Editörler : Pangaea

Kapalı
20 Haziran 2009 17:23

işkur mesleki eğitim kursları başladı

http://www.iskur.gov.tr/Kurs/KursOnAir.aspx

gladio1906
Yasaklı
20 Haziran 2009 17:42

YA ARKADAŞLAR BU İŞ-KURUN SİTESİ NE KADAR APTAL VE SAÇMA YA BU SİTEYE GİRİNCE SİNİR OLUYORUM

tly
Genel Müdür
20 Haziran 2009 17:50

işkur aracılığıyla iş bulan var mı?

ilanlarda en fazla ilköğretim-önlisans mezunu arandıgı dikkatimi çekti :)

gladio1906
Yasaklı
20 Haziran 2009 18:01

ya iş bulanı geçtimde enteresan saçma bi site ya mesela iş arıyosun yada kursa aslında il il ayırcaklar liste halinde göreceksin yok il seç yok kurs numarası vs.... mal mal şeyler HAKSIZMIYIM YA YOKSA SADECE BANAMI SAÇMA GELİYO

hülya71
Şube Müdürü
20 Haziran 2009 18:01

gladio1906 a katılıyorum ne biçim bi site

tly
Genel Müdür
21 Haziran 2009 00:28

bende orda yayınlanan ilanları saçma buluyorum

tutarsız tutarsız eleman olsunda nasıl olsun der gibi sitede de bir sürü aksaklık var

20sosyolog08
Kapalı
21 Haziran 2009 00:46

evet gladio ya katılıyorum acayip saçma bişey. işlevsiz yapmışlar siteyi de. bir arkadaş sordu bu kurs numarası mı nedir. nereden bulacağız onu? aradık bulamadık numara olmadan başvuru olmuyor mu?

faruk_80
Genel Müdür
27 Haziran 2009 12:48

mrb arkadaşlar bu işkurun istihdam garantili kursları diye bir şey duydum bu işlerin aslı nedir hiç yerleşen varmı acaba kurslardaki ciddiyet nedir katılan varmı aranızda gerçekten bi rşeyler öğreniliyormu özellikle kurslara katılan arkadaşlar varsa lüten yazıp bilgilendirsin şimdiden teşekkürler...

Bah.gel.er.82
Kapalı
01 Temmuz 2009 21:19

Geçen gün kurs başvurusu yaptım siteden. 2 gün önce görüşme daveti göndermişler msn adresime gönderdikleri tarih 29 haziran 2009 beni görüşmeye çağırdıkları tarih ie 15 haziran 2009 yani geçmiş,ne yapacağımı şaşırdım şimdi n olacak hakkımı kaybettim mi acaba?

aykut çelik
Daire Başkanı
01 Temmuz 2009 21:21

içimden bi ses işkurun bu paralı kurslarında bile torpil var diyor..sizce?

hun-
Genel Müdür
01 Temmuz 2009 21:27

hepsi yalan dolan çok iyi biliyorum allah işkura işinizi düşürmesin.hepsi hikaye.

sevdallinka83
Kapalı
01 Temmuz 2009 21:37

bi arakadasım iş kur sayesinde işe yerleşti.. çok rahat bi işi var.. kendisi önlisans mezunu.. çok da memnun.. ömür boyu garanti işi... bence şans şans şans

periskizi
Aday Memur
09 Şubat 2010 22:28

Arkadaşlar ben işkurun meslek edindirme kurslarından bilgisayar işletmenliğine katıldım.Lisans mezunuyum yani sadece ilköğretim-önlisans arası değil seçimleri. Günlük 15 lira para alıyorsunuz.Gayet ciddi ve güzel bir eğitim ortamı oluyor. Sonunda iş garantisi olan kurslar belirtilmiş oluyor sanırım çünkü benim katıldığım kursta öyle bi garanti yoktu. Sonuçta kimse iş ayarlamadı hala evde oturuyorum. Fakat işin güzel yanı hem sertifika sahibi oluyorsunuz hemde bu işsizliğin sıkıntının içinde elinize günlük 15 lira gibi bi para geçiyor. İşte bu kadar... Merak edenler için anlatmak istedim.

dilek_24
Şube Müdürü
03 Mart 2010 17:25

banada görüşme talebi ğeldi ama görüşmeyi kaçırdım.. tekrar baska kursa basvursam çağirirlarmı acaba??

KARMA08
Memur
04 Mart 2010 01:41

işkurdan bana da kurs daveti geldi ama zamansız oldu. sanırım gitmicem aslında gitmeyi çok istedğim programcılık kursu ama kpss bu kadar yakınken ikisi bir arada yürümez gibi gelio bakalım ..programcılık kursuna giden arkadaslar var mı çok zaman alan bi kurs mu merak ediyorum aslında ..bide sertifika sınavları zor oluyor mu ??arkadaslar cevaplarsanız sevinirm..

CANNIBAL
Aday Memur
23 Mart 2010 15:49

İMA Çağrı Merkezi Yönetim ve Eğitim Akademisi, Çağrı Merkezi sektörünün Milli Eğitim Bakanlığı?na bağlı İlk ve tek eğitim kurumudur. Akademi, İŞKUR ile başlattığı süreç kapsamında toplamda 1000 işsiz gencin mesleki eğitim almalarına olanak sağlayacaktır. İki aylık kurs süresince başarılı olan gençler, çağrı merkezi sektörünün önde gelen firmalarında sertifikalı çalışanlar olarak istihdam edileceklerdir. Aşağıdaki belirtilen nitelikleri taşıyan herkes eğitime katılmak üzere başvurabilir.

Adaylara sunulan olanaklar;

? Ücretsiz Çağrı Merkezi Meslek Eğitimi verilecek.

? Kursiyerlere eğitime gelinen her gün için günlük 15 TL ödenecek.

?Eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olan kursiyerlere sınav sonucu Sertifika verilecek.

Aranılan Nitelikler;

-19-28 yaş aralığında,

-En az lise, tercihen üniversite mezunu,

-Son 24 ayda İŞKUR Projesi kapsamındaki eğitimlerden herhangi birine katılmamış olan,

Başvurular;

Adres: İstiklal Mah. Alemdağ Cad. Çakıroğlu İş Merkrezi No:202 B Blok 3. Kat Ümraniye İstanbul www.isbulakademi.com

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi