Editörler : Pangaea
07 Şubat 2015 10:36

kurumlar arası ilk atama

kurumlar arası ilk atama prosedürü nasıl acaba . belli bir günü varmı. evrak nerden nereye gidiyor.

i_piramit
Memur
07 Şubat 2015 14:19

Kurumlar arası atama baska kurumlardan atama şeklinde değil, şayet daha önce ohretmenlik yaptıysanız sonra bırakıp başka bir kuruma gecipte tekrar öğretmenliğe gecmek istiyorsanız kurumlar arası atama seklinde basvurabiliyorsunuz. Diyanetten veya baska kurumdan meb e geçişler ilk atama şeklinde oluyor.

sgül32
Aday Memur
07 Şubat 2015 15:40

tamam kardeş kazandım diyanetten mebe geçerken prosedür nasıl işliyor.

i_piramit, 9 yıl önce

Kurumlar arası atama baska kurumlardan atama şeklinde değil, şayet daha önce ohretmenlik yaptıysanız sonra bırakıp başka bir kuruma gecipte tekrar öğretmenliğe gecmek istiyorsanız kurumlar arası atama seklinde basvurabiliyorsunuz. Diyanetten veya baska kurumdan meb e geçişler ilk atama şeklinde oluyor.

sgül32
Aday Memur
07 Şubat 2015 15:48

i-piramid teşekkürler cevabı aldım. nakil izni varmı diyede sordum

mebdesel
Aday Memur
08 Şubat 2015 00:19

ya ben sisteme girince açılıyordu.yani şimdi diyanetten meb e yok mu kurumlararası kesin bana var gibi geliyor

magdur uzgun
Aday Memur
08 Şubat 2015 02:38

piramit salliyorsun, diyanetten meb e gecis var.kurumlar arasi atama yada k.a.aciktan atama seklinde

magdur uzgun
Aday Memur
08 Şubat 2015 02:40

halen diyanette calisiyorsan, muvaffakat alacaksin,diger evraklarla birlikte atandigin ile basvuraca

magdur uzgun
Aday Memur
08 Şubat 2015 02:41

calistigin muftulukten muvaffakat alacaksin,diploma formasyon belgelerinle atandigin yere basvur

i_piramit
Memur
08 Şubat 2015 13:15

Arkadasim, öncelikle uslubuna dikkat etmeni tavsiye ederim.

İkincisi,konuyu açan arkadaş kurumlar arası atamadan bahsediyor,sen ise ilk atamadan bahsediyosun. Bende diyanetten meb'e gectim ve ilk atama usulu ile atandim, çok şükür okuma yazma ve anlama kapasiteniz var,açın kılavuzu da atama şekillerini bir okuyun,ezbere konuşmanın bir anlamı olmaz.

magdur uzgun, 9 yıl önce

piramit salliyorsun, diyanetten meb e gecis var.kurumlar arasi atama yada k.a.aciktan atama seklinde

mebdesel
Aday Memur
08 Şubat 2015 20:56

hocam şu işin aslını astarını bilen yok mu.benim ekranda açılıyordu kurumlaarası. 7 yer vardı. klavuzda da "yada başka kurumda çalışan memur" ibaresi vardı. bu oluyor demek bence.

negelirelden
Kapalı
08 Şubat 2015 21:30

magdur üzgün arkadaşım konuyu bilmediğin belli.yeniden ve açıktan atama bizi ilgilendirmiyor.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi