Editörler : supporters.
«789101112131415161718»

rere rö
Aday Memur
07 Mart 2019 13:58

Harbi yedik haa .p

HAYAL00, 5 yıl önce

İYİ YEDİK BEAH

Tarık.Arkun
Kapalı
07 Mart 2019 13:58

https://uye.memurlar.net/profil/2884370

Tarık.Arkun
Kapalı
07 Mart 2019 13:59

=hayat

HAYAL00
Şef
07 Mart 2019 14:10

KARNIM ACIMIŞ YEMEKTEN

rere rö, 5 yıl önce

Harbi yedik haa .p

Tarık.Arkun
Kapalı
07 Mart 2019 14:11

136 kilo da çokmuş da çikolata yemicekmişim de :S mantıklı konuşun :/

ŞİZOFREN43.5
Şube Müdürü
07 Mart 2019 14:36

Tatlılarida bana kitlediler köftehorlar :))

Tarık.Arkun
Kapalı
07 Mart 2019 14:55

sanat izafidir. ben sevmiştim.. sen de sev ..tiyatro iyidir. iyi eder..

Della
Yasaklı
07 Mart 2019 17:02

Herkese güzel bir akşam diliyorum :)

ŞİZOFREN43.5
Şube Müdürü
07 Mart 2019 17:30

Hayırlı aksamlarınız olsun :)

CAF CAF.
Şef
07 Mart 2019 19:14

Akşam yemeği üstüne dinlemece/dinlenmece .)

https://youtu.be/ycDf0H4K7Ao

Tatlı ve mutlu akşamlarınız olsun...

FeelingPoor
Kapalı
07 Mart 2019 19:17

Hayır en mutlu akşam senin olsun tmm mı!!! :*)

CAF CAF., 5 yıl önce

Akşam yemeği üstüne dinlemece/dinlenmece .)

https://youtu.be/ycDf0H4K7Ao

Tatlı ve mutlu akşamlarınız olsun...

CAF CAF.
Şef
07 Mart 2019 19:19

:*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), .p , :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*),:*)

.)))

FeelingPoor, 5 yıl önce

Hayır en mutlu akşam senin olsun tmm mı!!! :*)

FeelingPoor
Kapalı
07 Mart 2019 19:19

Öpüldüm! Doğru mu anlıyorum :D

CAF CAF.
Şef
07 Mart 2019 19:22

yeeeeeeeap .)))

FeelingPoor, 5 yıl önce

Öpüldüm! Doğru mu anlıyorum :D

Della
Yasaklı
07 Mart 2019 19:30

Kıskanmış olabilerim :)

CAF CAF.
Şef
07 Mart 2019 19:33

hemen gönlünü alalım.

buyur .)

https://youtu.be/QugLFzedHzk:*),

:*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), .p , :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*),:*)

Della, 5 yıl önce
Kıskanmış olabilerim :)

FeelingPoor
Kapalı
07 Mart 2019 19:34

:) yo yooo sen öyle şeyler hissetmezsin yooo:) :*) :*)

CAF CAF.
Şef
07 Mart 2019 19:36

çıkmazsam benim cadılar tatmadığım duyguları hisstettirecek bana.

by by .)

az kaynatın .p

Della
Yasaklı
07 Mart 2019 19:42

Yaaaa siz çok tatlısınız:) teşekkür ederim ki :)

CAF CAF.
Şef
07 Mart 2019 22:33

Azı en az mı anladı millet?

Neredesiniz huuu.)

Toplam 11177 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi