Editörler : E.Kayı Han
«274275276277278279280281282283284285»
03 Temmuz 2019 15:51

Gerçekten de 3+1 imzalayıp tek kelime etmeden geçer mi cumhurbaşkanı

hemmalatya
Şube Müdürü
03 Temmuz 2019 16:01

yok bence eli varmaz ..)..tabiki imzalar çok da umrundayız

ilyas ortopedi, 5 yıl önce

Brusk76
Aday Memur
03 Temmuz 2019 16:09

Bu mantıksızlığın altına imza atmaz bence. Bu işin bir açıklaması olmalı.

Beyazbarett
Aday Memur
03 Temmuz 2019 16:11

Sözleşmeli personele kadro verimesi ile ilgili TBMM dilekçe komisyonuna yazdığım cevaptı. Ekran alıntısı yaptım da görünmesi lazım neden görünmüyor ki acaba

Nozdormu, 5 yıl önce

Çıkmıyor cevap görünmüyor bende.

srdrumut
Aday Memur
03 Temmuz 2019 16:12

Malum sendika bir kaç yüz istifadan dolayı yani bu istifaların devamı gelmesin diye uğraşıyoruz havası vermeye çalışıyor asıl etkinlikleri istifaların devamı halinde tbmm nin önünde olacak anlayacağınız istifalalar domino etkisi göstermesin diye bu çaba

Beyazbarett
Aday Memur
03 Temmuz 2019 16:12

TBMM dilekçe komisyonuna yazdığım dilekçeye komisyonca gönderilen cevaptı, pardon. Yalnış yazmışım.

Beyazbarett, 5 yıl önce

Sözleşmeli personele kadro verimesi ile ilgili TBMM dilekçe komisyonuna yazdığım cevaptı. Ekran alıntısı yaptım da görünmesi lazım neden görünmüyor ki acaba

Nozdormu
Daire Başkanı
03 Temmuz 2019 16:13

Aynen öyle, adamlar 15 yıldır 657'yi kaldırmaya calısıyorlar. Simdi istanbulu kaybettiler de duruldular biraz.

Teknisyen2089
Genel Müdür
03 Temmuz 2019 16:23

Etkinlik Duyurusu; 03.07.19 saat: 17.30 Türkiye gündemli Ajans destekli etkinliğe destek verelim.

fayentur
Aday Memur
03 Temmuz 2019 16:24

İstediğime kadro veririm istediğime vermem YOK. Artık TALEBİ değil HAKSIZLIĞI duyurmamız lazım. O KADRO GELECEK.....

pinar776
Şef
03 Temmuz 2019 18:04

Kesinlikle öyle.6 senedir bu duruma ses çıkarmayan hatta sözleşmeli istihdamı destekleyen memur-sen yönetimi (bem bir-sen, toç bir-sen vs ) her gün açıklama yapıyor ayrı ayrı. İstifalar devam etmeli, inanın o zaman isteseler de istemeseler de kadro almak zorunda kalacaklar. Şuan tribünlere oynuyorlar sadece. 2020 ye kadrolu girmek istiyorsanız İSTİFA EDİN!!! Yoksa daha çok sözleşme imzalarız. Bugüne kadar size selam bile vermemiş olsa, sendika temsilcisi illaki nedenini soracaktır.

srdrumut, 5 yıl önce

Malum sendika bir kaç yüz istifadan dolayı yani bu istifaların devamı gelmesin diye uğraşıyoruz havası vermeye çalışıyor asıl etkinlikleri istifaların devamı halinde tbmm nin önünde olacak anlayacağınız istifalalar domino etkisi göstermesin diye bu çaba

adjuvan.rtt
Aday Memur
03 Temmuz 2019 18:05

Tag ne görünürde birşey yok beklemedeyiz
Teknisyen2089, 5 yıl önce
Etkinlik Duyurusu; 03.07.19 saat: 17.30 Türkiye gündemli Ajans destekli etkinliğe destek verelim.

mhtksg
Aday Memur
03 Temmuz 2019 18:17

Sen katılma o zaman birader . gül dur sen. Biz bi umut hakkımızı aramaya devam edelim.

Desteğiniz yok karışmayın bari...

Nozdormu, 5 yıl önce

Aldı beni bi gülme.

Zenginlere ve Ak partililere müjdedir o bize olmaz.

dnzhoroz
Aday Memur
03 Temmuz 2019 18:26

Aynen kardeş . Bunlar siyeset yapmaktan başka işleri olmadığı için anlamazlar. Başka kimden istenecek kadro. Tabiki cumhurbaşkanından. Desteğe devam twittera yüklenelim.

mhtksg, 5 yıl önce

Sen katılma o zaman birader . gül dur sen. Biz bi umut hakkımızı aramaya devam edelim.

dnzhoroz
Aday Memur
03 Temmuz 2019 18:35

Etkinliğe devam boşverin siz onları. İlk defa bu kadar çok gündeme geldik. Cumhurbaşkanın duymama ihtimali yok.

mhtksg, 5 yıl önce

Saglıkçı44
Aday Memur
03 Temmuz 2019 19:57

Cumhurbaşkanı dönüşte müjde vericem demişti bugün veya yarın herhangi bi yerde konuşma yapıcak mı bilgisi olan veya gören var kı ben biraz aradım ama bulamadım

hemmalatya
Şube Müdürü
03 Temmuz 2019 19:59

bunlar dediğin kim ! biz de seninle aynı kaderi paylaşıyoruz..şu an dil uzattığınız kişiler yıllardır kadro için emek veren insanlar..eleştirecez tabi 6 yıl oldu..bizim hakkımız yendi..inancımız sarsıldı..ben her gün kendi çapımda bişeyler yapıyorum..kalkmış burda geçekten uğraşan insanlara laf atıyorsunuz

dnzhoroz, 5 yıl önce

Aynen kardeş . Bunlar siyeset yapmaktan başka işleri olmadığı için anlamazlar. Başka kimden istenecek kadro. Tabiki cumhurbaşkanından. Desteğe devam twittera yüklenelim.

03 Temmuz 2019 21:14

Twitter da destek olur musunuz

srdrumut
Aday Memur
03 Temmuz 2019 21:39

Size kadro garantisi veriyorum = bir hafta içinde bütün kurumlarda toplamda sendikadan iki bin istifa gelsin bir ay dolmadan kadro gelir

dnzhoroz
Aday Memur
03 Temmuz 2019 21:47

önce ben ne demişim onu anla ondan sonra konuş. Eleştirmek ayrı milletin şevkini kırmak ayrı. Adam etkinlik var katılın demiş, biride çıkmış yok güldürmeyin falan. bizim kimseye dil uzattığımız yok. İnsanlar katılım yapsın diye uğraşıyoruz. emek verenlere laf edenlere cevabını veririz. Herhalde sana sormıcaz ne yapacağımzı.

hemmalatya, 5 yıl önce

bunlar dediğin kim ! biz de seninle aynı kaderi paylaşıyoruz..şu an dil uzattığınız kişiler yıllardır kadro için emek veren insanlar..eleştirecez tabi 6 yıl oldu..bizim hakkımız yendi..inancımız sarsıldı..ben her gün kendi çapımda bişeyler yapıyorum..kalkmış burda geçekten uğraşan insanlara laf atıyorsunuz

Hakç
Daire Başkanı
03 Temmuz 2019 23:50

Kadro ey meclis ey 600 millet vekilleri duyun sesimizi duyun artık yazık

Toplam 15990 mesaj
«274275276277278279280281282283284285»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi