Editörler : crops35
16 Eylül 2019 15:15

İl dışı tayin

arkadaslar gectiğimiz ay yapılan il dısı tayinler neticesinde tayini cıkıpta pisman olan varmı varsa sebebi nedir mesala ben essek gibi pismanım aslında tayin istediğim icin değil istediğim yer icin pismanım keske baska bir yer isteseydim geldiğim yer hic hayal ettiğim beklediğim umut ettiğim gibi cıkmadı insanlarına bisey diyemem o konuda bir sıkındı yok ama sehrin imar düzeni sehir planlaması berbat sehirde ne gezilecek ne oturulacak bir yer var her taraf 3 katlık ve fazlası apartmanlar sadece gökyüzünü görüyorsun herkes sehrin yerlisi olduğu icin sokakta gezdiğinde sanki bütün gözler sendeymis gibi bir hisse kapılıyorsun esnafta kesinlikle veresiye diye bir kavram yok yani cebinde para kalmadımı acından ölürsün onun icin becayis ilanı verdim karadeniz doğuanadolu ic anadolu ankara haric marmara istanbul ve canakkale haric heryerden gelecek becayis tekliflerine acığım tabi isteklinin buralı yada cevre ilden yani trakyalı olması gerekiyor sonucta herkesin memleketi kendine güzel ben yabancıyım diye alısmamıs olabilirim ama bu bölgenin insanı icin sorun olmayacaktır

not ankara haric derken ic anadoluadan sadece ankaraya giderim marmara istanbul ve canakkele haric derken sadece bu iki ile giderim demek istedim yanlıs anlasılmasın

canbatar
Memur
17 Eylül 2019 08:32

Dostum öncelikle allah yardımcın olsun. Hiçmi aklına gelmedi tayin istemeden önce gidip bir memeleketi gezeyim göreyim diye, bu işler internette araştırmayla olmaz

17 Eylül 2019 11:33

kime sorduysam cennet gibi yer aman kacırma dediler abim burda askerlik yapmıstı tek o sakın gitme pisman olursun dedi dinlemedim abi sözü dinlemesen böyle olur vala bakanlık simdi desin aldığın yolluğu faiziyle geri ver eski görev yerine git bir dahada sana il dısı tayin yasak göbek atarım

canbatar, 5 yıl önce

Dostum öncelikle allah yardımcın olsun. Hiçmi aklına gelmedi tayin istemeden önce gidip bir memeleketi gezeyim göreyim diye, bu işler internette araştırmayla olmaz

canbatar
Memur
17 Eylül 2019 11:42

Bence sabret 3 yıl hemen geçer

meleklerim23
Aday Memur
07 Ekim 2019 14:39

il neresiki belirtilmemiş becayiş arıyorum elazığ a balıkesire gelmek isteyen buyursun

07 Ekim 2019 14:51

ben hayrabolundayım eğer memleketin buraya yakınsa ve vhki isen elazığa gelirim

meleklerim23, 5 yıl önce

il neresiki belirtilmemiş becayiş arıyorum elazığ a balıkesire gelmek isteyen buyursun

meleklerim23
Aday Memur
07 Ekim 2019 14:56

yok elazığımı ben istiyorum balkesi veriyorum ama uymuyormuş ne yazıkki

Adler1234
Aday Memur
07 Ekim 2019 23:19

Il disi tayin yaptigima bende pişman oldum eski mesai arkadaşlarım ve önceki çalıştığım yer her gün rüyalarıma giriyor.

canbatar
Memur
08 Ekim 2019 08:16

hizmet süreniz kaç acaba ve nereye ne olarak gittiniz

08 Ekim 2019 15:41

normalde 19 sene ama 21 yıl 4 ay gözüküyor hayrabolu ilce memde vhkyim

canbatar, 5 yıl önce

hizmet süreniz kaç acaba ve nereye ne olarak gittiniz

08 Ekim 2019 15:44

hic sorma dostum keske aldığın yollugu geri ver eski yerinde ise basla deseler ayın 18inde lisans mezunu oluyorum ondan sonra görevde yükselmeye calısmaya baslayacam hazırlıklı olmak lazım arada becayişte bakıyorum biraz mucize gibi ama umut işte

Adler1234, 5 yıl önce

Il disi tayin yaptigima bende pişman oldum eski mesai arkadaşlarım ve önceki çalıştığım yer her gün rüyalarıma giriyor.

08 Ekim 2019 15:45

balıkesir nasıl ucuz kira bulabilirmiyim

meleklerim23, 5 yıl önce

yok elazığımı ben istiyorum balkesi veriyorum ama uymuyormuş ne yazıkki

08 Ekim 2019 15:47

pardon elazıgı istiyorsunuz

devrimbesni, 5 yıl önce

balıkesir nasıl ucuz kira bulabilirmiyim

canbatar
Memur
08 Ekim 2019 15:56

bende 2020 yılının temmuz ayında isteyecem merin/silifke gih olarak 12 yıl 4 ay hizmetim olacak acaba çıkar mı çıkmaz mı çok endişeliyim

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi