11:42

Onu bilmiyorum hocam o yüzden bir şey diyemem
Arvenos, 1 yıl önce

Elektrik teknikeri kaç alım olur dhmi ye acaba tahmininiz yada duyumunuz var mı

elif1elif
Aday Memur
30 Kasım 2022 13:38

Eğer seçim öncesi mantığıyla alım yapılırsa tadından yenmez 2018/1 alımına bakın isterseniz. Ben baktım bakalı heyecanla 21 aralığı bekliyorum, umarım alımlar 2018le benzer olur.

araskar
Kapalı
30 Kasım 2022 13:51

2018 1 alımı 2016 puanının son alımı oluyor hocam bu arada

elif1elif, 1 yıl önce

Eğer seçim öncesi mantığıyla alım yapılırsa tadından yenmez 2018/1 alımına bakın isterseniz. Ben baktım bakalı heyecanla 21 aralığı bekliyorum, umarım alımlar 2018le benzer olur.

elif1elif
Aday Memur
30 Kasım 2022 20:03

Biri 26 Haziran biri 24 Haziran olması lazım eskiden2. Atama haziranda yapılıyormuş şimdilerde temmuzu bulduğu için tarihle oynama yapılmazsa seçim öncesi atamanın önümüzdeki atama olacağını düşünüyorum

araskar, 1 yıl önce

2018 1 alımı 2016 puanının son alımı oluyor hocam bu arada

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi