Editörler : swat3410
«475947604761476247634764476547664767476847694770»

sandisk26
Aday Memur
11 Eylül 2019 11:03

hiçbir işim dogru gitmiyor üstümde ne var anlamak mümkün değil herşey mi ters gider dogru gitmez birde malum avukatla görüşebilen iletişim kurabilen savunmalık durumda yok lakin savunma hazırlattıra bılen vb ne denırse adına yapan var mı ben kendısıne bır turlu ulasamıyorum ulaştıgımdada gecirtiriliyorum bendemi sıkıntı var anlamadım iş yok güc yok kafayı yedik zaten 1 gram aklımız kaldı oda gıdıcek böyle gıderse

Bahadır46
Genel Müdür
11 Eylül 2019 11:11

Devre ailene hem senin ailen hem de eşinin ailesi çok karışmışa benziyor. Aranızın bozulmasına istemeden de sebeb olmuş olabilirler. Aileler malesef bazen yapıcı olamıyorlar.

Hamiltonyen, 5 yıl önce
o dağları yıktı..zaten ailemle arada kalmaktan da yoruldum.ailesi alıp götürdü bilmiyorum ne olacak

Bahadır46
Genel Müdür
11 Eylül 2019 11:17

Geçen bir arkadaş konuşmuş o dediğin avukatla. Türkiyenin heryerinde davan var. Nasıl ulaşıyorsunuz demiş. Oda ben tabiki hepsine yetişemem. Başka avukat arkadaşlarla takip ediyoruz demiş.

sandisk26, 5 yıl önce

hiçbir işim dogru gitmiyor üstümde ne var anlamak mümkün değil herşey mi ters gider dogru gitmez birde malum avukatla görüşebilen iletişim kurabilen savunmalık durumda yok lakin savunma hazırlattıra bılen vb ne denırse adına yapan var mı ben kendısıne bır turlu ulasamıyorum ulaştıgımdada gecirtiriliyorum bendemi sıkıntı var anlamadım iş yok güc yok kafayı yedik zaten 1 gram aklımız kaldı oda gıdıcek böyle gıderse

Migfer01
Aday Memur
11 Eylül 2019 13:21

KHK lılar tarafından af kapsamına alınan kişilerin meslek iadeleri ekim,kasım,aralık aylarında gerçekleşecek...

Geriye dönük maaşlar alınacak 1 yıl içinde...

Şimdilik net bilgiler bunlar...

Twitter da yoğun takip edilen ve bilgilerine güvenilen sayfadan alıntıdır. Bu aralar twitter da başka sayfalarda bunları dillendirmeye başladı. Haber sitelerine boş yere bakmayın gerçek haberler Twitter da...

Esasenn
Aday Memur
11 Eylül 2019 13:23

Merhaba Ankara 32.ağır ceza ea kodu karar mahkememiz var tutumu nasıldır bilgisi olan var mı

Hamiltonyen
Memur
11 Eylül 2019 13:30

devrem ailemle hiç iyi ilişkiler kurmadı onun aileside hep onlar ne derse onu yapmakla zorunlu tuttu.cocuguma bile sahip olamadım. hep onların yanında onların gözetiminden ellerinin arasında olmaktan yoruldum.khk lı olmanın senaryosu güç bırakmiyo sağlıklı düşündürmüyo .. elinden kayıp gidiyo herşey.. Ve geri dönsede duzelsede istemiyorsun..
Bahadır46, 5 yıl önce

Devre ailene hem senin ailen hem de eşinin ailesi çok karışmışa benziyor. Aranızın bozulmasına istemeden de sebeb olmuş olabilirler. Aileler malesef bazen yapıcı olamıyorlar.

Hamiltonyen
Memur
11 Eylül 2019 13:31

pek inancım yok ama hadi inşallah diyelim
Migfer01, 5 yıl önce

KHK lılar tarafından af kapsamına alınan kişilerin meslek iadeleri ekim,kasım,aralık aylarında gerçekleşecek...

Twitter da yoğun takip edilen ve bilgilerine güvenilen sayfadan alıntıdır. Bu aralar twitter da başka sayfalarda bunları dillendirmeye başladı. Haber sitelerine boş yere bakmayın gerçek haberler Twitter da...

sandisk26
Aday Memur
11 Eylül 2019 13:34

ne desem bilemedim ki ne yapcagımıda bilmiyorum

Bahadır46, 5 yıl önce

Geçen bir arkadaş konuşmuş o dediğin avukatla. Türkiyenin heryerinde davan var. Nasıl ulaşıyorsunuz demiş. Oda ben tabiki hepsine yetişemem. Başka avukat arkadaşlarla takip ediyoruz demiş.

Hamiltonyen
Memur
11 Eylül 2019 13:38

nerelerde yazıyor bi adres ver
Migfer01, 5 yıl önce

Celikzade
Şube Müdürü
11 Eylül 2019 13:58

Aynı durumla bende karşı karşıya kaldım yuvam yıkıldı Sen yine de ölecek olsan bile sabırlı ol... Yuvanı kurtarmaya bak İşin manevi boyutu daha farklı Herkes kendi onurunu düşünür kimseye aldırış etme...
Hamiltonyen, 5 yıl önce
devrem ailemle hiç iyi ilişkiler kurmadı onun aileside hep onlar ne derse onu yapmakla zorunlu tuttu.cocuguma bile sahip olamadım. hep onların yanında onların gözetiminden ellerinin arasında olmaktan yoruldum.khk lı olmanın senaryosu güç bırakmiyo sağlıklı düşündürmüyo .. elinden kayıp gidiyo herşey.. Ve geri dönsede duzelsede istemiyorsun..

Bahadırg
Memur
11 Eylül 2019 14:57

kral zeus diye bir hesap

Hamiltonyen, 5 yıl önce
nerelerde yazıyor bi adres ver

34Mecal
Aday Memur
11 Eylül 2019 15:43

"Kapının önüne konan, canları yanan, yuvaları başlarına yıkılan insanların ahı üzerinde ne siyaset ne hizmet bina edilebilir." R. T. E....(Ne kadar anlamlı bir açıklama öyle değil mi?

11 Eylül 2019 15:45

Şuan hala ihraçlar devam ederken pek inanasım gelmiyor doğrusu.
Bahadırg, 5 yıl önce

kral zeus diye bir hesap

Hamiltonyen
Memur
11 Eylül 2019 15:50

o hesap trol
Bahadırg, 5 yıl önce

kral zeus diye bir hesap

Hamiltonyen
Memur
11 Eylül 2019 15:53

beni engellemiş
Bahadırg, 5 yıl önce

kral zeus diye bir hesap

karpedo
Aday Memur
11 Eylül 2019 18:36

26 nisan açık 8 temmuz ihraç komisyon kararı tebliğ edildi 2.5yıl sonra niye ihraç edildiğimi öğrendim b4 kod oldugu yazıyor.hakkımda soruşturma olmadığı için içerik bilmiyorum ayrıca 2018 müfettiş soruşturması sayısı 2009 kom yrd sınavı usülsüzlük iddası ile ilgili listede ismim varmış bu konu ile ilgilide birşey bilmiyorum. usulsüzlük iddası ilgili liste ne demek anlamadım . Bu konuda bilgisi olan varmı
11 Eylül 2019 19:59

Kopya şüphelisisin demek ne demek olduğunu biliyorsun sende
karpedo, 5 yıl önce
26 nisan açık 8 temmuz ihraç komisyon kararı tebliğ edildi 2.5yıl sonra niye ihraç edildiğimi öğrendim b4 kod oldugu yazıyor.hakkımda soruşturma olmadığı için içerik bilmiyorum ayrıca 2018 müfettiş soruşturması sayısı 2009 kom yrd sınavı usülsüzlük iddası ile ilgili listede ismim varmış bu konu ile ilgilide birşey bilmiyorum. usulsüzlük iddası ilgili liste ne demek anlamadım . Bu konuda bilgisi olan varmı

Migfer01
Aday Memur
11 Eylül 2019 19:59

Bak kardeşim bu paylaşımı geçen hafta yaptı; 06.09.2019

''AF ve KHK lıların üzerine EYT de gündeme alındı...''

Bugün ki haber; 11.09.2019

https://www.memurlar.net/haber/854479/cumhurbaskani-erdogan-dan-eyt-talimati.html

Bende kimseye inanmıyorum ama haklı çıktı...

Hamiltonyen, 5 yıl önce
o hesap trol

gokhantkz
Kapalı
11 Eylül 2019 20:03

ANKARA KHK PLATFORMU 5-6 EKİMDE ANKARADA YILMAZ GÜNEY SANAT MERKEZİNDE PANEL DÜZENLEYECEK. HALUK LEVENT KONSER VERECEĞİNİ BEYAN ETMİŞ. KHK LI VEYA KHK LI OLMAYIP DESTEK VERECEK ARKADAŞLAR DAVET EDİLMİŞ BİLGİNİZE

gokhantkz
Kapalı
11 Eylül 2019 20:06

EYT LİLER İLE İLGİLİ TALİMAT VERMİŞ KHK LILAR İLE İLGİLİ DEĞİL.

Migfer01, 5 yıl önce

Bak kardeşim bu paylaşımı geçen hafta yaptı; 06.09.2019

''AF ve KHK lıların üzerine EYT de gündeme alındı...''

Bugün ki haber; 11.09.2019

https://www.memurlar.net/haber/854479/cumhurbaskani-erdogan-dan-eyt-talimati.html

Bende kimseye inanmıyorum ama haklı çıktı...

Toplam 102884 mesaj
«475947604761476247634764476547664767476847694770»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi