Editörler : E.Kayı Han
16 Temmuz 2019 13:22

4B Görevlendirme

Merhaba arkadaşlar, 4b'li yurt yönetim personeli olarak çalışmaktayım. Bulunduğum ilde mühendislik işlerinde görevlendirilmek üzere il müdürlüğüne alındım. Bunun yasal dayanağı var mıdır? Sözleşmeli personel çalıştırma esaslarına bakınca görev yeri dışında çalıştırılamaz diyor. Benim görev yerim olarak il görünüyor il dışında değilim ama başka pozisyonda çalıştırılıyorum. Kısacası yurt yönetim personeli büro personeli olarak çalıştırılabilir mi?

zeynepcanım
Memur
16 Temmuz 2019 17:23

Hocam merhaba

Aslında başka bir pozisyonda çalıştırmanın yasal bir dayanağı yoktur hocam. Ama ilkin ?mühendislik işlerinde çalıştırılmak üzere? demişsiniz daha sonra ?büro personeli demişsiniz? tam olarak anlayamadım.?

keopses
Aday Memur
17 Temmuz 2019 13:17

hocam şöyle ki mühendislik gerektiren işlerde kullanılmak üzere il müdürlüğüne alındık ama yurt yönetim personeliyiz büroda görevlendirildik tesisler şubede büro işleri yapıyoruz. Ama yazışmalarda yurt yönetim personeli olarak görünüyoruz. Durum bu şekilde ??

zeynepcanım, 5 yıl önce

Hocam merhaba

Aslında başka bir pozisyonda çalıştırmanın yasal bir dayanağı yoktur hocam. Ama ilkin ?mühendislik işlerinde çalıştırılmak üzere? demişsiniz daha sonra ?büro personeli demişsiniz? tam olarak anlayamadım.?

Bugrahan Beyim
Yasaklı
17 Temmuz 2019 16:29

sözleşmeli personel ünvanı dışında istihdam edilemez amirlerine söyle

keopses
Aday Memur
17 Temmuz 2019 16:37

kardeşim onu biliyoruz soruyu anlatamadım sanırım? Ünvan aynı görünüyor ancak il müdürlüğünde çalıştırıl... neyse salla sen sanırım bilmiyorsun

Bugrahan Beyim, 5 yıl önce

sözleşmeli personel ünvanı dışında istihdam edilemez amirlerine söyle

keopses
Aday Memur
17 Temmuz 2019 16:38

Ünvanım değişmedi ancak görev yerim değişti yurt yönetim personeli olarak normalde yurtlardan başka yerlerde çalıştırılamayız değil mi?

Bugrahan Beyim
Yasaklı
17 Temmuz 2019 16:42

ukala herif söyleneni anlamayan sensin hem anlamıyorsun hem de lakırtı yapıyorsun önce okuduğunu anla ondan bile muafsın ne deyim sana ilkokulda okuma kurdelesini 4.sınıfta alanlardansın galiba puhahahah neyse espriyle bağlayım bari de yumuşa biraz :))))

keopses, 5 yıl önce

kardeşim onu biliyoruz soruyu anlatamadım sanırım? Ünvan aynı görünüyor ancak il müdürlüğünde çalıştırıl... neyse salla sen sanırım bilmiyorsun

keopses
Aday Memur
17 Temmuz 2019 16:57

kardeşim anlamıyorsun o yüzden boşver espri falan da yapma çok başarılı görünmüyorsun.

Bugrahan Beyim, 5 yıl önce

ukala herif söyleneni anlamayan sensin hem anlamıyorsun hem de lakırtı yapıyorsun önce okuduğunu anla ondan bile muafsın ne deyim sana ilkokulda okuma kurdelesini 4.sınıfta alanlardansın galiba puhahahah neyse espriyle bağlayım bari de yumuşa biraz :))))

Bugrahan Beyim
Yasaklı
17 Temmuz 2019 17:05

ünvanın değişemez zaten sen sözleşmelisin değişemediği içinde sana mühendislik görevi veremez

keopses, 5 yıl önce

kardeşim anlamıyorsun o yüzden boşver espri falan da yapma çok başarılı görünmüyorsun.

iibfli123
Memur
21 Temmuz 2019 19:56

Arkasasım 3 mayıstaku yonetmelıkle sozlesmelı personel de artık gorevlendırme ıle ıl ıcı ve ıl dısında calıstırılabılır uncanın deısmez cubku gorevlendırme adı altındasın zaten kı genclık spor bakanlıgında buro memuru olarak gecıyoruz bordrolarda ve ssk da

MehmetEmin6363
Aday Memur
22 Temmuz 2019 17:42

Tüm sözleşmeli kamu personelinin kadroya geçirilmesi talebimizi kamuoyuyla paylaşmak için 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 15:00 de Ankara Ulus?taki Zafer Anıtı?nın önünde kitlesel basın açıklaması yapacağız. 

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi