Editörler : crops35
«61626364656667686970717273
26 Temmuz 2017 18:11

hal ittttttttttttt senin yatacak yerin yok boşuna namz kılma o haram suyla abdest olamz

Ferfecir85
Memur
31 Temmuz 2017 08:46

Tam klasik bir AKP lisin nedense doğru dürüst kendini hakkınla savunacağına ithamlar ediyorsun. Haklılığını konuş doğruluğunu konuş yok chp yok fetö adam ol adam hani olamadın insan olmayı dene ayrıca şunu unutma Chp bu ülkenin %25 oyunu alan bir parti Fetö gibi alçak bir örgüt ile aynı yerde anmak senin harcın değil

HALİT4646, 7 yıl önce

mahkemeniz nerde

durusmaniz ne zaman

amaciniz chpye hizmet mi .

fetoya hizmet mi

amaciniz ulkenin sahibi biziz diyerek

euas gibi bir kurumu karakamak mi

yoksa

feto gibi

sivavlari yonetmek veya yonlendirmekmi.

2012 sinavi dogruydu bu yanlis oldu diyenler

euas hic hata yapmaz adam kayirmaz

buna inaniyorum

31 Temmuz 2017 11:16

he anasını zaten kim hırsızlığı dile getirse chpli oluyor brn 20 yıllık akp liyim ama artık bir görüşümde yok sizin gibi haram zadelerin sayesinde

yani bir yerde üç kağıtınızı ortaya çıkaranı hemen fetöyle yaftalayın hırsızlıkta tavan yaptınız sıra iftiradamı

sen ilk önce çocuklarına yedireceğin haram lokmayı nasıl senden çıkacak diye hesap yap

kendi imamlarından fetva da alma zira seni ilahi divada onlar kurtarmayacak

başına bir iş gelincede ALLAHIM ben ne yaptım demem yda bir dua edince neden olmuyor demem o gün bu günkü mazlumların yediğin hakkını düşün fazlada bişiye gerek yok

fecr senle aynı fikirdeyim

DY34
Aday Memur
08 Ağustos 2017 09:35

Bende kurulduğu günden bugüne Ak parti üyesi ve destekçisiyim. Bu konuda da mağdurum.

Reis işte bunun gibi insanların ve bunun gibi insan müsfettelerinin destekleyerek başa getirdiği vatan millet değilde kendi cebim akrabamın cebi diyen ........ (Boşluğa istediğinizi yazabilirsiniz) yavşakların partiden temizlenmesi için düğmeye bastı. Dinimiz der ki yolda kalanın aç olanın mazlumun mağdurun çocuğun dini sorulmaz partisi hiç sorulmaz.

Zaten bunların musluğu kesilsin hemen dönerler, onlar için parti ideolojisi ve görevi önemli değildir. Özellikle Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da bir aile eşrafının gençlerinden yetişen bireylerin her biri Mecliste sandalyesi olan siyasi partilere ayrı ayrı üye olurlar. Bu şekilde bir aileden Akp, Chp, Mhp hdp li mutlaka vardır ve siyasi kanada işi düşünce hallederler. Bütün bunlara rağmen bazı yerlerde özellikle hdp seçimi alır. Ben hak eden kazansını dili ile söyleyip kalbi ile desteklemeyene önce insan sonra Ak Partili demem.

Hakkım haram olsun, yapana da sebep olana da. Rabbim nereden neyi çıkaracağını en iyi bilendir.

AYKUTATAR
Aday Memur
25 Ağustos 2017 13:46

inş iptal olacak kdk dan dönüş oldu iptal sinyali verdiler cimerden de dönüşler oldu cimer işkura sevk etmiş işkurdan arayıp başka iş bile teklif ettiler kazananlar hiç sevinmeyin torpiliniz kursagınızda kalacak adalet yerini bulacaktır

Yavuzsultanselim1111, 7 yıl önce

hal ittttttttttttt senin yatacak yerin yok boşuna namz kılma o haram suyla abdest olamz

kemalggfg
Aday Memur
25 Ağustos 2017 14:36

İskur neden baska is teklif etsin be kardedim

AYKUTATAR, 7 yıl önce

inş iptal olacak kdk dan dönüş oldu iptal sinyali verdiler cimerden de dönüşler oldu cimer işkura sevk etmiş işkurdan arayıp başka iş bile teklif ettiler kazananlar hiç sevinmeyin torpiliniz kursagınızda kalacak adalet yerini bulacaktır

metekilic46
Aday Memur
26 Ağustos 2017 12:42

kazananlarin maaslarinu dusurmusler en dusuk isci maasi alacaklarmis.

kazanamayanlarada iskur is bulacakmis

http://www.elbistaninsesi.com/m/guncel/toplu-sozlesmeye-imzalar-atildi-h45307.html

kemalggfg
Aday Memur
26 Ağustos 2017 14:17

Evet maaslari dusurmusler iskurunki net birsey degildir bazi insanlarin soylentisidir Omer

metekilic46, 7 yıl önce

kazananlarin maaslarinu dusurmusler en dusuk isci maasi alacaklarmis.

kazanamayanlarada iskur is bulacakmis

http://www.elbistaninsesi.com/m/guncel/toplu-sozlesmeye-imzalar-atildi-h45307.html

Emreyla
Aday Memur
02 Ekim 2017 21:55

EÜAŞ Afşin Elbistan mülakatı adil giren arkadaşların dikkatine güvenlik soruşturması sonuçlanmış 300 kişiden 90 kişi güvenlik soruşturmasını geçememiş bu bilgiyi kazanan arkadaşımdan aldım 300 kişiden 210 kişi güvenlik soruşturmasını geçtiğini söyledi bu 90 kişinin hangi bölüm olduğu şuan için bilmiyoruz

albayx
Aday Memur
02 Kasım 2017 10:22

davalar ne aşamada acaba

02 Kasım 2017 10:47

Ongusmanlık el attı bir aya kadar İNŞALLAH sonuç alınır

AYKUTATAR
Aday Memur
27 Kasım 2017 09:02

Son durum nedir bilen varmi ise baslatmayi ilan etmediler ama.bunlar gizliden baslamasinlar ise??

metannn
Aday Memur
28 Kasım 2017 15:46

Bir bilgim yok a beklentim bu yanlıştan dönlmesi hak edene hakkının teslim edilmesi

hızıradem
Memur
08 Ocak 2018 09:09

Mahir Ünal " siyaset dezavantajları avantaja dönüştürme sanatıdır" Sayın vekil bu söyleminize bakarak Kahramanmaraş eüaş alımlarındada dezavantaj avantaja dönmüşmüdür. O kadar insanın umutlarıyla oynamak size göre avantajmıdır. Biz olanları Allah cc havale ettik. O en güzel bilendir.

metannn
Aday Memur
14 Ocak 2018 18:50

Binlerce kpss ye girmiş emek harcamış para harcamış insanlar işe yerleşmek için cirpinirken taşerona kadro ver yazıklar olsun siz Maraştada aynı adaletsizlik sergilediniz utanç duyuyorum ulkem adina uzuluyorum yazıklar olsun başka bir şey demiyorum

ozkaneslem
Aday Memur
04 Ocak 2019 13:43

dava acanların davası ne oldu göz göre göre torpil yaptılar ve herkes yaptığı ile kaldı

Toplam 1456 mesaj
«61626364656667686970717273

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi