Editörler : "eskiyara"Pangaea
24 Mayıs 2020 22:19

Öğretmen Ailesi ile Görev Yerine Dönebilir Mi?

Arkadaşlar merhaba, bilindiği gibi görev yeri ve ikametgah belgesi ile birlikte giriş çıkışı yasaklı olan görevli olduğumuz illere şahsi olarak dönebiliyoruz. Benim merak ettiğim ailemiz ile birlikte dönebiliyor muyuz? Öğretmen arkadaşlarımızdan görev yeri belgesi ile birlikte ikametgah ve görev yerine herhangi bir sorun yaşamadan dönmüş olan var mıdır? Varsa bilgilendirme yapabilirse eminim benim gibi birçok arkadaş faydalanacaktır. Şimdiden teşekkürler.

brera-2
Müsteşar Yardımcısı
24 Mayıs 2020 23:07

İller arası seyahat yasağı genelgesindeki aşağıdaki maddeye göre görev yerinize gidebileceğinizi düşünüyorum.

e-) Başta sağlık ve güvenlik olmak üzere kamu görevi ve hizmetinin sürekliliğinin sağlanmasında görevli olanlar; görevli olduklarına dair belge veya kimlikle giriş/çıkış yapabileceklerdir.

https://www.memurlar.net/haber/896954/31-ilde-sehir-giris-cikis-tedbirleri-ve-yas-sinirlamasina-dair-genelge.html

creed90
Aday Memur
25 Mayıs 2020 00:52

Hocam onu biliyorum, mesajımda dediğim gibi öğretmenin kendisi zaten giriş yapabiliyor yasaklı ile. Ben eşi ve çocukları ile dönebilir mi onu bilmek istiyorum.

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
25 Mayıs 2020 19:13

döner

leitmotive
Aday Memur
26 Mayıs 2020 00:02

Arkadaşlar ben görev yeri belgesi ve ikamet ile izin belgesi almadan gidebiliyor muyum

55börü55
Aday Memur
26 Mayıs 2020 10:00

görev belgenle görev yerine, ikamet belgenle de ikamet adresine izin almadan gidebilirsin. şehirlerarası giden öğretmen yanındakiler için izin belgesi alacak. ve hatta bazı il hıfzısıhha kurulları kararına göre memurlar da şehirdışına çıkmak için izin alacak.
leitmotive, 4 yıl önce

Arkadaşlar ben görev yeri belgesi ve ikamet ile izin belgesi almadan gidebiliyor muyum

leitmotive
Aday Memur
26 Mayıs 2020 11:15

Teşekkür ederim hocam ailemin yanındayım ikametim ve görev yerim aynı o zaman belgelerimi alıp giderim sağ olun.

55börü55, 4 yıl önce
görev belgenle görev yerine, ikamet belgenle de ikamet adresine izin almadan gidebilirsin. şehirlerarası giden öğretmen yanındakiler için izin belgesi alacak. ve hatta bazı il hıfzısıhha kurulları kararına göre memurlar da şehirdışına çıkmak için izin alacak.

55börü55
Aday Memur
29 Mayıs 2020 06:37

ne demek. hayırlı yolculuklar
leitmotive, 4 yıl önce

Teşekkür ederim hocam ailemin yanındayım ikametim ve görev yerim aynı o zaman belgelerimi alıp giderim sağ olun.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi