Editörler : supporters.
17 Haziran 2021 02:30

Sadece ince düşünceli bir insan olmalı; değerini bilene bu bile yeter bence!

cncneco38
Aday Memur
17 Haziran 2021 08:07

Az çenesi olması. Erkeklerin kafasının etini yememeleri. Nede olsa ondan besleniyorlar.

enngineer87
Memur
17 Haziran 2021 08:35

Allah c.c. nün rızasını gözetme isteği ve peygamberimiz s.a.v.. in sünnetlerini bilerek bu çerçevede hayatını devam etme gayretinde olsun zaten birçok güzelliği üzerinde barındırmış olacaktır.

Birşeyleri talep ederken bizler önce kendimizdeki vasıf ve özelliklere bakıp veya eksiğimiz varsa bunları düzeltme yoluna girip karşımızdakinden de bu seviyede birşeyler beklememiz daha tutarlı olacaktır.

kübrakpln
Aday Memur
17 Haziran 2021 15:50

hocam entry niz beni çok duygulandırdı.. alınmazsanız bişey sormak istiyorum espri mahiyetinde olsun gülelim diye.... bir sonraki nickiniz ne olacak acaba?

1.sokaktaki kedi

2.duraktaki kedi

3. mezardaki kedi? ya da kayıktaki kedi? ya da aşırı alıngan kedi???

Duraktaki Kedi, 4 yıl önce

3.083 gün evvel, yani 8 yıl, 5 ay, 12 gün önce yazdığım maddelerin yerinde yeller esiyor. Hayat geriye doğru bakılsa da, ileriye doğru yaşanıyor.

O günlerde tenis antrenörü, yüzme antrenörü, voleybol hakemi olan, kaligrafi sanatını öğrenmeye çabalayan ve doktorasını vermeye uğraşan kedi, bugün emekli olmuş ve hayatı daha huzurlu kılmak için basit yaşayan ve hengamelerle uğraşmak istemeyen ihtiyara dönmüş.

Zaman da değişiyor.

İnsan tamamen değişiyor...

Mühendis-02
Kapalı
17 Haziran 2021 21:24

Alın size bir fıkra.. İki kadın konuşmadan duruyorlarmış..:):):)
Metin_Çimen, 13 yıl önce

sessiz olması..!!!

ackenbenbendegilim
Daire Başkanı
17 Haziran 2021 23:20

İnsan olsun yeter. Peki İnsan nedir ?

Ahlaklı,namuslu,vicdanlı,onurlu,merhametli,düşünceli,sevgili,saygılı,nazik,güler yüzlü.

police_54
Memur
18 Haziran 2021 00:21

Hocam bu süreç zamanla olması normaldir ama seninki 8 yıl içinde biraz hızlı olmuş mesela ben kendime bakıyorum da 25 yıl önceki halimle şimdiki halim arasında duygu ve düşünce olarak pek kaydedeğer fark yok .sadece görselde hafiften saçlar beyazladı
Duraktaki Kedi, 4 yıl önce

3.083 gün evvel, yani 8 yıl, 5 ay, 12 gün önce yazdığım maddelerin yerinde yeller esiyor. Hayat geriye doğru bakılsa da, ileriye doğru yaşanıyor.

O günlerde tenis antrenörü, yüzme antrenörü, voleybol hakemi olan, kaligrafi sanatını öğrenmeye çabalayan ve doktorasını vermeye uğraşan kedi, bugün emekli olmuş ve hayatı daha huzurlu kılmak için basit yaşayan ve hengamelerle uğraşmak istemeyen ihtiyara dönmüş.

Zaman da değişiyor.

İnsan tamamen değişiyor...

sportif44
Genel Müdür
18 Haziran 2021 00:49

Bir tanım olmaz, erkekler kızlarda en sevdiği özellik nedir diye bir şey olmaz, bir erkek ne ister deriz ancak, herkese göre değişir: benim ise kesinlikle şunu görünce kızlardan soğuduğum hareketler:

1- eğilince orası burası gözüken kız modeli(aşırı rahat giyim tarzı)

2-İş yerinde ya da iş yeri servisi(bu metrobüsde olur, toplu taşımada olur) kahkaha attığında, kahkahanın arşı alaya yükselerek gülmesi(sizi neşeli göstermiyor, aksine itici biri oluyorsunuz, yanlış anlaşılmasın kadın gülmez demiyorum, ama gülmenin bir edebi olur. Nara atılmaz

3- sigara içen kız modeli, (herkese saygılıyım, ama bana sigara içen kız hiç çekici gelmiyor)

4- sürekli marka ve pahalı elbise ve modeller giyen kız korkutur(çünkü ileride ev kadını olmaz bu, sürekli parayı bunlara verir düşüncesi oluşuyor erkeklerde, ve erkekleri korkutup geri adım atmalarına sebep oluyor.

5- işyerinde erkeklerin olduğu yerde, sevgililerinizi anlatıyorsunuz, ama yanı başınızda biz duyuyoruz, bu kendinizi düşürüyor. İşyerinde ağırlığınızı kaybediyorsunuz söylim

6- Instagram veya sosyal medyada bikini 👙 ile poz veren hanımlar, bu fotolarınızı bir kez daha düşünün derim, eğer ciddi bir ilişki istiyorsanız bu fotoları gören kişiler sizden uzaklaşır. Soytarı tayfasını kendinize çekersiniz bu şekilde

Şimdi bu yazdıklarıma öyle şey mi olur diyen kızlar olacak. Ama birçok erkek bunlardan hoşlanmıyor bilginize

mfo31
Aday Memur
18 Haziran 2021 12:37

İnsan gibi insan olmalı.

HKübraaa
Aday Memur
18 Haziran 2021 17:21

Yorumları gülerek okudum. Sanki sipariş veriyorsunuz. Neyse inananlar için Allah büyük İnşallah istediğiniz gibi birini bulursunuz. İnanmayana da bol şans

fearless13
Kapalı
19 Haziran 2021 16:21

Cilveli olmasi ,buyuk dolgun hatli olmasi gibi gibi

alagoz-46
Kapalı
19 Haziran 2021 17:35

İyi niyetli olması

nicole1
Aday Memur
19 Haziran 2021 17:38

oo memurlar.net kadın düşmanlarını bir araya toplama başlığı.

bak bak "az konuşacakmış" ahaaha sohbetini sevmediğin kadının yanında ne işin var? aman yanımda biri sessiz olsun, ben ne diyorsam onu yapsın diyorsanız gidip kedi köpek sahiplenebilirsiniz. insan ilişkileri o şekilde yürümüyor.

biri de ev işine yardım istemesin mi ne demiş ona çok güldüm. az ye de kendine hizmetçi tut.

nicole1
Aday Memur
19 Haziran 2021 18:02

bir çok kadın da sizin gibi abuk subuk fikirlerini maddeler halinde yazanlardan hoşlanmıyor. "bilginize"

sportif44, 3 yıl önce

Bir tanım olmaz, erkekler kızlarda en sevdiği özellik nedir diye bir şey olmaz, bir erkek ne ister deriz ancak, herkese göre değişir: benim ise kesinlikle şunu görünce kızlardan soğuduğum hareketler:

1- eğilince orası burası gözüken kız modeli(aşırı rahat giyim tarzı)

2-İş yerinde ya da iş yeri servisi(bu metrobüsde olur, toplu taşımada olur) kahkaha attığında, kahkahanın arşı alaya yükselerek gülmesi(sizi neşeli göstermiyor, aksine itici biri oluyorsunuz, yanlış anlaşılmasın kadın gülmez demiyorum, ama gülmenin bir edebi olur. Nara atılmaz

3- sigara içen kız modeli, (herkese saygılıyım, ama bana sigara içen kız hiç çekici gelmiyor)

4- sürekli marka ve pahalı elbise ve modeller giyen kız korkutur(çünkü ileride ev kadını olmaz bu, sürekli parayı bunlara verir düşüncesi oluşuyor erkeklerde, ve erkekleri korkutup geri adım atmalarına sebep oluyor.

5- işyerinde erkeklerin olduğu yerde, sevgililerinizi anlatıyorsunuz, ama yanı başınızda biz duyuyoruz, bu kendinizi düşürüyor. İşyerinde ağırlığınızı kaybediyorsunuz söylim

6- Instagram veya sosyal medyada bikini 👙 ile poz veren hanımlar, bu fotolarınızı bir kez daha düşünün derim, eğer ciddi bir ilişki istiyorsanız bu fotoları gören kişiler sizden uzaklaşır. Soytarı tayfasını kendinize çekersiniz bu şekilde

Şimdi bu yazdıklarıma öyle şey mi olur diyen kızlar olacak. Ama birçok erkek bunlardan hoşlanmıyor bilginize

aa.evlenmek.lazım
Aday Memur
19 Haziran 2021 19:18

Erkeklerin kızlarda sevdiği özellik yok. Ama bazen, bazı özelliklerini seviyormuş gibi yapıyorlar.

Tolgi07
Yasaklı
22 Haziran 2021 18:04

kaş gözz

hattusilii
Aday Memur
23 Haziran 2021 12:14

kadın dediğin gel dedin mi dağları yararak gelmeli. Git dedin mi arkasına bakmadan kaşlarını çatmada

comser
Aday Memur
28 Haziran 2021 10:08

3 g ve sohbet çekilirse olur yoksa cacık

berkayhan1997
Kapalı
28 Haziran 2021 13:41

kadının aydın ve özgür ruhlu olması benim için. çok önemli. güzelliğin falan haricinde siyasi görüş ilk kriterlerimden biri.

polis cevik 02
Aday Memur
28 Haziran 2021 14:30

Bir kitapta şöyle yazıyordu.Kadınları anlamaya çalışmayın koruyun ve sevin yeter. Ayrıca her iki tarafta susmayı öğrenirse bir sorun kalmaz. 4 yıllık evliyim. 2 yaşında 1 oğlum var. Dünyaya bir daha gelsem yine onunla evlenirdim.
Toplam 64 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi