Editörler : crops35

23 Mayıs 2019 04:01

Güvenlik soruşturması

İyi günler yaklaşık 3 yıl kadar önce kız arkadaşımın ailesiyle bir sorun yaşadım ve polislik olduk polis ifademi aldı şikayetçi olmamışlar gidebilirsin dendi başka bu yaşıma kadar hiç bir vukuatım yok acaba GS olumsuz gelebilir mi merkezi atamalarda yada iç işleri büro personeli atamasında

deniz272727
Aday Memur
23 Mayıs 2019 04:08

kardeşim bu tarz seyler sıkıntı olmaz. Terör örgütlerinin herhangi bir yürüyüşü etkinliğine katılmamışsan herhangi bir bağlantın yoksa güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanır.

furkanceetiin
Kapalı
23 Mayıs 2019 04:10

teşekkür ederim yanıtınız için hayır öyle bir yürüyüş kalkışma söz konusu olmadı hocam evden dışarı çıkan bir insan değilim ve sosyal medyada kullanmıyorum hiç bir.şekilde ne yurt ne dershane hiç.bir şeye kayıt olmadım.
deniz272727, 5 yıl önce
kardeşim bu tarz seyler sıkıntı olmaz. Terör örgütlerinin herhangi bir yürüyüşü etkinliğine katılmamışsan herhangi bir bağlantın yoksa güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanır.

deniz272727
Aday Memur
23 Mayıs 2019 04:29

tamam o zaman için rahat olsun bu güvenlik soruşturması bir sıkıntı ile karsilasmazsın İnşallah mülakat olsa torpil felan girebilirdi araya ama güvenlik soruşturmasında bir sıkıntı çıkmaz
furkanceetiin, 5 yıl önce
teşekkür ederim yanıtınız için hayır öyle bir yürüyüş kalkışma söz konusu olmadı hocam evden dışarı çıkan bir insan değilim ve sosyal medyada kullanmıyorum hiç bir.şekilde ne yurt ne dershane hiç.bir şeye kayıt olmadım.

furkanceetiin
Kapalı
23 Mayıs 2019 06:49

teşekürler
deniz272727, 5 yıl önce
tamam o zaman için rahat olsun bu güvenlik soruşturması bir sıkıntı ile karsilasmazsın İnşallah mülakat olsa torpil felan girebilirdi araya ama güvenlik soruşturmasında bir sıkıntı çıkmaz

100net
Aday Memur
24 Mayıs 2019 11:17

Pkk teror feto gezi devlete karsi yuruyus kalkisma vs vs Bu tarz olaylar Tecavuz subyan yuz kizartici suc Karakola dusmek sikayetci olunmamasi bise olmaz Vatan haini olmucan devlete karsi gelmicen irz dusmani olmucan
Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi