Editörler : crops35
19 Aralık 2015 21:09

Guvenlık Sorusturması Hakkında Cok Acıl Yardım!!!

Sa arkadaslar.Vakıflar Genel Mudurlugune memur olarak atandım..Bundan bır kac ay once arkadasımın dugununde bır kavgaya karısmıstım cok buyuk bırsey yok sadece savunma amaclı bır tekme atmıstım.Bugune kadar bırsey cıkmadı.Ama bugun arkadasım aradı davada ısmım cıkmıs Arkadasım suphelı benıde Istırakcı olarak yazmıslar dava 3 martta gorulecek.Suan guvenlık sorusturmam devam edıyor bır sıkıntı olurmu lutfen bılen arkadaslar yardımcı olsun kafayı yemek uzereyım eger memurıyetım yanarsa ben bunu kaldırabılecek gucte degılım lutfen yardım edın

aksenol
Aday Memur
19 Aralık 2015 21:36

lütfen yardim edin

verges
Şef
19 Aralık 2015 23:09

devam eden sorusturmayi etkilemez. anlasilan o ki birsey de cikmaz. sikayetten de vazgecilurse tadindan yenmez

İhsangunduz
Aday Memur
21 Aralık 2015 20:42

bu durumda bır sey cıkmaya bılırde cıkabılırde bellı olmaz keske bole ıslere karısmasınız

İhsangunduz
Aday Memur
21 Aralık 2015 20:46

savunma amaclı derken mesru mudafaa mı ?

Demirzengin
Kapalı
05 Şubat 2019 19:35

benim de sıkıntım su basit yaralamadan şikayetçi olunmuştu ben de hakaretten şikayetçi oldum sonra karşılıklı şikayeti çektik takipsizlik aldık 2012 yılında bu sorun olır mu normal memurlukta askeriye polislik değil

05 Şubat 2019 23:42

Olmaz. Bu tür küçük şeyleri kafanıza takmayın.
Demirzengin, 5 yıl önce

benim de sıkıntım su basit yaralamadan şikayetçi olunmuştu ben de hakaretten şikayetçi oldum sonra karşılıklı şikayeti çektik takipsizlik aldık 2012 yılında bu sorun olır mu normal memurlukta askeriye polislik değil

Demirzengin
Kapalı
06 Şubat 2019 00:04

İnsallah Hocam insallah bence de saçma ama yıne de beklerken insan stres yapıyor tesekkürler

sansizadam
Aday Memur
17 Şubat 2019 23:23

en kötü ihtimal şu ki ceza alırsın ,anlattığın olaya göre suçun cezasının üst sınırı 1 yıldır. Memurlukta ise bir yılın üstünde ceza almak sorun oluşturur . Bu haliyle bile sizin memuriyet devam eder ...

Esin2121
Kapalı
18 Şubat 2019 10:27

kesinlikle engel olmaz,memuriyete engel suçlardan değil.

Demirzengin
Kapalı
18 Şubat 2019 13:35

2012 yılında kavgadan takipsizlik alanlar kendisi ve yakın akrabalarıyla ilgili belirtilmesinde fayda görülen huşular kösemi var güvenlik soruşturması formunda oraya ne yazdılar acaba Yok mu var mı

istatikkk
Kapalı
20 Şubat 2019 23:28

Avukat arkadaşlar yardım lütfen benim 2012 yilinda hirsizlik suçundan hagb aldim beş yılın sorunsuz geçti ve mahkemeden düşme karari aldim adli sicile silme dilekçeleri gönderdim üzerinden nerdeyse 8 yıl geçti bir ogretmen adayı olarak. Atama için guvenlik sorusturmasi nasil gelir olumsuz çıkarsa ne yapmalıyım dava açıp kazanan bir avukat varsa bana yönlendirebilir misiz ücreti neyse veririm

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi