Editörler : "eskiyara"Pangaea

Bulentonaran
Aday Memur
03 Haziran 2020 17:28

Evet hocam çok zorlayacak bir sınav değilmiş ben bir anlık stresle açmıştım bu konuyu, etraflıca düşününce stresim de geçti. Sınava girer kurtuluruz allahın izniyle. Cevap için sağ olun hocam moral verdiniz :)
Turhan06, 4 yıl önce
Isabetli karar hocam. Sınavına gir zaten 1 saat mi ne sürüyordu (Ben 4 yıl önce girmiştim)

Turhan06
Daire Başkanı
03 Haziran 2020 17:33

Hocam sizin hissettignz duygulari çık iyi anlıyorum. O dönemde ben de çok stres yapmıştım bir de bize ilk olarak yazılı ve mülakat gelmişti.. Yazıcıya öyle bi çalışmıştım ki sayfa sayfa özetler çıkarmıştım. sanırsın kpss ye hazirlanyrm. ,:) Yazilidan 88 mülakattan da 90 mi ne almıştım, :) Strese değmezmiş yani.. Ama ne kadar stres yapma desem de illaki olacaktır. Kontrollu olsun yeter. Çünkü bana da stres yapma demişlerdi
Bulentonaran, 4 yıl önce
Evet hocam çok zorlayacak bir sınav değilmiş ben bir anlık stresle açmıştım bu konuyu, etraflıca düşününce stresim de geçti. Sınava girer kurtuluruz allahın izniyle. Cevap için sağ olun hocam moral verdiniz :)

discovery4058
Genel Müdür
04 Haziran 2020 21:34

Aks sınavına görev yaptığınız ilde mo gireceksiniz yoksa başka bir ılçede girilebiliyor mu

Bulentonaran
Aday Memur
04 Haziran 2020 21:48

Hocam bu sene istediğimiz ili seçme seçeneği koymuşlar
discovery4058, 4 yıl önce

Aks sınavına görev yaptığınız ilde mo gireceksiniz yoksa başka bir ılçede girilebiliyor mu

Albertcamus20
Aday Memur
06 Haziran 2020 13:21

İki defa sınav olacaksın yani :))

Bulentonaran
Aday Memur
06 Haziran 2020 13:41

Yok hocam ilk girişim
Albertcamus20, 4 yıl önce

İki defa sınav olacaksın yani :))

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular