Editörler : Lanet
17 Mart 2013 22:28

Evleniyorum Ankastre Setlerde Marka Önerileriniz Nelerdir ?

Bir kere yaptıracağım için kaliteli birşeyler olmalı arkadaşlar.Set olarak bir çok satış var ocak,davlumbaz,fırın ama bir türlü karar veremiyorum.Evin demirbaşları bir daha hemen değiştiremem de teknik servis benim için önemli. Nişanlım siyah istiyor.

Fiyat olarak uygun ve satış sonrası ilgi, alaka, teknik servis yönünden iyi olan bildiğiniz markalar var mı ? 

Ankastre kullananlar hadi yardımcı olun ...

Elif umar
Aday Memur
18 Mart 2013 11:21

Teka 3'lü setler fiyat konusunda uygun kalitesi de fena değil.Sadece diğer ankastreler gibi siyah leke kalabiliyor bunun için de spreyi var onu kullanabilirsiniz.Teka Ankastre Set 2;HE635 Ankastre Fırını inceleyebilirsiniz bence.

sekerlos
Aday Memur
18 Mart 2013 15:27

dominox ürünler kaliteli, franke'nin bir diğer markasıdır, ve ayrıca fiyatları teka, simfer v.s. gibi diğer markalarla aynıdır, iki yıldır evde bu ürünleri kullanıyoruz ve memnunuz ayrıca ben de yeni evleneceğim ve geçenlerde gidip kendime de dominox marka ürünler aldım

sekerlos
Aday Memur
18 Mart 2013 15:31

hepsiburada, bu tür ürünlerde pahalı bir site

hendrix789
Kapalı
19 Mart 2013 12:15

davlumbazda silverline fırın ve ocakta siemens.termikele filan hiç bakma ayrıca bunları görerek alın

bbbbc
Şef
20 Mart 2013 09:38

bencede internetten sağlıklı olmaz.

Sadık Bozkurt
Aday Memur
20 Mart 2013 16:30

Evet haklısınız electro world de baktım silverline markası iii gibi...en azından kullananlar marka iletseydi daha çok fikrim olurdu...biraz daha araştırıp kara vereceğiz artık.

Sadık Bozkurt
Aday Memur
26 Mart 2013 17:13

Anladım ki ankastre kullanan yada lamk isteyen az ...

cemalzeyneb
Aday Memur
26 Mart 2013 20:58

samsung almadan başıma gelenleri okumanı tavsiye ederim.

Sadık Bozkurt
Aday Memur
28 Mart 2013 09:51

Evet okudum ve çok üzüldüm arkadaşım...o kadar para ver yaşadığın duruma bak...parasını da geçtim ...en önemli ihtiyacın için bir sürü uğraş ver..inşallah bir çözüm bulursun.

çilekeş_matkap
Aday Memur
30 Mart 2013 08:04

Sadık Bey SilverLine Ürünlerinden uzak durmanızı tavsiye ederim Daha önce set üsstü

zafer19_82
Memur
30 Mart 2013 09:46

Bizde çok düşünmüştük vaktinde . Bosch aldık komple ankastre setini . 3 sene geçti hiçbir problem olmadı.En büyük korkum ani değişen elektrik dalgalanmaları idi , şu ana kadar hiç sıkıntı vermedi.

Daha önce arçelik ile başlamıştım zamanında televizyondan bilgisayarına kadar , hepsi birer kere tamirci servis gördü , hatta ve hatta çamaşır makinesi aldık 2 hafta sonra servis gördü alet.

Markaya bi lafım yok ama bizim memlekete göre yapmıyorlar bunları Avrupa odaklı üretiyorlar.

Demem odur ki Bosch alırsan servisi bi montajda görürsün en aşşa 5-10 sene daha da işin olmaz. Düşüncen orta halli olsunda olsun dersen servis bilmem ne derdin olur bıkarsın aynı para gene çıkar senden .

30 Mart 2013 14:46

12 Ocak 2013 tarihinde hepsiburada.com dan ankestre set aldım. aradan 3 hafta geçti, set yola çıkmadı. bekle bekle gelecek. defalarca online msj gönderdim, telefon açtı, e-posta gönderdim, şikayet ettim, sonunda set geldi;ancak elime ulaşmadı. kargoda setüstü ocak kırılmış( cam ocak) . hepsiburada.com iade almıyor, çünkü benim teslim alıp öyle iade etmem gerekiyormuş, kırık ürünü neden teslim alayım, yenisini gönderin dedim, olmaz dediler, ürün onlara gidecekmiş servis inceleyecekmiş, sonra hatanın bende olmadığı anlaşılacakmış ve öylece bana yeni ürün gönderecekler... gittim bir mağazadan rastgele bbir set aldım o kızgınlıkla. öfkeyle kalkan her zaman zararla oturmuyormuş......bu arada, aradan bir buçuk ay geçti, kredi kartımdan 2. taksit de tahsil edildi. almadığım bir ürün için tahsil. mart ayına geldik para hala iade edilmedi üstelik 3. taksit de kartımdan tahsil edildi. aklı başında bir muhattap bulamıyorsunuz.

Online alış veriş kanallarını kullanan biriyim. Şimdiye kadar yirmiye yakın farklı siteden alışveriş yaptım. en iyisini sorarsanız net bir cevap veremem;ama en kötüsü konusunda kesin bir fikir sahibi oldum.

Hangi marka' kadar nereden alacağınız da çok önemli.

30 Mart 2013 16:39

benim hiç böyle dertlerim olmadı.Evlenemiyeceğim için sorun yok :))

mrt07
Aday Memur
30 Mart 2013 20:04

bence sıemens.. birde evlenecekssen eğer fotoğraf işini 40gün40gece ye bırak bence facebookdan bul

orhun-10
Şube Müdürü
31 Mart 2013 10:35

slm hocam ankastrenin babası ,piri,yaratıcısı FRANKE dir diğerleri onlardan esinlenip bu alana gren markalardır .biraz pahalı olasına rağmen franke uzun yıllar kullanabileceğin ürün ve markadır.mutluluklar.

hendrix789
Kapalı
31 Mart 2013 15:05

iyi modelleri çok çok pahalı gözümün önünde 3lü seti 20bin tl e aldı adam yuh dedim :))

Gestapo
Müsteşar Yardımcısı
31 Mart 2013 17:25

20.ooo TL ye mi Bismillahirrahmanirrahim :) yemede yanında yat olmuş o da :)

me-lisss
Kapalı
31 Mart 2013 21:38

silver line ocak ve fırınından hiç memnun değiliz,annem komple söktürecek o derece.FRANKE kesinlikle

hendrix789
Kapalı
01 Nisan 2013 03:19

evet aynen öyle...

arkadaşlar alıcağınız modeli çok çok çok iyi araştırın.

franke diyip miele diyip bosh diyip ya da başka marka diyip atlamayınız

çünkü bu piyasanın iyice cıvkı çıkmış.mesela bosh/siemens in xxl grubu o tank gibi ithal abi bu dedikleri buzdolarlarını çatır çatr lg e yaptırıyorlar lg e gidiyorsun hem parçada hemde +4 yıl hemde 150-200 liraya aynı dolabı alıyorsun..

her marka her markaya alt serilerini veya üst serilerini yaptırıyor. silverline alt gurupta ankastre fırındı sanırsam simferemi termikelemi ne yaptırıyordu. en üst modellerinide italyada bir firmaya yaptıyordu arada kalan 1-2 seriyi kendileri yapıyordu..

bosh - lg e lg samsung a samsung atıyorum vestele sharp hitachiye derken bu iş böyle gider(bu verdiğim örnekler az da olsa sallamaca) ama durumu anlayın işte.

plazma soğutmada uzak doğu derim arkadaşlar sharp hitachi filan alın geçin.

çamaşır makinası bulaşık makinasında ALmanya üretimli bosh-siemens vb markalar..

ankastrede siemens de güzel... ancak italyan markalarınada yöneebilirsiniz yerlilerden uzak durmaya çalışın. ama her italyanada atlamayın. teka genel itibariyle kaliteli olsada iyi modelleri hem çok çok pahalı hemde servis ağı sıkıntıları yaratabiliyor küçük bir ildeyseniz..

ben deliler gibi araştırdım son 2 aydır. silverline almayın demiş 1-2 arkadaş dediğim gibi nesini almayın diyor hangi serisini hangi modelini... şahsen ben davlumbazımı 1000 kere inceleyerek silvirlinedan aldım 90 lık buyrun bakınız:

http://www.ankastreci.com.tr/SILVERLINE-ANDROMEDA-SIYAH-90-CM-32619-Dekoratif-Camli-Duvar-tipi-Slence-34db-Davlumbaz,PR-362.html

755 m'3 çekişi var hiç ses çıkarmıyor en yüksek seviyede bile... 1000 tl e aldım bu arada

tekada beğendim yakın özellikte çok güze modeldi 4700 tl idi...

mal var.... mal var... arkadaşlar....

markacı değil bence modelci olun bu beyazeşya işinde gördüğünüz üzere kimin eli kimin cebinde belli değil

SuSkUn ÇoCuK
Kapalı
02 Nisan 2013 19:47

Birader bırak şu Ankastre Setleri vs Sen gel bu sevdadan vaz geç yakma kendini

bi dost :)

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi