Editörler : swat3410
«20212223242526272829303132

Trafix38
Aday Memur
22 Nisan 2022 04:22

+

Sivasli9258
Aday Memur
22 Nisan 2022 13:36

Arkadaşlar durumunda bir değişiklik olan var mı ?

16kasim2016
Kapalı
23 Nisan 2022 00:30

Genel atama dediği batı-dogu ile eş zamanlı mı oluyor devrem. Yoksa onlardan birkaç gün sonra mı?
khanselcukhan, 2 yıl önce
Genel atama döneminde değerlendirilecektir. Bu bir cevap. illa olumlu veya olumsuz sonuçlanması gerekmez. 2 ay değil ayrıca. Dilekçe ye cevap 1 ayda girilir..

khanselcukhan
Kapalı
23 Nisan 2022 00:38

Genel atama dönemi Mayıs ayının 2. haftasından Eylül ayı Mazeret ataması arasında oluyor.. Batı-Doğu, Doğu-Batı mayısın ikinci haftası ile genelde haziran İlk haftası gibi olur ekstra bir seçim önemli bir olay yoksa.. Batı-Batı ise Temmuz ayının ikinci haftası genelde olur... akabinde eş durumu çocuk öğrenim durumu dilekçeleri başlar oda ağustos ekim arasında biter buda mazeret atama dönemi dir. Birde şubat mart arası olur.
16kasim2016, 2 yıl önce
Genel atama dediği batı-dogu ile eş zamanlı mı oluyor devrem. Yoksa onlardan birkaç gün sonra mı?

16kasim2016
Kapalı
23 Nisan 2022 01:37

Yobetmikte şöyle yazmış Genel atama dönemi: Her yıl Mayıs ve e) Haziran aylarında bu Yönetmelikte gösterilen esaslara göre yapılan atama dönemini, j) Mazeret atama dönemi: Genel atama dönemi dışında Şubat ve Eylül aylarında bu Yönetmelikte gösterilen esaslara göre yapılan atama dönemini,
khanselcukhan, 2 yıl önce
Genel atama dönemi Mayıs ayının 2. haftasından Eylül ayı Mazeret ataması arasında oluyor.. Batı-Doğu, Doğu-Batı mayısın ikinci haftası ile genelde haziran İlk haftası gibi olur ekstra bir seçim önemli bir olay yoksa.. Batı-Batı ise Temmuz ayının ikinci haftası genelde olur... akabinde eş durumu çocuk öğrenim durumu dilekçeleri başlar oda ağustos ekim arasında biter buda mazeret atama dönemi dir. Birde şubat mart arası olur.

hacker07
Aday Memur
23 Nisan 2022 14:07

Arkadaslar benim mazaret atama donemi yaziyordu bugun baktim genel atamada degerlendirilecektire donmus iyi birsey mi bu daha onceden boyle olan oldu mu

Poliseraann
Aday Memur
23 Nisan 2022 14:38

Büyük ihtimal genel atama dönemi açıklanır boşuna bekliyoruz
Rıdvan 38, 2 yıl önce
Durumlarda bı değişiklik yok anlaşılan...

Okanako
Aday Memur
23 Nisan 2022 15:10

Bende bununla ilgili yazacaktım değerlendirilmektedir , genel atama değerlendirilecektir, mazeret atama döneminde değerlendirilecektir bunlar da yazı olarak bi anlam çıkarmalı mıyız, bizim tecrübeli bi abi değerlendirilmektedir de olanlar olumlu sonuçlanıyor diyor ama
hacker07, 2 yıl önce

Arkadaslar benim mazaret atama donemi yaziyordu bugun baktim genel atamada degerlendirilecektire donmus iyi birsey mi bu daha onceden boyle olan oldu mu

babapolis
Yasaklı
23 Nisan 2022 16:54

İyide ilk başta degerlendirilmektedir yazıyor zaten sonra mazeret atama dönemi yada genel atama döneminde değerlendirilecek yazıyor sonra olumsuz yaziyir direk olumsuz yazana vardır belki .benim ilk başta degerlendirilmektedir yazıyordu şimdi mazerer atama doneminde değerlendirilecektir yazıyor
Okanako, 2 yıl önce
Bende bununla ilgili yazacaktım değerlendirilmektedir , genel atama değerlendirilecektir, mazeret atama döneminde değerlendirilecektir bunlar da yazı olarak bi anlam çıkarmalı mıyız, bizim tecrübeli bi abi değerlendirilmektedir de olanlar olumlu sonuçlanıyor diyor ama

Okanako
Aday Memur
23 Nisan 2022 19:30

Bende bilmiyorum ki bende soruyorum yani o yazıdan bi anlam çıkartılabilir mi diye bilgi sahibi olmadığım için yazıyı görünce sormak istedim , umarım herkesin onaylanır kimse mağdur olmaz
babapolis, 2 yıl önce
İyide ilk başta degerlendirilmektedir yazıyor zaten sonra mazeret atama dönemi yada genel atama döneminde değerlendirilecek yazıyor sonra olumsuz yaziyir direk olumsuz yazana vardır belki .benim ilk başta degerlendirilmektedir yazıyordu şimdi mazerer atama doneminde değerlendirilecektir yazıyor

Trafix38
Aday Memur
24 Nisan 2022 21:27

Güncel +

İlhm
Aday Memur
24 Mayıs 2022 15:39

Merhaba durumlar nedir aciklanan varmi veya personelle konusan nezaman aciklanicak

srdryldz
Aday Memur
24 Mayıs 2022 23:45

Instagramda tayincibul adında sayfa var. Tayinci olup da o sayfaya bakmayan hata yapar.

Trafix38
Aday Memur
25 Mayıs 2022 05:41

Güncel +

Tkç34
Aday Memur
25 Mayıs 2022 06:36

İlk atama ilk tayin mi???
Sasa1965, 2 yıl önce
22 Aralık'ta eş durumundan vermiş olduğum dilekçemi olumsuz olarak girmişler talebiniz atama ve yer değiştirme yönetmeliğine uygun görülmemiştir yazıyor hakkımızda hayırlısı olsun eşim sözleşmeli zabıt katibi

Sasa1965
Aday Memur
25 Mayıs 2022 06:37

Eşimin ilk ataması ve benim ilk tayinim fakat benim şark sürem tam dolmadigi için batıya vermeyeceklerini söylediler genel atama da değerlendirecek dendi genel atamada yani şimdi şark sürem doldu bekliyorum
Tkç34, 2 yıl önce
İlk atama ilk tayin mi???

Tkç34
Aday Memur
25 Mayıs 2022 06:47

Genel atama bekleyenlerdenim eş durumu

Tkç34
Aday Memur
25 Mayıs 2022 07:14

Bizim ilk atama nisanda düştü sisteme bekliyoruz ilk atama eş durumu çakılı kadro baloncu çok fazla forumlarda ne kadar süre bekleriz eş dunumun bilginiz var mı
Sasa1965, 2 yıl önce
Eşimin ilk ataması ve benim ilk tayinim fakat benim şark sürem tam dolmadigi için batıya vermeyeceklerini söylediler genel atama da değerlendirecek dendi genel atamada yani şimdi şark sürem doldu bekliyorum

Sasa1965
Aday Memur
25 Mayıs 2022 07:22

İns genel atamada hepimizin ki aciklanir
Tkç34, 2 yıl önce
Bizim ilk atama nisanda düştü sisteme bekliyoruz ilk atama eş durumu çakılı kadro baloncu çok fazla forumlarda ne kadar süre bekleriz eş dunumun bilginiz var mı

Tkç34
Aday Memur
25 Mayıs 2022 12:20

Buğün bekleniyor dilerler var ama yine yalandğr
Toplam 631 mesaj
«20212223242526272829303132

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi