Editörler : swat3410
«222324252627282930313233»

alperen145306
Kapalı
21 Ağustos 2017 01:50

Allah razi olsun devrem,

Bende cok şımarttiydim devrem ama tepeme cikti malesef halbuki herkes dediydi simartma diye amma velakin gönül ferman dinlemedi.

Devrem saygi biterse ve bittiyse bence hersey bitmiş demektir

Devrem otur konus ona karsi durust ol,bu bu sorunlarimiz var,ben annemin evinde kraldim senle evlendim cirak oldum de,sen bunu hak etmiyorsun.

Devrem zararin neresinden dönersen kardır ve ayrica gidenin arkasindan bakarsan gelenleri goremezsin.

Bosanirsan o saniyede o sayfayi kapatim önüne daima ileriye bakacaksin belki bosanacaksin karsina bin kat daha hayirlisi cikacak tabiki devrem bende calistim ekiplerde daha kotusu cikma ihtimalide var o yuzden kolay karar degil lakin giden gun omurden gidiyor cok bunalirsan baktin olmuyor bosanip kendine yeni bir sayfa aç derim.

mstfaltnk42, 7 yıl önce

Allah razı olsun devrem. Katlanmıyor bu zamanın hanımları. Mutlu olsun diye isteklerini hiç geri çevirmedim. Benden çok harcıyor bak diyorum yarın bir gün para bize lazım olur kimseden isteyemeyiz koy kenara dursun diyorum yok hemen küsüyor yüzüme bakmıyor vallahi tiplerinden bıktıgımdan karışmıyorum. Olan bana oluyor düşünüyorum düşüyorum boşanlım diyorum devrem. Ben niye evlendim ki ozaman yemek yok temizlik yok bana saygı yok sevgi yok. Hanım güzel olsa ne olur devrem içi çürümüş. Senin de dediğin gibi diş görünüşü umrunda değil. Bana şimdi bakmayan yaşlanınca hiç bakmaz Merhamet olmadıktan sonra.. Allah senın yüzüne bakışta erkenden ayrılmışsın.

mstfaltnk42
Aday Memur
21 Ağustos 2017 02:01

Haklısın abi. Kusura bakma özür dilerim. Ben 27 yaşında genç bir polisim abi cok fazla hayat tecrübem yok derdimi paylaşacak kimsede yok yol haritam olmadığı için devrelerimden yardım istedim çünkü halimde anlayacaklarını düşündüm..yoksa hasta yatagım da keyfimden yazmadım şuan bir bardak su isteyecek kimsem yok. Demekki sizin su isteyecek birisi varki yanınızda bu kadar ağır konuşuyorsun. Allah razı olsun devrem.

Otlukbeli55, 7 yıl önce

Ulan ne sıkıyosun be git konu aç ordan yaz burdan milleti meşgul etme adam olan evin içinde olanı böyle anlatmaz cevap vermeyin şuna

Otlukbeli55
Memur
21 Ağustos 2017 02:06

Al sana tecrübe o zaman erkek adam evinde olan hiçbir olumsuz şeyi başkasına anlatmaz bırak demogojiyi 27 yaş diyorsun küçüktenmi Saydın kendini hadi cevap verme yazma bi daha burda milletin derdi çok dalga geçme milletle hadi

mstfaltnk42, 7 yıl önce

Haklısın abi. Kusura bakma özür dilerim. Ben 27 yaşında genç bir polisim abi cok fazla hayat tecrübem yok derdimi paylaşacak kimsede yok yol haritam olmadığı için devrelerimden yardım istedim çünkü halimde anlayacaklarını düşündüm..yoksa hasta yatagım da keyfimden yazmadım şuan bir bardak su isteyecek kimsem yok. Demekki sizin su isteyecek birisi varki yanınızda bu kadar ağır konuşuyorsun. Allah razı olsun devrem.

mehsu4564
Aday Memur
21 Ağustos 2017 02:41

4 ekimden kalan tüm masum arkadaşlara selamlar Seferihisar dan ....

inşallah tez zamanda masum olan arkadaslar görevinin başına dönecek.....

alperen145306
Kapalı
21 Ağustos 2017 02:52

Aleykum selam insAllah devrem

mehsu4564, 7 yıl önce

4 ekimden kalan tüm masum arkadaşlara selamlar Seferihisar dan ....

inşallah tez zamanda masum olan arkadaslar görevinin başına dönecek.....

cesuryurek1348
Yasaklı
21 Ağustos 2017 08:00

Ifade werip iade olan var mi bildiginiz.ve iyi bisey mi ifade wermek

21 Ağustos 2017 08:41

4 Ekimciler olarak 321. Günümüzdeyiz....

21 Ağustos 2017 10:07

321 gün... dile kolay, gönüle zor...

polis3446
Aday Memur
21 Ağustos 2017 10:30

ben varım Kars ili açık beklemeye devam

Q7269, 7 yıl önce

Arkadaşlar Kars ilinden açıkta bulunan yada iade olan bi arkadaşımız var mı acaba ?

Ertgrl35
Aday Memur
21 Ağustos 2017 10:50

Izmir bende 4 ekim yanliz degilsin

umut2935, 7 yıl önce

Biz sanirim umut felan kalmayan gurubuz ben artik ne kadar masum olursan ol iadeden umudunu kesenlerdenim aetik khk de ismimizi arariz. Izmir de 58 kisi iade oldu ben kaldim belki de sadece ben kalmisimdir.

Zırtobaz
Kapalı
21 Ağustos 2017 10:51

34 var arkadaşlar 4 ekimci sonumuz hayrola inşallah

Osmanlıyımben
Kapalı
21 Ağustos 2017 12:51

Kardes kolay yola kacma birbirinize zaman verin hatta biraz ailesinin yanina gonderin evlilik kolay degil herkes sorun yasiyor yalniz cocuk olmamasi iyi cocuklar yipraniyor cunku.Evlilik gercekten bir imtihan cicim ayiniz bu zamana denk gelmesi gercekten talihsizlik hayal ettigi farkliydi durum farkli olmus her insan her yuku kaldiramiyor biz evlendik yeni isim sorunlari yuzunden istifa edecegim dedi et dedim. Rizik allahtan benim yari hayatimdan fazlasi esimle gecti rabbimin bana hediyesi o hayattaki en yakin dostum arkadasim umarim tasli yollari asarsinizda arkanizda saglam bir esiniz olur olmassada zamaninda yollari ayirmak en hayirlisi esinizin ailesini cagirip onlardan yardim alabilirsiniz

mstfaltnk42, 7 yıl önce

İyi akşamlar kader arkadaşlarım bende 4 ekimciyim. Yeni üye oldum.öncelerden üye olayım dedım kısmet olmadı. Kaç ay oldu ses seda yok beklıyoruz...sizden bir konuda yardım istiyorum hani kızmayın bana neden buraya aile sırrını yazıyorsun dıye amma çıkış yolu yok bulamadım herkes kendi halinde ailemde . Bu durumda da nasıl davranacağını bilmiyorum simdiden hakkınızı helal edin Beklemek sıkıntı degıl dostlarım ama iyice bunalıma girdim.. İşten sebeb değil fakat evimde hiç huzurum ne yapacağımı bilmiyorum. 3 aylık evliyken 4 ekimde açığa alındım. Hanım hiç destek olmuyor bana. Beni tek başıma bıraktı. Görücü usulu evlendim. Yani psikolojik olarak iş bulup çalışamıyorum...evden gideyim çıkayım dıyorum ama hanımı yanlız bırakmakta istemiyorum. Maddi zaten sıkıntılı yim düğün borcumu ödüyorum.. Hanımdan hiç sevgi göremiyorum zaten o ayrı bır konu ama..hep huzursuz haldeyiz dışarı gitme diyorum e napayım hep evdeyim diyor sende çık dıyor ama çıkamıyorum hayrsız arkadaşlarla karşılaşmak istemiyorum. Yemek istiyorum yap diyorum bir kap sıcak yemek koy dıyorum banane ben kölemiyim diyor.. Hep dışardan söylüyorum nereye kadar. Birde onada söylüyorum hiç utanmıyor sıkılmıyor yiyor. bu durumdan da hiç rahatsızlık duymuyor. Eve bakmıyor her yer pis içinde. Temizlikçi tut diyor bu sıkıntımın arasında. Bir yandan boşanmayım diyorum yeni evliyim geçer diyorum amma geçecek gibi değil. Ben bekarken daha iyi bakıyordum kendime. Telefon elinden düşmüyor aldım kırdım sinirlendim. Birde o masraf çıktı bana. Buradaki hanım ablaları eşlerinizi en özür diliyorum bunları yazdıgım için. Ama Ne yapmalıyım o bana destek olsun derken ben kendi kendime destek olmaya çalısıyorum. Sanki kendi evimde ben sığıntı gibi yaşıyorum. Buz dolabında herşey kokuyor elimden gelse utansın diye ben temizliycem nerden anlayım işten. Annemler bahçeden meyve sebze yolladı sizsiz boğazımızdan geçmiyor dedı otobüse getirdi diye para ödedim. Dün baktımki yedirmeden bana çöpe atmış. Çok kötü oldum anam babam emek vermiş çiftçiler nasıl çöpe atar

Osmanlıyımben
Kapalı
21 Ağustos 2017 12:53

Ayrica mustafa kardesim politikalar bakanliginin hatti ve evlilik danisma hizmetleri aile terapistleri var ucretsiz danisin

mstfaltnk42, 7 yıl önce

Beymeeen38
Yasaklı
21 Ağustos 2017 12:53

Bence insanın özelini burada paylaşması hiç hoş değil kendi aranızda halledin olmuyorsa yapacak birşey yok

Polsnisanlisi
Kapalı
21 Ağustos 2017 12:58

Ne kadar sorun ettiniz abicim yaa dertlesecek kimsesi olan zaten sanal aleme de derdini açmaz biraz kendinizi yerine koymayi deneyin insaf!

Beymeeen38, 7 yıl önce

Bence insanın özelini burada paylaşması hiç hoş değil kendi aranızda halledin olmuyorsa yapacak birşey yok

sıfıR1
Şube Müdürü
21 Ağustos 2017 13:13

Sayfada bilgi duyum maşallah akiyorda sanki sadece derdini derman bulmka icin biz meslektaslarina acan mustafa kardrsimiz bu sayfayi mesgul etti devrelerim azcik hoşgörülü olun be adam halini belki bi akil fikir veren olur die anlatti yani

mstf5051
Şef
21 Ağustos 2017 13:14

Kardeşlerim hayırlı günler epeydir forumu takip edemedim tekrar iade yapılmış sanırım iade olanlara hayırlı olsun geri kalanlarda bir an önce mesleğine döner inşallah

HÜSNÜ ÇOBANN
Daire Başkanı
21 Ağustos 2017 13:16

Reiz adlisi olupta iade olanı da duyduk forumdan.. İçeriğine bağlı olayın ..

cesuryurek1348, 7 yıl önce

Ifade werip iade olan var mi bildiginiz.ve iyi bisey mi ifade wermek

Osmanlıyımben
Kapalı
21 Ağustos 2017 13:31

Paylassa derdini nolur kardesim yapmayin allah askina istemeyen okumasin sanki disarda selam veren var da gidip derdini anlatsin insanlar hosgorulu olalim lutfen

Kayıboy751
Memur
21 Ağustos 2017 13:33

Bu gün için alper devremin bi duyumu birde kaynak06 devremin görüşmesi vardı varmı gelişme aceba

Toplam 39532 mesaj
«222324252627282930313233»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi