Editörler : E.Kayı Han
12345678910111213»

B.Bilal
Kapalı
28 Temmuz 2015 15:22

Okuyalım, cahil kalmayalım :

İslamofobi,

kelime anlamı olarak

"İslam korkusu" demektir.

Müslümanlara ve İslam dinine karşı

sürdürülegelen ön yargı ve ayrımcılıktan

kaynaklanmaktadır.

Oguzçag
Yasaklı
29 Temmuz 2015 08:18

Çölleri kim neylesin?..

Oguzçag
Yasaklı
29 Temmuz 2015 20:38

Kızgın ve kanlı çölleri kim neylesin!.. Cahil ve kötü bakışlı cellatları da var!

Oguzçag
Yasaklı
31 Temmuz 2015 07:02

Gezmek için, Suriye veya Irak'a, Yemen veya Libya'ya, Afganistan'a, Somali'ye gider misiniz?

Oguzçag
Yasaklı
01 Ağustos 2015 07:16

Akıl var, mantık var!.. Kızgın çölleri kim neylesin?

Oguzçag
Yasaklı
03 Ağustos 2015 06:00

Çöllerde müslümanlar müslümanlara saldırıyor. Birbirlerini yiyorlar. Bizde de PKK eşkıyası var.

eskimuhendis
Yasaklı
03 Ağustos 2015 11:27

Oğuzçağ, kerembal, çalıkbay, tamzaram vs rumuzlarıyla bu forumda klavye ameleliği yapan zatın yalanları kaf dağını aşmıştır. Pervasızca ortaya saçtığı yalanlarıyla bir bataklığa saplanmıştır, kimliği ortaya çıksa ya intihar eder ya da kimsenin yüzüne bakamaz ve toplumdan tamamen kendini soyutlar.Dini konular kategorisinde olduğu gibi mühendislik fakültesi mezunları kategorisinde de forum terörü estirmektedir. Bir başlıkta oğullarının tıp mezunu olduğunu yazar, diğer bir başlıkta makina ve inşaat mühendisi olduğunu yazar. Anadoludaki üniversitelerden mezunları, kolej ve özel okul mezunu olmayanları aşağılar.

Çok zeki, bilgili, akıllı olduğunu, büyük şirketlere akıl satan bir danışman olduğunu iddia eden bu zat kendini beğenmişliğin ne boyutlara ulaşabileceğinin bir kanıtıdır.

İngilterede 14 yıl yaşadığını söyleyen bir kişiye, "sizi tebrik ederim" diye karşılık yazan bu zat nasıl bir avrupa özentisi zavallı olduğunu ayan beyan ortaya koymuştur. Korkarım bir ingilizle karşılaşsa secde edecektir.

Ülkemizde ne kadar sermaye babası, üretmeden kazanan, bu ülkeyi aşağılayan varsa öve öve bitiremeyen bu zat, habire onlara köle olmanın ne gibi nitelikler gerektirdiğini anlatıp durmaktadır.

Yüz yüze gelsem karşımda iki cümle kuramayacak olan bu zat, ezberlediği 20 tane kısa cümleyi kopyala yapıştır yapıp durmaktadır. Kendisine yöneltilen sorulara cevap verebilecek kapasiteye haiz olmadığı için bu kopyala yapıştırlarla geçiştirmektedir. Bu yazımada aynısını yapacaktır.

Arapçı, abuzer, tıfıl vs. gibi garip sıfatlar geliştirmiş bu kişi, özel güvenlikli sitedeki apartmanın bilmem kaçıncı kattaki dairesinin küçücük tuvalet penceresinden dünyayı görebilmektedir. Eski Türk Filmlerindeki kötü imam karakterlerine takılı kalmış olan bu beyin fukarasının bütün dünyası bundan ibarettir.

Sabahın üçünde, beşinde forumda cevap yazan bu zatın tek derdi başlıktaki son cevap onun olsun, başlığı açanlar en son onun yazısını görsün gibi çocukça bir temennidir. Bunun onu nasıl tatmin ettiği hakkında hiçbir fikir üretemiyorum. Karınca zekasına sahip olduğu için bunu anlamamız mümkün değil.

Oguzçag
Yasaklı
04 Ağustos 2015 13:05

ODTÜ mezunu değilsen, işsiz dolaşıyorsan, arada bir asgari ücretli mühendissen ne yapalım?

Vaktiyle iyi çalışmalıydın!..

Bizim iki delikanliki delikanlımız daı ODTÜ' de 5 + 3 er sene okuyarak Makina Yüksek Mühendisi ve İnşaat Yüksek Mühendisi olmuşlardı. Üniversite sınavında 592 nci ve 596 ncıydılar.

Çalıştıkları dev firmalar onlara İtalya ve İspanya'da da 2 şer yıllık MBA Uluslararası İş İdaresi eğitimi kazandırdılar. Seni niye görmediler?..

Üçer yabancı dilleri var!..

Sen de ODTÜ mezunu yüksek mühendis olsaydın, sen de İngiltere ve Almanya'da dev şirketlerde DİREKTÖR olur, yöneticilik yapardın?.. Sülalen bile yapamazdı ama neyse?

Her iki delikanlımız da, uluslararası BEYİN FIRTINASI sınavlarda birincilikler aldı.

Bunlar seni deli ediyor ama biz gurur duyuyoruz!..

Oguzçag
Yasaklı
05 Ağustos 2015 09:45

Bunca insan gördüm ama ESKİMÜHENDİS lakalı Abuzer gibisini görmedim!..

yapma üye
Müsteşar
05 Ağustos 2015 09:51

Bunca insan gördüm ama senin gibi Abuzer görmedik!..

Oguzçag
Yasaklı
05 Ağustos 2015 09:53

Eğiitm-öğretim yolunda, herkese bizimkilerden daha iyi eğitim almalarını tavsiye ederim.

Oguzçag
Yasaklı
05 Ağustos 2015 21:52

Arap ülkelerinde okul mu var ki, insanlar oraya gitsin!.. Gidenler de, can kaygısı taşıyorlar.

Oguzçag
Yasaklı
06 Ağustos 2015 07:05

Arap ülkelerinde doğru dürüst bir okul yok ki?.. Aşırı çöl güneşi var.

Oguzçag
Yasaklı
07 Ağustos 2015 20:13

Çöllerde kan var!.. kafalar-kollar kesiliyor. Okul falan da yok!

Oguzçag
Yasaklı
08 Ağustos 2015 19:20

Oralarda vahşet ve katliamlar var.. Cehalet var!.. Cahil ve Arapçı olan gider.

Oguzçag
Yasaklı
09 Ağustos 2015 16:32

Irak ve Suriye'yi gördüm. birkaç defa gidip geldim. Devlet görevlisi olarak gidip geliyordum. Bizim ODTÜ mezunu Makina Yüksek Mühendisi ile ODTÜ mezunnu İnşaat Yüksek Mühendisi de onlara TEKNİK MÜŞAVİR olarak akıl sattılar. Hatta İnşaat Yüksek Mühendisiı olan delikanlımız ççok cazip gelirle Ürdün'de 3 seneyi aşkın süre çalıştı. Yaşanacak yerler değil!.. Hiç değil!..

09 Ağustos 2015 17:05

Bence iktidar sorunu nedeniyle ıslam devletleri gelişmiyor.

Avrupalılar ve Abd iktidar sorununu çözmüşler. Japonya ve Güney Kore de Avrupa'dan aldığı sistemi uygulamışlar.

Devletin başına düzgün bir insan gelince düzeliyor.

Avrupalılar bunu şansa bırakmamışlar. Sistemi sağlam kurmuşlar.

Kerembal
Yasaklı
10 Ağustos 2015 09:23

Çöllerde okul mu var ki?

Kerembal
Yasaklı
10 Ağustos 2015 20:59

Türkiye'de seyahat özgürlüğü var. Kim nereye isterse gider!

Kerembal
Yasaklı
11 Ağustos 2015 11:09

İnsanlar,en vahşi insanların adalarına gidiyor ama Araplara gitmekten sarf-ı nazar eyliyorlar.

Toplam 318 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi