Editörler : "eskiyara"Pangaea
13 Temmuz 2020 18:47

Mebbis şifresi maaş durumu

Merhaba hocalarım. ben yeni atandım ve mebbis şifresi alamadığım için ek ders ücretim yatmadı. Hala şifre alamadım ama e devlette girişim gözüküyor. Ayın 15inde maaş almamla ilgili bir sorun yaşar mıyım? maaşım yatar mı? teşekkürler.

Mrtdem
Aday Memur
13 Temmuz 2020 21:49

ek ders ücreti ile mebbis arasında nasıl bi bağlantı var hocam sanmıyorum

adayogretmennn
Aday Memur
13 Temmuz 2020 22:57

hocam mebbis şifresi alıp giriş yapan seminere katılanlar ek ders ücreti aldı ama benim gibi şifresiolmayan hiçbir hocamıza yatmadı. o sebeple sordum.

Yercekimineyenik
Aday Memur
14 Temmuz 2020 10:34

Mebbis şifrem vardı göreve başladığımdan itibaren seminerleride takip ettim fakat yatmadı

gkgz123
Aday Memur
14 Temmuz 2020 10:55

Mebbis in ek dersle ilgisi yok.yeni atandığınız için şize tanımlı sınıf olmadığı için ek ders ödenme

tekinalp1
Aday Memur
14 Temmuz 2020 12:46

hangi tarihte göreve başladınız

son.kişot45
Aday Memur
14 Temmuz 2020 22:50

İdareniz işgüzarlık yapmış olabilir. Dikkat edin 15 saat ek dersinizi isteyin.mebbis ile alakasi yok

vesezemeo
Aday Memur
14 Temmuz 2020 23:05

Ekdersin ne mebbis ile ne eba ile ne de eokul ile bir bağlantısı olduğuna şahit olmadım. İdareniz ekders tanımla hesaplama ile ilgili bilgisizliğini sizin çömezliğinizle kapatıyor. Hakkınızı isteyin. İşini bilmeyen idarecinize de işini düzgün yapmasını bilgisizliklerini sıvazlamamasını söyleyin.

vesezemeo
Aday Memur
14 Temmuz 2020 23:06

"sıvamamasını"
vesezemeo, 4 yıl önce
Ekdersin ne mebbis ile ne eba ile ne de eokul ile bir bağlantısı olduğuna şahit olmadım. İdareniz ekders tanımla hesaplama ile ilgili bilgisizliğini sizin çömezliğinizle kapatıyor. Hakkınızı isteyin. İşini bilmeyen idarecinize de işini düzgün yapmasını bilgisizliklerini sıvazlamamasını söyleyin.
15 Temmuz 2020 21:19

Şifreni unutursan maaşın yatmaz.

E K S E L A N S
Müsteşar
16 Temmuz 2020 06:46

Ne günlere kaldık? Bunlarıda soruyorlar Yarabbi.

Şifre= ücret ve hatta maaş.

Alakası yok. Ben bile bilmiyorum MEBBİS şifremi e-devlet'ten giriyorum.

İlçe milli eğitim'in de ki muhasebe servisinin işgüzarlığı yetiştirememişlerdir.

Çökün üzerlerine acemiler sizi.

Sabah sabah güldürdünüz beni ya.

etem13
Aday Memur
17 Temmuz 2020 14:38

Aha aha bunlar derse girecek ve birilerine birşey öğretmeye çalışacaklar. Önce siz yasal haklarınızı öğrenin.
E K S E L A N S, 4 yıl önce

Ne günlere kaldık? Bunlarıda soruyorlar Yarabbi.

Şifre= ücret ve hatta maaş.

Alakası yok. Ben bile bilmiyorum MEBBİS şifremi e-devlet'ten giriyorum.

İlçe milli eğitim'in de ki muhasebe servisinin işgüzarlığı yetiştirememişlerdir.

Çökün üzerlerine acemiler sizi.

Sabah sabah güldürdünüz beni ya.

YinedeHEYHEY
Aday Memur
17 Temmuz 2020 20:13

Ne çok seviyorsunuz yeni öğretmen arkadaşlarımızla alay etmesini.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi