Editörler : swat3410
«475647574758475947604761476247634764476547664767»

Güngörecek
Aday Memur
04 Eylül 2019 21:18

Arkadaşlar Diyarbakır 8.ağır cezada mahkemem var kod ea bu mahkemenin tutumu nedir bilgisi olan var mı

x MALKOÇOĞLU x
Aday Memur
04 Eylül 2019 21:20

Ben cevap vereyim.

Gemiyi batıralım, masumlarsa zaten geri dönerler :)

se2424, 5 yıl önce
Yav birader senin sorunlarınmı var kimse onları savunan yok burda 34 bin polis ihraç edilmiş birazcık aklını kullansan bunlar madem terörist silahları var kimisi müdür kimisi bilmem ne darbeye karşı çıkmışlar tek tük hariç onlarıda bi zahmet bulsunlar ama yok sd kart ismi var yok ifadede ismi var diye milletin ekmeğiyle oynanabilinirmi diyelimki sd kart yüzde99 doğru olsun sen bir gemide 100 kişiden 1 suçlu 99 u suçsuzsa gemiyimi batırırsın yoksa suçluyumu bulmaya çalışırsın

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
04 Eylül 2019 23:06

Neyi ispatlamaya çalışıyorsun amacın ne? Be gerizekalı buradaki herkes fetoculukle itham ediliyor zaten. birde senin gibileri mı dinleyecegiz
16kasim2016, 5 yıl önce

Yazdıklarıma fetöcüler hemen tepki veriyor.

Yazdıklarımı okuyan normal bir vatandaş doğru bu fetöcüler şerefsiz der geçer. yazdıklarımı okuyan masum yada mağdur biri devrem ben de ihracım ama fetöcü değilim zerre irtibatım olmadı der. Bende başımın üzerinde yerin var devrem derim. yazdıklarımı okuyan sıradan bir fetöcü yalan dolan iftira ile burda yazan 3-5 teröristin verdiği tepkiyi verir...

milletin çocuklarını çaldınız ulan

onları terörist yaptınız

bu milletin parasını yurt dışın çıkardınız

ajanlık yaptınız

kendi cb nızı dinlediniz

kendi istihbarat örgütünüze kumpas kurdunuz

çaldığınız sınav sorularının

attığınız iftiraların

kurduğunuz kumpasların

hesabını vermeyeceğinizi mi sanmıştınız.

Memo2911
Memur
04 Eylül 2019 23:12

Ben bunun cevabını vermiştim aslında nedense cevaplarım silinmiş editör tarafından

88my
Genel Müdür
04 Eylül 2019 23:38

ikisi de aynı ***,

birisi fetönün esiri öteki reisin esiri, ülkede bir elin parmağını geçmez gerçek hakim o da bizi bulmaz, bu ülkeye bu toplum değişmedikçe adalet gelmez, en baştakinden en sonradakine herkes birbirine güç gösterisinde, yeme içme peşinde, ülkenin geleceği toplumun geleceği kimsenin zerre umrunda değil...

16kasim2016, 5 yıl önce
Yurtdisindaki hakimler gerçek hakim de Türkiye'de ki hakimler yalancık hakim mi? birazda fetönün sinav sorusu çalarak zamaninda hakim cuppesi giymis, binlerce masum insani iftira ve kumpas ile mağdur ve mazlum durumuna düşüren şuan yurtdisina kacmis veya hapiste olan veya ihrac teröristlerini eleştirin... eger suan ki hakim ve savcilara siyasi boyundurukta diye bir cakiyorsaniz feto itinin kopegi olmus zamaninda hakim ve savci cuppesi giymis teroristlere 1000 çakmak lazım.

desparados01
Aday Memur
05 Eylül 2019 16:49

guncel

Mesutadana
Memur
05 Eylül 2019 21:34

Ohal komisyonu kararı bugün tebliğ edildi.

Gerekçe EA 2013 eylülde evime 50 metre mesafedeki malum dersaneye çocuklarım için ödediği Kredi kartı taksitinin 2014 ocaktan ağustosa kadar olan bölümünü örgüte yardım ve zaman sınavlarına girebilmesi için ödediğim para.

Böyle saçma sapan gerekçeleri nereye kadar götürecekler.

Eğer ben örgüte yardım etmişsem bunun kararını verecek Bağımsız mahkemelerdir.

Şu ana kadar mahkemenyok.ihraç olduğumuzun hemen ardından açılan savcılık soruşturmasınada atıfta bulunarak red verenler Kendilerini yargı yerine koyuyorlar.

Dersane parasının eğitim harcaması olduğunu Allahtan korkan herkes bilir ileride mahkeme olursa mahkeme kararı iletescillenecek olmasına rağmen.Bu apaçık yalan iftira neden?

Ben çocuklarımı mahallemde Modem isimli dersaneye gönderirken onun kapanması aynı binaya ışık dersanesi nin açılması(2013) üzerine başka dersane olmadığını evime 50 metre olduğunu mecburen buraya göndermek zorunda olduğumu 2016 ekim de başlamak üzere cimere bimere egm ye bildirdim Devletten gizli hiç birşey olmaz.

Emekli olmama meslekte hiç gözüm ve isteğim kalmadığı halde Yapılan haksızlığı hazmedemediğimden bu dava süreçlerini sonuna kadar götüreceğim.Yılmadan yorulmadan Allah ömür ve sağlık verdiği mütdedçe.

05 Eylül 2019 22:26

Ama damat olup üniversitesine yollasan bakan olurdun devrem :))
Mesutadana, 5 yıl önce

Gerekçe EA 2013 eylülde evime 50 metre mesafedeki malum dersaneye çocuklarım için ödediği Kredi kartı taksitinin 2014 ocaktan ağustosa kadar olan bölümünü örgüte yardım ve zaman sınavlarına girebilmesi için ödediğim para.

Şu ana kadar mahkemenyok.ihraç olduğumuzun hemen ardından açılan savcılık soruşturmasınada atıfta bulunarak red verenler Kendilerini yargı yerine koyuyorlar.

Dersane parasının eğitim harcaması olduğunu Allahtan korkan herkes bilir ileride mahkeme olursa mahkeme kararı iletescillenecek olmasına rağmen.Bu apaçık yalan iftira neden?

Ben çocuklarımı mahallemde Modem isimli dersaneye gönderirken onun kapanması aynı binaya ışık dersanesi nin açılması(2013) üzerine başka dersane olmadığını evime 50 metre olduğunu mecburen buraya göndermek zorunda olduğumu 2016 ekim de başlamak üzere cimere bimere egm ye bildirdim Devletten gizli hiç birşey olmaz.

Emekli olmama meslekte hiç gözüm ve isteğim kalmadığı halde Yapılan haksızlığı hazmedemediğimden bu dava süreçlerini sonuna kadar götüreceğim.Yılmadan yorulmadan Allah ömür ve sağlık verdiği mütdedçe.

Ezan Bayrak
Memur
06 Eylül 2019 00:51

üstad geçmiş olsun. esasen kod dan dolayı red gelmiş. çocuğun okul durumlarını sos yapmışlar.
Mesutadana, 5 yıl önce

sakallıdede
Aday Memur
06 Eylül 2019 01:37

Kader arkadaşlarım hepinize gecmiş olsun diyorum ve Silah ücretlerini geri alma ile ilgili nereye ve ne sekilde muracaat ediliyor yardımcı olabilecekler varsa sevinirim. Teşekkürler.

Mesutadana
Memur
06 Eylül 2019 07:26

Doğru ama dersane Parasını Terör örgütüne yardım demeye hakkı yok.

Ezan Bayrak, 5 yıl önce
üstad geçmiş olsun. esasen kod dan dolayı red gelmiş. çocuğun okul durumlarını sos yapmışlar.

26nsnn
Şef
06 Eylül 2019 17:21

Sayfa yukarılarda kalsın

enter82
Aday Memur
06 Eylül 2019 19:53

Abi ozele bakabilirmsin mesaj attimda bir sey sordum cevap verirsen sevinirim

Mesutadana, 5 yıl önce

Herseyvatanicin1
Aday Memur
06 Eylül 2019 23:45

Öncelikle selamlar. Benim babam 26/8tem. Emekli oldu yani normal memurluktan. Bugün polis gözaltına aldi. Bir tek 1 sene özel okula gittim başka hiç bir şey yok. Bylock yok bank asya yok. Gazete aboneliği yok. Tek istediğim babamın tutuklanması. Kendi kendimizi idare ediyoruz işimiz fenvar Allah'a şükür. Sizce tutukladılar mi? İyi geceler

Herseyvatanicin1
Aday Memur
06 Eylül 2019 23:49

Sitenin aziziligine uğradım. İnşallah tutuklanma gibi bişey olmaz. Sizce tutuklar larmı yazacaktim. Benim babam karincayi bile incitmez. Canım babam çok özledim seni

Herseyvatanicin1
Aday Memur
06 Eylül 2019 23:50

TEK İSTEDİGİM BABAMİM TUTUKLANMAMASİ.

Avşarkurt
Aday Memur
07 Eylül 2019 00:33

Ankara ilinde olup şaşmaz bölgesinde motorlu veya aracı ile lokantada paketçilik yapabilecek eleman arayan bir esnaf tanıdığım var. Rica etti yazayım buraya dedim. Çalışmak isteyen özelden yazsın. Şartlarını gidip kendisi birebir konuşabilir.

07 Eylül 2019 00:41

trolsun kardesim
Herseyvatanicin1, 5 yıl önce

Sitenin aziziligine uğradım. İnşallah tutuklanma gibi bişey olmaz. Sizce tutuklar larmı yazacaktim. Benim babam karincayi bile incitmez. Canım babam çok özledim seni

07 Eylül 2019 08:44

Süleyman Soylu bu teşkilatın başındayken kimse olumlu bir şey beklemesin 250 tane polis göreve iade edildi 6 aydır işe başlamayı bekleyen insanlar var.

Herseyvatanicin1
Aday Memur
07 Eylül 2019 09:09

Bana cevap yazabilecek detay isteyen felan mesaj atsın trol felan değilim

Toplam 102884 mesaj
«475647574758475947604761476247634764476547664767»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi