Editörler : Pangaea

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 23:11

Tebrikler kardeşim benim

analiz31, 4 yıl önce

benimde 100 ya da 101,25

analiz31
Yasaklı
29 Eylül 2020 23:12

sağolun

fizyorex, 4 yıl önce

Tebrikler kardeşim benim

Solomme
Aday Memur
30 Eylül 2020 10:28

93 netim 90.4 puan yapmıştı. 104 nete aim hayli hayli gelir

tıpa
Memur
30 Eylül 2020 11:39

Aim memurluğu neymiş arkadaşlar ben de başvurayım bari 105 netim var. Açıklasın biri lütfen en iyi parayı veren bu bölüm mü?

DOBLOCU ENİŞTE
Aday Memur
30 Eylül 2020 11:45

Niye aim memurluğuna odaklanıyor herkes ?

Kpss'den 70-80 puan aralığında olup yds'den en az C seviyesinde ingilizcesi olup 27 yaşını aşmamış arkadaşlar için çok daha iyi bir seçenek var o da HAVA TRAFİK KONTROLÖRLÜĞÜ .

Emin olun DHMİ'de en prestijli olan meslek HAVA TRAFİK KONTROLÖRLÜĞÜ'dür. Hem kpss'den derece yapmanız da gerekmez hem de maddi anlamda aim'den daha tatmin edicidir.

Kpss'den yüksek puan alamayanalar bu önerimi mutlaka değerlendirsinler. Tek yapmanız gereken kpss'den 70-80 puan alıp yds'den C seviye ingilizce almanız.

tıpa
Memur
30 Eylül 2020 11:51

Arkadaşlar ilk kez kpss'ye girdim, 22 yaşındayım ve 105 net bekliyorum. Kpss hakkında çok bilgim olmadan fazla araştırma yapmadan girdim sizce bu netlerimle kpss ile girilebilen en çok para kazanabileceğim bölüm ve pozisyon hangisi devlet kurumlarında? Onu tercih etmek istiyorum, makine mühendisiyim. Teşekkürler şimdiden yardımlarınız için

tıpa, 4 yıl önce

Aim memurluğu neymiş arkadaşlar ben de başvurayım bari 105 netim var. Açıklasın biri lütfen en iyi parayı veren bu bölüm mü?

Maskelimesafee
Aday Memur
30 Eylül 2020 12:44

Ya bu ne arkadaşlar kimse biraz kendimi yorayım araştırayım demiyo. geliyo burda kriterlerim bu biri bana yardım etsin. Oldu paşam 1 tl farkla çikolata sosu da ister misin

Mekatronik33
Memur
30 Eylül 2020 13:10

Tıpa denen arkadaşımız adının hakkını veriyor. Sınavın açıklanmadığı her gün bir net daha yukarıya kaçırıyor netini. Sanırım tıpayı iyi tıkamamışlar :D

eemsoru
Aday Memur
30 Eylül 2020 15:13

madem bu kadar seviyorsun mesleğini yap aimle uğraşma hem savunuyor hem de kendi aime gidiyor güleriz böyle
fizyorex, 4 yıl önce

Adamlar sağlık sektörünü küçümsüyor ya:) Bir gün sağlıkla sınanırsınız. Sizi üzen şey belli: Sağlıkta alımların çok olması. Kusura bakmayın. Bizim suçumuz değil.

İçinizdekileri sağlığı kötüleyerek atamazsınız.

eemsoru
Aday Memur
30 Eylül 2020 15:14

yaşını niye söylüyosun evlenme programı mı burası
tıpa, 4 yıl önce

Arkadaşlar ilk kez kpss'ye girdim, 22 yaşındayım ve 105 net bekliyorum. Kpss hakkında çok bilgim olmadan fazla araştırma yapmadan girdim sizce bu netlerimle kpss ile girilebilen en çok para kazanabileceğim bölüm ve pozisyon hangisi devlet kurumlarında? Onu tercih etmek istiyorum, makine mühendisiyim. Teşekkürler şimdiden yardımlarınız için

eemsoru
Aday Memur
30 Eylül 2020 15:16

sen bu zekayla 1 gece çalışsan yds B yaparsın hadi seni göreyim kpss 2 ay ise yds 1 gece olmalı
tıpa, 4 yıl önce

tıpa
Memur
30 Eylül 2020 15:19

YDS A var zaten. 92.5 aldım. Yüksek lisans için girmiştim geçenkine

eemsoru, 4 yıl önce
sen bu zekayla 1 gece çalışsan yds B yaparsın hadi seni göreyim kpss 2 ay ise yds 1 gece olmalı

eemsoru
Aday Memur
30 Eylül 2020 15:31

neden 93.75 degil seçtigin sayıyı begenmedim
tıpa, 4 yıl önce

YDS A var zaten. 92.5 aldım. Yüksek lisans için girmiştim geçenkine

tıpa
Memur
30 Eylül 2020 15:42

Yalan atıyorum sandığına eminim ama ben asla yalan söylemem. Sınav sonucum aşağıda link ekledim. KPSS açıklansın 105 netlik sonucumu da böyle ekleyeceğim görün diye

https://i.hizliresim.com/uv2y4U.png

eemsoru, 4 yıl önce

alissama
Kapalı
30 Eylül 2020 15:48

bu sen değilsin

tıpa, 4 yıl önce

Yalan atıyorum sandığına eminim ama ben asla yalan söylemem. Sınav sonucum aşağıda link ekledim. KPSS açıklansın 105 netlik sonucumu da böyle ekleyeceğim görün diye

tıpa
Memur
30 Eylül 2020 15:49

Böyle böyle tıpa yapıcam hepinize bekleyin 22 ekimi siz bi. Hatta DHMİ'ye atandığım tercih sonucumu da paylaşıcam

eemsoru, 4 yıl önce

fizyorex
Daire Başkanı
30 Eylül 2020 16:24

Sana inat giderim yine giderim keyfimin kahyası mısın?

eemsoru, 4 yıl önce
madem bu kadar seviyorsun mesleğini yap aimle uğraşma hem savunuyor hem de kendi aime gidiyor güleriz böyle

eemsoru
Aday Memur
30 Eylül 2020 19:00

ad soyad kısmına tıpa mı yazacak
tıpa, 4 yıl önce

eemsoru
Aday Memur
30 Eylül 2020 19:01

hayır degilim istedigin yere git umrumda degilsin
fizyorex, 4 yıl önce

Sana inat giderim yine giderim keyfimin kahyası mısın?

tıpa
Memur
01 Ekim 2020 07:56

Boş yapma netin kadar konuş :D

eemsoru, 4 yıl önce
ad soyad kısmına tıpa mı yazacak
Toplam 61 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi